USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Даішники вимагають 100 гривень від водіїв для волинської Самооборони

13 Березня 2014 11:27
Головне завдання Самооборони Майдану - спонукати людей піднятися з колін і самим починати будувати справедливу та соціальну державу, стверджують громадські активісти.

«Не можна чекати, що хтось зробить це за нас. І насамперед ми повинні покласти край системі кругової поруки та корупції. Тому відразу хочу спростувати будь-які чутки про грошові побори з громадян. Бо вже кажуть, ніби даішники вимагають за порушення не 100, а 200 гривень, пояснюючи, що половину коштів треба віддавати на Самооборону. Зрозуміло, що все це має на меті дискредитувати нас», - пояснив в інтерв’ю «Волині-новій» керівник прес-служби цієї громадської організації Юрій Моклиця. .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
за що боролись... Показати IP 13 Березня 2014 11:30
"Правий сектор" має з митниці, а Самооборона з ДАІ буде "живитись"! Далі буде...
я Показати IP 13 Березня 2014 11:30
так це правда, грошики ви любите, не один раз ділили вже, вчора наприклад)
Яна до я Показати IP 13 Березня 2014 12:18
як би ти їздив по правилах, тоб не приходилося ділитися з кимось...
Микола Показати IP 13 Березня 2014 11:36
може краще голови даїшникам проломлювати і в ліс вивозити то вже заспокояться. доріг немає, одні ями. коли правий сектор автодором займеться, розікрали все що можна і неможна
123 до Микола Показати IP 13 Березня 2014 12:34
Давай я тобі черепок переламаю!!!
Солдат до 123 Показати IP 13 Березня 2014 15:49
ДАІ крахобори і позор всієї міліції!!! І не лякай, бо злякаю!!!
Майор Показати IP 13 Березня 2014 11:45
Пропоную обласну структуру ЖЕО назвати правим сектором і дати можливість юним патрійотам очолити іі від начальника до двірника. Правий сектор прийде - всі вулиці підмете!!!
Ян Орлозоров Показати IP 13 Березня 2014 11:58
Подивіться уважно як їздять люди з Автомайдану. Включають аварійку (думають, що мігалкі) і їдуть просто по зустрічних, на червоне світло, перевищкють швидкість. То це такий вони показують приклад? ГАНЬБА!
ЯНА до Ян Орлозоров Показати IP 13 Березня 2014 12:17
Я особисто це бачила, вони навіть перед пішоходними не зупиняються, і при керуванні т/з розмовляють по телефону.
123 Показати IP 13 Березня 2014 12:11
потрібно щоб гайці були на повному державному забезпеченні, тоді вони всі будуть стояти на перехрестях, а пяничок доганяти на тролейбусах зі свистком
Алла Показати IP 13 Березня 2014 12:20
Хлопці, я випадково знайшла сайт військової частини в Бельбеку.http://belbek62.com.ua/obratnaya-svyaz/. Піддтримайте їх морально. Напишіть чи зателефонуйте їм. Для них важливо знати, що країна з ними.
до Алла до Алла Показати IP 13 Березня 2014 13:37
А Кравчуку, Кучмі, Ющенку, Януковичу... позвонити не хочеш?!!!
Алла до до Алла Показати IP 13 Березня 2014 14:14
Якщо це збереже чиєсь життя, або мир у країні чому б і ні?
Алла Показати IP 13 Березня 2014 12:34
Для всіх небайдужих. Розповсюджуйте адресу цього сайтуhttp://belbek62.com.ua/online-translyacii/ Це пряма трансляція з частини у Бельбеку.
Ваня Показати IP 13 Березня 2014 13:05
Особисто 150 грн віддав в руки даїшнику на вимогу представника Автомайдану
вані лоху до Ваня Показати IP 14 Березня 2014 16:38
коментар було видалено
Сергей Показати IP 13 Березня 2014 14:42
Иван ,подьедте к автомайдану ,если вы и правда лавали деньги ,разберемся и с гаишником и с автомайдановцем ,если это правда
Саша до Сергей Показати IP 13 Березня 2014 15:08
Він же написав конкретно "НА ВИМОГУ АВТОМАЙДАНУ" то розбирайтеся з тим автомайданом, і чого в руки ДАї, вимагав автомайдан то жалійтися на автомайданівців, безпридел самі зробили, а тепер за голову беретися!!! Треба було щоб протокол написали і гроші в бюджет пішли,а як би ти не давав то тебе неіхто б і не забив!!!!!
Роман Показати IP 13 Березня 2014 23:08
Не можу більше, це спокійно читати --ГОБЛІНИ. Коли ці люди покинули сімї, роботи. Та поїхали до Києва ламати цю злочинну владу. ви ГОБЛІНИ сиділи і пе*діли на диванах, а тепер коли дещо тільки маленька частинка починає виходити ви ГОБЛІНИ вишукуєте найменші порушення і роздуваєте з цього вогонь. Є конкретні факти приходьте та говоріть будемо розслідувати та наказувати.Якщо ж страшно сидіть і надалі вдома і пе*діть в свої дивани.
Анонім до Роман Показати IP 14 Березня 2014 09:59
а ти як справжній українець... культра пре через самі вуха. і гобліном слабо тебе назвати
Володя Показати IP 13 Березня 2014 23:19
Все подібне знімати на реєстратори і викладати в інтернет \дорожний патруль наприклад. В сусідній Білорусі працівник ДАІ в житті не візьме хабара - вони всі офіцери а не шушера. Вчитеся панове!