USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Де у Луцьку купити або поповнити е-картку. Адреси

19 Грудня 2019 10:37
У Луцьку встановлено 40 автоматів для продажу та поповнення електронних квитків. Адреси продажу опублікувала Луцька міська рада.

Із сьогоднішнього дня у громадському транспорті можна розрахуватися виключно за допомогою електронного квитка чи мобільного додатку.

Оператор системи «СІТІ КАРД СИСТЕМ» встановив 40 автоматів, у яких можна придбати чи поповнити електронний квиток. Вони розміщені у торгових центрах, магазинах, автостанціях тощо.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Степанов-Степанову! Показати IP 19 Грудня 2019 10:50
Я приїхав на один день у Луцьк, мені потрібна одна поїздка і з мене видушують 50 грн.
здравомислячий до Степанов-Степанову! Показати IP 19 Грудня 2019 16:13
"Із сьогоднішнього дня у громадському транспорті можна розрахуватися виключно за допомогою електронного квитка чи мобільного додатку."- ці слова справжня нісенітниця і обман!Водії маршруток і надалі продовжують брати готівку з пасажирів не дивлячись на те що у салоні встановлений валідатор!А конкретно маршрутка 2 і 10-це у яких я їздив,а ще у яких не їздив також беруть готівку! Пишіть лучанам достовірну інформацію!
Ігор Показати IP 19 Грудня 2019 11:08
Апарати поповнення е-карт не приймають нові купюри 20 і 100 грн. Бажано передбачити можливість їх поповнення в банкоматі з використанням платіжної картки.
111 Показати IP 19 Грудня 2019 11:17
ЖД Вокзал - де? Пр-т Перемоги оживлена пасажиро-вулиця, багато люду прямує сюди з жд - жодної точки по продажу е-квитів. Для гостей міста як і для лучан не розміщено ні одного бігборда з інфою про е-квитки. Фактично місто-провінція!
Z Показати IP 19 Грудня 2019 11:59
Поповнено картку на 50 грн, оплачено дві поїздки, тобто витрачено 12 грн, а баланс - залишок грошей на картці 36 грн ( де поділись мої 2 грн?( На упередження - так! 2 грн, теж гроші, мої, так, мені їх шкода, так, якого фіга я маю комусь їх віддавати. Якби замісь шести грн, в маршрутці заплатити чотири, то водій би за ті 2 грн впенькався б і не повіз, то чого я маю свої комусь віддавати?
Ячс Показати IP 19 Грудня 2019 13:06
Якось ця система виглядає непевно. Скоро вона "загнеться", якщо її оперативно не вдосконалюватимуть. Зараз до роботи системи є багато запитань, на які нема відповідей. Знайдеться людина, наприклад пенсіонер з іншого міста, який приїде вгості в Луцьк і змушений буде купувати картку за 50 грн на 2 поїздки, яка подасть позов до суду щодо порушення прав і свобод людини (пенсіонера), які гарантуються Конституцією і Законами України.
Ярослав до Ячс Показати IP 22 Грудня 2019 14:03
Пенсіонер? Позов до суду? Подасть? Ви зараз, напевно, пожартували)))
40-й Показати IP 19 Грудня 2019 15:15
Живу на Наливайка, 12. Куди накажете бігти вранці для поповнення картки: до СПАР, на кругу( 600м) чи до Адреналіну ( 980 м). Це при тому, що на 40 проживає кілька десятків тисяч людей, які щодня їдуть у справах від супермаркету Салют.
Рівненчанин Показати IP 19 Грудня 2019 18:33
Тепер я не поїду в Луцьк дивитись замок Любарта. І іншим не радитиму це робити. Зупинку біля Замку (старий ринок) відмінили. Придумали тупу картку для оплати проїзду за 35 грн. Луцька міська влада придумала цікавий спосіб відлякування туристів від Луцька.