USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Активісти Волині поділили керівні посади: що вони хотіли цим сказати?

27 Лютого 2014 17:10
Керівник волинського Правого сектору Павло Данильчук переконує, що до влади активісти не рвуться, а просто показують своє бачення підходу до формування нової влади.

Нагадаємо, Волинська Самооборона Майдану оприлюднила заяву в соціальній мережі щодо перезавантаження влади. У ній вказаний розподіл кандидатур на посади керівників обласних державних структур, установ та організацій.

«Щодо нашої заяви по посадах на керівників ряду держустанов. Хочу заявити, що ми не рвемось до влади. Для нас головна ціль - це реалізація революційних вимог українців! Але багато політиків вже з нової влади хочуть забутися про ці вимоги, і кулуарно та банально дерибанять посади.

Тому цими пропозиціями ми хочемо показати, який підхід при формуванні нової влади бачать наші середовища, а також відкинути спекуляції потенційних кандидатів на владні місця, які брудними методами використовують здобутки та ім"я Правого Сектору, Самооборони Майдану та Автомайдану», - коментує Данильчук.

*Фото - останнє додане на сторінці Павла Данильчука у Фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 75
жах Показати IP 27 Лютого 2014 17:14
назад Клімчука!!!
ДЖО до жах Показати IP 27 Лютого 2014 17:18
Так так так підтримую !!!НАЗАД КЛІМЧУКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанка до ДЖО Показати IP 27 Лютого 2014 17:27
досить! ми на стару владу вже надивились!
знаю до Лучанка Показати IP 27 Лютого 2014 19:43
Ви дивились, ще з під столу, коли лазили там у памперсах і на каку буба казали, а люди вже справу робили і не погано!!!
НЕЛУЧАНИН до знаю Показати IP 27 Лютого 2014 21:59
ми вашу каку зачіпати не будемо. їжте самі
Рая до Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 09:56
Та і на нову (якщо буде у такому складі) немає на кого дивитись!!!!
я теж до ДЖО Показати IP 27 Лютого 2014 19:11
Пропоную ЗОБОВЯЗАТИ Данильчука вiдпрацювати рокiв 5 спецiалiстом 1 категорii. При цьому постiйно дивитись.....що не сидiв без дiла
Анонім до я теж Показати IP 27 Лютого 2014 20:29
100% довго не затримається!!! 1100 ГРН.- зарплата спеціаліста 1 категорії, нема, коли фігньою страдати і з палками "данильчучками" бігати!!! Павлику приходь, готовий віддати своє робоче місце!!!
Рая до я теж Показати IP 28 Лютого 2014 09:58
Згідна на всі 100%!!!
лучанин до жах Показати IP 27 Лютого 2014 17:25
Климчук, пости заср...ців!!!!!!!!!! Вернися!!!!!!
я Показати IP 27 Лютого 2014 17:17
Данильчука за грати... статью за бандитизм он себе уже заработал... куда смотрит сбу, милиция и прокуратура?
Вован до я Показати IP 27 Лютого 2014 17:22
СБУ і прокуратура про свій "попик" думають, а не про Данильчука :)
закрыть до я Показати IP 27 Лютого 2014 17:23
закрыть немедленно. суд пускай разбирается. на майдан кланятся можете не водить. только по закону...
сразу до закрыть Показати IP 27 Лютого 2014 17:26
сразу все шакалы поразбегаются. поддержки общества у них нет.. все уже поняли, кто есть ху... Если самим с*ыкотно, к аресту можите привлечь Беркут, которых он на площади кланятся заставлял...
право до я Показати IP 27 Лютого 2014 19:47
А вони, дорослі люди, просто злякались купки зарвавшихся бандючків і забули як це, виконувати свої прямі обов'язки! Не змогли їх вчасно... тепер ця "молодь" буде їх пресувати! Ото так...:(
0501 до я Показати IP 27 Лютого 2014 20:03
Ещё раз напоминаю,что сбу это кучка брокеров,которая ничего не умеет,кроме как грести бабло.Как официально так и занимаясь всякими финансовыми спекуляциями.Назвать их комитетчиками - язык не поворачивается.Это просто сборище мальчиков мажоров и онанистов,причём последнее как в прямом так и переносном смысле. Кстати,информация,для людей,которые высказывают своё мнение,которое отличается от мнения правосеков - служба брелков украины ,используя свой ресурс проводит мониторинг ,фильтрацию и отслеживание пользователей сети интернет и передаёт данные пользователей правосекам и их так называемому чёрному комитетчику (название то какое,ничего не напоминает ?). Но лично я хер ложил, что на одних,что на других.А вы люди смотрите,делайте выводы,запоминайте,запоминайте всё и всех.Думаю,что скоро это пригодится. И не потому что там где то шнырь парашный объявился и что то лепечит про своё президентство.А потому что появились другие лидеры.
