ДАІ просить скутеристів зачекати з реєстрацією мопедів
Волинське обласне управління ДАІ просить власників скутерів і мопедів дочекатися весни, а потім уже реєструвати свої транспортні засоби. Інспектори мотивують прохання складними погодними умовами. Мовляв, якщо сьогодні на засніжені дороги виїде така кількість мопедів, то значно зросте аварійність.
Мопеди і скутери потрібно реєструвати згідно з торішньою ухвалою уряду «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Внесено зміни до положення «Про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами». Відтак, із 1 січня 2010-го мала би розпочатися державна реєстрація мопедів.
«Постанова має на меті збільшити безпеку руху. Адже коли скутерист знатиме правила дорожнього руху, матиме посвідчення, то й порушуватиме правила менше», - коментує урядову постанову начальник сектору моніторингу, юридичного забезпечення та зв’язків з громадськістю обласного ДАІ Віктор Главічка. «Першу державну реєстрацію мопедів із 1 січня по 1 липня буде проведено за спрощеною схемою. Не обов’язково мати документи, що підтверджують покупку транспортного засобу. Аби лише він не значився у розшуку. Тільки у ДАІ просять дочекатися весни, коли погодні умови поліпшаться. Бо якщо сьогодні на засніжені дороги виїде така кількість мопедів, то значно зросте аварійність», - каже міліціонер.
Процедура реєстрації проста. Спочатку визначається клас скутера за технічними характеристиками: об’єм, модель. Потім видається тимчасовий реєстраційний талон з необмеженим терміном дії, а також номерний знак. «Скільки коштуватиме реєстрація – цього поки не можу сказати. Бо, хоча номерні знаки вже замовили, проте їх ще нам не доставили. Тому й достеменної вартості не знаю. Техогляд вартує 70 гривень, талон – 34,5 гривень. Плюс оформлення документів. Можливо, реєстрація коштуватиме приблизно 200–300 гривень. Додайте сюди вартість водійських прав та обов’язкову медичну страховку», - каже Віктор Главічка. «Водійські права для скутеристів будуть такі ж, як і на мотоцикл – категорія «А». Їздити на скутері дозволено з 16 років. Водій та пасажир мають бути в мотошоломах. Інакше – штраф від 51 до 85 гривень», - розповів Віктор Главічка газеті СіД.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мопеди і скутери потрібно реєструвати згідно з торішньою ухвалою уряду «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Внесено зміни до положення «Про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами». Відтак, із 1 січня 2010-го мала би розпочатися державна реєстрація мопедів.
«Постанова має на меті збільшити безпеку руху. Адже коли скутерист знатиме правила дорожнього руху, матиме посвідчення, то й порушуватиме правила менше», - коментує урядову постанову начальник сектору моніторингу, юридичного забезпечення та зв’язків з громадськістю обласного ДАІ Віктор Главічка. «Першу державну реєстрацію мопедів із 1 січня по 1 липня буде проведено за спрощеною схемою. Не обов’язково мати документи, що підтверджують покупку транспортного засобу. Аби лише він не значився у розшуку. Тільки у ДАІ просять дочекатися весни, коли погодні умови поліпшаться. Бо якщо сьогодні на засніжені дороги виїде така кількість мопедів, то значно зросте аварійність», - каже міліціонер.
Процедура реєстрації проста. Спочатку визначається клас скутера за технічними характеристиками: об’єм, модель. Потім видається тимчасовий реєстраційний талон з необмеженим терміном дії, а також номерний знак. «Скільки коштуватиме реєстрація – цього поки не можу сказати. Бо, хоча номерні знаки вже замовили, проте їх ще нам не доставили. Тому й достеменної вартості не знаю. Техогляд вартує 70 гривень, талон – 34,5 гривень. Плюс оформлення документів. Можливо, реєстрація коштуватиме приблизно 200–300 гривень. Додайте сюди вартість водійських прав та обов’язкову медичну страховку», - каже Віктор Главічка. «Водійські права для скутеристів будуть такі ж, як і на мотоцикл – категорія «А». Їздити на скутері дозволено з 16 років. Водій та пасажир мають бути в мотошоломах. Інакше – штраф від 51 до 85 гривень», - розповів Віктор Главічка газеті СіД.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.