USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Даішники Волині взялися за водіїв «під мухою»

24 Травня 2014 14:47
На Волині стартує профілактична операція з виявлення водіїв, які керують транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, повідомили у прес-службі волинської міліції.

На території області з початку року зареєстровано 29 дорожньо-транспортних пригод із постраждалими. Надзвичайні події трапилися з вини нетверезих водіїв. Загалом 8 осіб загинуло та 43 отримали тілесні ушкодження.

Зважаючи на це, керівництво Державтоінспекції Волині ініціювало профілактичну операцію «П’яний водій – злочинець!».

Слід нагадати водіям, особливо тим, які полюбляють сідати за кермо, будучи «під мухою», що за порушення норм статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф від 3400 до 5950 гривень або позбавлення права керування на строком від одного до двох років, адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.

У Державтоінспекції кажуть, що кожен водій повинен розуміти і усвідомлювати необхідність дотримання Правил дорожнього руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 24 Травня 2014 14:58
Нехай приїзджають під "Оперу", тверезих за кермом немає.
Анонім до дідо Показати IP 24 Травня 2014 15:49
Вони тільки сільського дядька на "москвичу" не бояться. За інших заступляться, мало не покажеться.
123 Показати IP 24 Травня 2014 15:27
Не хай за своїх візмуться! Постійно готові Їздять!
Семен Показати IP 24 Травня 2014 15:46
Мстят за разбитую машишку. Как дети.
Напевне, ось за цю до Семен Показати IP 24 Травня 2014 15:47
_http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-pianyy-vodiy-protaranyv-avtivku-dai/
СУддя Ющук Показати IP 24 Травня 2014 16:55
А мені наср..ти на тих даїшників, я як п’яний їздив, так і далі буду їздити, і нічого вони мені не зроблять, ха-ха-ха
Анонім до СУддя Ющук Показати IP 24 Травня 2014 16:57
я так поняв ти когось підставити хочеш? Хоча не факт!
мак до СУддя Ющук Показати IP 25 Травня 2014 09:45
ну да гавно на інше не поміняється!!! давно пора поставити всіх міліціонерів щоб перевіряли вокзали і машини
мак до СУддя Ющук Показати IP 25 Травня 2014 09:45
ну да га*но на інше не поміняється!!! давно пора поставити всіх міліціонерів щоб перевіряли вокзали і машини
Анонім Показати IP 24 Травня 2014 16:58
Знаю багато кого з автомайдану, що готові їздять і ксівами світять. позор.
ВОВК Показати IP 25 Травня 2014 09:09
У Луцьку бути пійманим напідпитку даїшниками коштує 300 гривень! (було раніше, зараз в зв'язку з ростом курсу доллара такса може і змінилася в сторону зростання)
Вадим Курилович Показати IP 25 Травня 2014 12:17
Всі даішники, всі без винятку злочинці і г...ндони по суті своїй. Йти на роботу, знаючи, що ти там будеш обдирати дядька на жигулях. Знаючи що ціна закону це кілька гривень. Знаючи, що треба буде щодня заносити "план" наверх щоб лишатись на роботі. І після цього там бути і розказувати про "непорядність водіїв", "проводити операції" і прочая-прочая. Всіх розігнати, половину пересадити, половині(включно з їх дітьми) заборону працювати в державних структурах до кінця днів.