НЕЛУЧАНИН до я Показати IP 27 Лютого 2014 21:59
на тебе дивиться. суши сухарі
дєня Показати IP 27 Лютого 2014 17:25
та їх зільють через тиждень
Анонім до дєня Показати IP 27 Лютого 2014 17:25
так так свої же
) до Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 17:26
а свої це хто чинна влада ))
хахаха до дєня Показати IP 27 Лютого 2014 21:08
Лінчують
Олена Показати IP 27 Лютого 2014 17:26
Суд, міліція і СБУ всі роки незалежності тільки земельку "Рішали".
Відділ кадрів Показати IP 27 Лютого 2014 17:27
ВИМОГИ ЛЮСТАРЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ до осіб, які виразили бажання стати посадовцями: 1) особлива вимога - мати судимість або з психлікарні "жовту карточку"; 2) обов'язково мати в наявності викрадений бронежилет, дубинку, щит. 3)Особи, які мають автомат чи пістолет, в працевлаштуванні мають переваги. 4)Ділові та естетичні вимоги: вміти кричати в рупор, мати діловий костюм-військова німецька форма, маску на морду, та шолом, вміти красиво брехати, щоб всі одразу повірили, вміти принижувати людей. Особам,які вміють кидати бруківку "чим вище і дальше" надаються переваги. Наявність середньої, вищої, тим більше спеціальних знань взагалі НЕПОТРІБНА. Заяви приносити власноручно у приймальне відділення (на даний час відділ кадрів №2 Люстараційного комітету ) ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ N2 СМТ ОЛИКА за адресою:ВОЛИНСЬКА ОБЛ., КІВЕРЦІВСЬКИЙ Р-Н, СМТ ОЛИКА ВУЛ. ЗАМКОВА БУД. 28, або, для вашої зручності у приймальне відділення (відділ кадрів №1) ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ЛІКАРНІ № 1, за адресою 43008, Луцьк, вул. Теремнівська, 98. Ми раді Вас бачити. . Начальник головного відділу кадрів МОЗ України.
Пошукач до Відділ кадрів Показати IP 27 Лютого 2014 17:45
Не т*анди візьми будь яку державну установу і ти побачиш, що там є вакансії причому вісять інколи цілий рік. Це означає, що робота є потрібної людини немає, з іншого боку повно безробітних з двоми вищими освітами, але без корупційних навичок. Не свої вони люди не підходять. Щоб щось нове побудувати треба старе зламити. Нехай ламають.
він до Пошукач Показати IP 27 Лютого 2014 18:40
за такими ваканміями стоіть зарплата 12001400.Йди працюй
Шерлок пошукач до Пошукач Показати IP 27 Лютого 2014 19:51
Знайшов дурних працювати за зарплату 1400-1700 грн. Да такі і з двома, а то і трьома освітами вже краще на Варшавці управляться!:) Може ти туда підеш, попрацюєш, а не будеш "розумні" коменти строчити?!:) А ламати - не будувати, на це розуму багато не потрібно, що і доказали і показали при погромах ОДА і МВС!:)
Анонім до Відділ кадрів Показати IP 28 Лютого 2014 08:33
супер
Анатолій Котлюк Показати IP 27 Лютого 2014 17:28
А я за Анатолій Петровича Грицюка. Він дуже хороший господарник і людина хороша. Грошей не краде і за народ дбає
Солдат до Анатолій Котлюк Показати IP 27 Лютого 2014 17:34
Проспись!!!!
Сергій Осійчук до Анатолій Котлюк Показати IP 27 Лютого 2014 17:35
давайте краще когось молодшого і розумнішого. господарник він був хороший в радянському союзі, коли за могорич із зданого фуражного зерна, робили зерно вищого сорту. Ви напевно забули, як він приватизував дружині кілька гектрів біля Луцька.
люстратор до Сергій Осійчук Показати IP 27 Лютого 2014 19:53
Треба повернути якщо так і революційний час! Повідомляйте і надалі...
Антон до Анатолій Котлюк Показати IP 27 Лютого 2014 17:38
Ти що теж травку куриш. Він давно накрався і сидить собі соплі жує.
