USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

«Де доступне розмитнення?» На знак протесту євробляхарі спалюють свої авто

20 Грудня 2019 11:29
Власники авто на європейський реєстрації закликають президента та прем’єра виконувати свої обіцянки і нарешті вирішити питання з доступним розмитненням. Від відчаю деякі з них вже почали спалювати свої автомобілі.

Питання з доступним розмитненням досі не вирішене, хоча це була одна з передвиборчих обіцянок нинішньої влади. Через це вже третій день поспіль під Верховною Радою тривають акції протестів власників авто з іноземною реєстрацією, пише 24 канал.

Нагадаємо, що вчора Верховна Рада на кілька днів відстрочила вступ у силу драконівських (170 000 грн.) штрафів за використання авто на іноземній реєстрації. Також прийнятим учора законом звільняються від таких штрафів ті, на кого такий штраф вже був виписаний.

Втім, з 1 січня 2020 року за використання авто на іноземній реєстрації будуть штрафувати на 170 000 грн. Через це власники таких машин, що вже не вірять у передвиборчі обіцянки, спалюють свої авто. Також у коментарях в соцмережах лунають поради здавати авто на розбирання та «подавати в угон».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Богдан Сташинський Показати IP 20 Грудня 2019 12:51
Усі доброчесні вже розмитнили, а це група хитрожопих!
Вася до Богдан Сташинський Показати IP 20 Грудня 2019 14:37
І як добросовісний сторож розмитне , де йому взяти лишніх 50 000 грн , цілий рік не їсти? Чи лишати сімю і їхати, от виїде весь робочий народ що тоді
555 до Вася Показати IP 22 Грудня 2019 09:10
Я їздив за кордон заробляв і купив на укр реєстрації Чому другі не можуть
Правдоруб Показати IP 20 Грудня 2019 12:52
Палити треба не свої авто а депутатів, можливо тоді проголосують))
Анонім Показати IP 20 Грудня 2019 12:54
Хто хоче, хай палить!!! Потім тільки хай прибере за собою свій мусор!!!
Очевидець Показати IP 20 Грудня 2019 13:40
Люди розмитнюють і все ок.І Бляхи розмитнювали.Чому одні платили а ви не хочете платити.Що ви хочете добитися не розумію в даний момент ви можете тільки заплатити більше.
лучанка Показати IP 20 Грудня 2019 14:00
хай палять! хто хотів розмитнити - розмитнив давно. а цим хитро зробленим подавай "халяву"..
євробляха до лучанка Показати IP 20 Грудня 2019 14:30
Причому тут хитрожопі чи хитрозроблені ? Люди відстоюють своє право на НОРМАЛЬНУ ТА АДЕКВАТНУ вартість розмитнення і абсолютно не чекають ніякої халяви . В Україні найбідніші люди проте найбільша вартість розмитнення і дороги гірші ніж в країнах третього світу. То куди ж йдуть ці кошти ? Ну а ті які апелюють що люди розмитли і надалі хай так буде, живуть по принципу як " справжні , щирі " українці (в мене здохла корова то нехай здохне і в сусіда.
Вчитель Показати IP 20 Грудня 2019 14:33
Уточню мажори то розмитнили, а всі решта їздіть автобусами яким по 30 років.
Анатолій Показати IP 20 Грудня 2019 14:37
Не забувайте не сплативши 170000грн ви не вйідете за кордон.О тк і повертають заробітчан.
Разом ми їх зробили Показати IP 20 Грудня 2019 14:57
Радуйтесь ви зробили це.Зі всього обіцяного,тільки долар впав.
ВВ Показати IP 20 Грудня 2019 15:00
Шановні коментатори. Вас що жаба душить? Включіть трохи свої мізки і подумайте, що розмитнення реально вище як в Європі куди ми так всі прагнемо увійти. Це ж якби і для ваших дітей ціна буде нижчою також. Тому не треба писати такі дурні коменти. Цим ви доказуєте лише, що ви стадо дурних тварин.
Cтепан Показати IP 20 Грудня 2019 15:07
Треба було розтаможити давно а не бути хитрішим За всіх
Андрій Показати IP 20 Грудня 2019 15:59
Просто відсотків 30 людей які живуть за межею бідності ,які дійсно отримують заробітну плату до 5000-6000 гривень ,як такій людині знайти на розмитнення як мінімум 2500-3000$ (з усіма розводами брокери,шпокери,сертифікат ,штраф 8500,постановка,купча і т.д),а ви деякі шановні коментатори нерівняйте по своїх статках і доходах!!! І ще на зарплату 6000грн потрібно прокормити 2-3 дитини,одіти в школу,заплатити ком.послуги !!!
До Андрія до Андрій Показати IP 21 Грудня 2019 07:41
Навіщо машина, якщо не вистачає на елементарні речі? Її потрібно заправляти, хоч мінімально але обслуговувати? Це додаткові трати. Важка ситуація з грошима - не купуйте авто, навіть за дарма не беріть, адде це додатковий фінансовий тягар. Їздіть громадським транспортом так дешевше!
Андрій Показати IP 20 Грудня 2019 16:12
Просто відсотків 30 людей України які живуть за межею бідності ,які дійсно отримують заробітну плату до 5000-6000 гривень ,як такій людині знайти на розмитнення як мінімум 2500-3000$ (з усіма розводами брокери,шпокери,сертифікат ,штраф 8500,постановка,купча і т.д),а ви деякі шановні коментатори нерівняйте по своїх статках і доходах!!! І ще на зарплату 6000грн потрібно прокормити 2-3 дитини,одіти в школу,заплатити ком.послуги !!!
Анатолій Показати IP 20 Грудня 2019 16:47
Ці всі балачки дурні. Який народ такі у нас і керівники. На нашому віці в цій краіні ніого не зміниться на краще. Не йдіть ні в кого на поводу, а більше міркуйте про своіх дітей..
Ава Показати IP 20 Грудня 2019 18:50
Як авто в такому віці і стані взагалі може пересуватися дорогами? Їх потрібно палити і на уталізацію!
Тарас Показати IP 21 Грудня 2019 03:08
Не можете розмитнити, не купуйте!
Анонім Показати IP 21 Грудня 2019 21:55
А ти про що думала коли купувала ? Тоді ти не розуміла а тепер дітям віддати не може бідняшка хай горить той твій корчик