Анонім до Антон Показати IP 27 Лютого 2014 17:47
Та він шутить
ТТЛ до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 00:21
він просто баран
Анонім до Анатолій Котлюк Показати IP 27 Лютого 2014 19:06
то виріж його морду в рамочку і молись на нього
я Показати IP 27 Лютого 2014 17:32
нет ничего более постоянного. чем временное.., сочувствую лучанам из-за такого видения подхода к формированию новой власти, сменим бандитов , мздоимцев и казнокрадов на неуков, бездарей и амбитных вояк...
Рома Показати IP 27 Лютого 2014 17:34
Краще призначити на посаду менеджера середньої ланки із компанії Івахіва, Палиці, буде більше толку чм із ци дурнів. які 2+2 на калбкуляторі додають.
Дід Показати IP 27 Лютого 2014 17:35
До влади молодь!!!!
ага до Дід Показати IP 27 Лютого 2014 17:43
яку молодь? типу Майї? без досвіду без освіти без елементарного знання що таке політика і влада! це ж вам не ігри гратись
люстратор до ага Показати IP 27 Лютого 2014 19:55
Вона любить у лісі таборуватись разом з Данильчуком, то дайте їм лісгосп у якомусь районі і нехай покажуть, що вміють!:) З малого починати треба, а не відразу "генералом"!:)
Клас! до люстратор Показати IP 27 Лютого 2014 21:14
Прям придставила як вони таборуються!!!!!! Жесть!
Рая до люстратор Показати IP 28 Лютого 2014 10:05
Та і це велика посада для неї!!!
ТТЛ до Дід Показати IP 27 Лютого 2014 20:56
Яку молодь? Яка не зможе і місяця протриматися!!!
! Показати IP 27 Лютого 2014 17:36
Паша угаманісь тєбє нікто дєнєг нє даст !!!
Ната до ! Показати IP 27 Лютого 2014 17:42
А що пі*****ки забоялись. Зрозуміли що своїм вчинком настроїли проти себе людей,а зараз задкуєте .Кажете ,що до влади не хочете. Та ви тільки й те робите, що нормальних людей скидаєте,що б свої ду*и повсаджувати в теплі кріселка. Шалапути.
!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 17:41
Я за зміну влади! Однак, ваш список претендентів вражає! З Маєю реально перебор, там діагноз! Про решту сказати нічого не можу, я про них просто ніколи до цього не чув! Дивно....
Луцький патріот Показати IP 27 Лютого 2014 17:44
У них що - "головокружение от успехов" ???? На керівних посадах мають бути професіонали своєї справи, а не революціонери!!!! Ці революціонери боролись за процвітаючу багату Україну, як вони стверджували. Тоді чому вони з своїм непрофесіоналізмом рвуться на керівні посади в області? У них є досвід? Чи вони хочуть "хапнути" свій шмат пирога поки є можливість? Є багато достойних, і набагато мудріших людей, справжніх професіоналів своєї справи. Нехай вони не йшли під кулі на Майдані, але вони й не заплямовані ригівським режимом. От нехай вони і керують!!!! І піднімають Україну з розрухи. Тоді всім нам (і революціонерам в тому числі) буде добре житись в нашій країні!!!!
інна Показати IP 27 Лютого 2014 17:46
якщо до влади прийдуть шиба,ГУДЗЬ, БОНДАР, ТО НА ВОЛИНІ З"ЯВИТЬСЯ ЛІВИЙ СЕКТОР!!!
Анонім до інна Показати IP 27 Лютого 2014 20:34
наш правий сектор з лівою різьбою в голові!!!
Реаліст Показати IP 27 Лютого 2014 17:46
Думаю, зараз лучани вже розуміють, що Клімчук, це був єдиний авторитетний губернатор, який зробив для Волині дуже-дуже багато. А скільки ще міг би зробити.
з Луцька до Реаліст Показати IP 28 Лютого 2014 15:05
А скільки для себе зробив... А скільки з Волині в межигія передав... А скільки тітушок назбирав... А скільки "реальним пацанам рекетирам" помагав... МОЛОДЕЦЬ Давайте ще раз подякуємо йому
100 Показати IP 27 Лютого 2014 17:48
Десь люди досвіду набратися повині, Гірше всеодно не буде. Готуємося багато працювати. Дуже багато.
українка до 100 Показати IP 27 Лютого 2014 19:02
якщо ви думаєте що з таким бидлом данильчуком ви щось побудуєте то глибоко помиляєтеся? це створіннє вибачте інакше не назвеш хворе на шизофренію.ми знаєм точно! "мания величия" це нам ще одне випробування від Бог. хто є хто!!!
Народ ,вставайте!!! Показати IP 27 Лютого 2014 18:11
Данильчук і майка зробили революцію під назвою:"Волинь, назад в *опу..."
лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 18:22
данильчук на тебе всі гонять ти ніхто даже свої
Андрій Показати IP 27 Лютого 2014 18:54
Невже ці "Данильчуки" не можуть зрозуміти, що на цих посадах їх за два місяці мешканці Волині порвуть на шматки??? Щоб стати спеціалістом у будь якій справі потрібен певний час. А народ хоче позитивних змін вже і зараз!!!!! Прийдіть до "тями" "Данильчуки"!!! "Схаменіться"!!! Які посади???
чесно Показати IP 27 Лютого 2014 19:04
революцию здiйснюють героi а використовують негiдники вибрали центральнi органи влади є керивники вони розберуться що ви творите не дискредитуйте завоювання революцii допоможiть ще нема постанови верховноi ради немає узаконених критериiв люстрацii а ви вже посади вибираєте працювати ще раз засучити рукава i працювати
Луцьк Показати IP 27 Лютого 2014 19:05
До влади професіоналів. А цих молодих людей, можна у заступники. Все ж таки вони майбутнє України, але чисто всі питання у юридичній площині вирішувати. Без насилля і згідно закону.
Українець Показати IP 27 Лютого 2014 19:34
Думаю що скоро прийдеться створювати кінцевий сектор
Наталя Показати IP 27 Лютого 2014 20:08
Ви, Данильчук, так і не зрозуміли, що ваші підходи до формування влади люди не сприймають в принципі! І не тому, що ви ще молоді і не досвідчені, а тому що ви зарозумілі, жорстокі і дуже невиправдано амбіційні. Ваш підбір на посади у власних кабінетах області людей неавторитетних в суспільстві, непрофесійних викликають у громадськості області і Луцька глибоку стурбованість, які вбачають, що до влади рвуться люди які не мають жодного поняття в державному будівництві, а це призведе до негайного руйнування ДЕРЖАВИ!! Це вам не "ескадроном смерті і приниження" керувати - бити людей, розбивати держустанови і підприємства неугодних вам підприємців! Для цього, як підказує життєвий досвід, великого розуму не треба. А ось керувати областю так, як керував Борис Клімчук, треба багато знати, вміти і бути дійсно патріотом області!!
Українець Показати IP 27 Лютого 2014 20:30
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/02/26/7016416/ а чи руку пожимав януковичу не сказав
1221 Показати IP 27 Лютого 2014 20:34
півтори години чай пили чи що?
Чесний Показати IP 27 Лютого 2014 20:37
Данільчука в тюрму! и приспішників! і прихільників! А кому належить автомобіль з номерами 0080ВР чорний, що зараз у входа в оласну лікарню до адміністрації?! бандюки приїхали?! сцуки!
Лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 21:22
Данильчук кончений ДИБІЛ вже всі зрозуміли його треба лікувати.
До лучанина Показати IP 27 Лютого 2014 21:24
Є ще один ДИБІЛ козюра.
Іван Гонта до До лучанина Показати IP 28 Лютого 2014 12:40
І не кажіть! Це м"ягко сказано. Та взагалі Козюра слово "ДИБІЛ" очевидно сприймає як комплімент)))
Андрій Показати IP 27 Лютого 2014 22:27
Надіюсь що щось все-таки зміниться на краще. Жаль що у цих молодих людях я особисто не бачу перспективи... Народ втомився вже від непрофесіоналів та крадіїв. Невже нам усім з вами не достатньо мудрості щоб до керівництва в області прийшли достойні люди. Жаль "Кліма" - хороший був мужик, хоч про себе незабував проте про народ дбав... Дуже багато хороших справ за останні роки в області відбулося. Нажаль не всі це змогли усвідоимити та оцінити. Нічого, мабуть правду кажуть що кожен народ заслуговує на ту владу на яку заслуговує. І якщо прийдуть до влади "Данильчуки" заначить усі ми з вами "тлумкі неотесані" та заслуговуємо на таку владу, якщо нехватає розуму на достойніших!!!!
До лучанина Показати IP 27 Лютого 2014 22:32
А тому - усіх ***ілів - Данильчука, Козюру, Шибу, Бондара, Боруцького, Вітіва і іже з ними - на відпочинок в лікарні. Он Шиба на похоронах сльози лив, а сам що - забувся, як вбив молодих людей??? А Данильчука СБУ давно мала закопати у якомусь лісі...
Волиняни Показати IP 27 Лютого 2014 23:55
На сто відсотків підтримуємо! Але хочеться звернути увагу лучан ще на одну річ - на що новоспечена свита протягом тижня перетворила площу перед адміністрацією -- на автомобільний автодром. З яким пафосом вони розвертаються біля пам'ятного знака, де в даний час горять лампадки померлим героям Майдану і возвишається ХРЕСТ! На площі перед центральним входом ніколи не стояли машини, для цього є спеціальна автостоянка до якої відстань 50 м., але для них правила неписані. Про яку мораль можна говорити!!! Викладена бруківка не розрахована для машин, це пішохідна зона. На що дивиться голова обласної ради і новоспечений комендат -- Бондар??? Боляче дивитися на це!!!
Сусід Показати IP 28 Лютого 2014 08:57
Клімчук, вернися!!!! Вже вся Волинь просить!!!
Лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 09:35
Читаю ці всі коменти і як вас розумію.Дописувачі ви усі праві.Я як прочитала цю владу,яку висунули ці ждіти.Спочатку подумала,напвевно,вони десь головами шарахнулися об дерево.Це повний страх і жах.Гасло Майдану,до влади повинні прийти провессіонали.Чули герої.Герої ці,що стояли на майдані і загинули, а ви горлохвати і біженці з дубинками.Пристосовуєтесь під ситуацію. Майя Господи сохрани і прости.Це опудало,яке вигнали з університету-це полішучіня.Бригадиром колгоспу її на полісся,хай їде піднімає, або в лісове госпродарство,як писава вище коментатор.Ви,хоч розумієте, що ви зробити якщо обіймете ці посади. Це ж економоіка-це госрподарство, Там потрібні професіонали.Мінімум 5 років на посаді хоч б у кожній галузі.А,то всеодно,що взяти будівельника і посадити грати на піаніно.А Данильчук може потягнути управління у справах сімї та молоді і то якимось другим заступником.Там дійсно сидять тупаки і нічого не роблять.Я думаю народ такого не допустить.Та ставте цих,хто працював в прокуратурі,міліції,простими працівниками,знають роботу.А не справляться за місяць два ви тепер будете кортлювати і зразу виганяти.Я думаю перестануть красти.Навести лад найперше в лікарнях.Вигнати цього Сидора хабарника,здирника все накрав стільки,що верне від нього.А онкодиспансер,там вже злодійство і хабарництво перейшло всі межі.Не хочеш працювати лікарем іди землю обробляй,на базар. Не за гроші повинен працювати лікар, а за покликанням.Не хоче,відмволяється на фіг.Зараз всі мають чим записати і сфотографувати.Поставити камери в палатах, ї в їх ориднаторських,думаю злякаються.Вигнати всіх директорів шкіл,колишній партійців,діток партійців, директорів бібліотек,не може бути нічого нового,коли правлять вірнії партії сини і дочки.Но цих до влади допускати не можна.Це повний завал у Волинській області,сміх на весь світ-ніхто їх не затвердить в Києві.Схаменіться
Руслан Показати IP 28 Лютого 2014 10:23
що тут скажеш - жалюгідні волинські псевдореволюціонери рвуться до влади... не це треба зараз суспільству. Огляніться - Україна може розвалитися. Дайте нейтральені кандидатури порядних людей!
Марія Показати IP 28 Лютого 2014 11:05
Щодо того, що не відкриваються кримінальні провадження на Данильчука, Гузя, Москвич і т.д. Пригадайте, скільки людей пікетували УВС у Волинській області і яким чином за діяльність міліції, в т.ч. і за кримінальні провадження проти вище названих осіб, як принижували і ображали міліціонерів.
Данильчук Показати IP 28 Лютого 2014 12:27
Я їсти хочу - тому мушу якось крутитися, щоб прогодувати свою нікчемну, тупу, егоїстичну, дупу... Так що, люди, вибачайте, але такий шанс не часто буває: зрозумійте я мушу наї*ати усіх волинян і зайняти посаду губернатора області. І в дійсності мені наплювати на тих хто віддав своє життя, щоб мене перевертня привести до влади. А за досвід не переживайте - я його наберуся на цій посаді. Терпіть і моліться за мене)))
думка Показати IP 1 Березня 2014 00:47
а де були всі ці люди що дають коментарі коли штурмували Волинську міліцію???В правохоронних органах Волині працює в десятки разів менше людей ніж прийшло на штурм! Чому ніхто не прийшов підтримати міліцію!?!?А зараз задаєтесь питанням чому Вас ніхто не може захитстити від таких Д* БІЛВ як гУЗЬ і дАНИЛЬЧУК!