USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Де у Луцьку відремонтують двори та покладуть асфальт

24 Вересня 2015 16:16
Відремонтувати прибудинкові території та покласти новий асфальт обіцяють луцькі обранці громади на вулицях Гордіюк, Кравчука, Ярмолова, Московській та Мазепи.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 24 вересня.

Так, члени комісії взялись активно обговорювати питання про внесення змін і рішення міської ради, що стосується погодження переліку об’єктів капітального ремонту вулиць та прибудинкових територій Луцька на 2015 рік.

Депутат Луцької міської ради Андрій Козюра зазначив, що до нього, як до народного обранця, звернулись мешканці будинку, що на вулиці Гордіюк, 45 із проханням завершити капітальний ремонт прибудинкової території. З будинку вдалось зібрати близько 100 підписів з номерами мобільних телефонів, які допоможуть ідентифікувати власника квартир.

Також ішлося й про оновлення асфальтного покриття на прибудинкових територіях біля будинків 4, 10 та 12 на вулиці Кравчука.

«Асфальтним покриттям назвати те, що знаходиться у дворах цих будинків, в цілому, важко. Воно відсутнє, або можна побачити слабкі ознаки асфальту. Поспілкувавшись із начальником департаменту ЖКГ Іваном Кубіцьким і Луцьким міським головою Миколою Романюком розумію, що у цьому році ремонтні роботи буде провести важко. Бо у бюджеті не вистачає 20 мільйонів гривень навіть для тих 35 дворів, що уже асфальтуються», – зазначив депутат.

На це депутат Луцької міськради Василь Гриб зауважив, що в січні цього року обранці громади вже озвучили власні пропозиції щодо ремонту будинків, в липні додавали кошти на ці потреби з бюджету знову. Тому у 2015 році всі благі наміри втілити не вдасться. Тож, депутат запропонував перенести фінансування проекту рішення на 2016 рік.

Однак, депутат Луцької міської ради Сергій Сівак забажав внести доповнення до запропонованого проекту рішення:

«Пропоную провести ремонт прибудинкової території двох будинків на вулиці Ярмолової, на вулиці Мазепи, 49, 10 та 12 та на Московській, 29», – сказав посадовець.

Спочатку члени комісії хотіли доєднати цю пропозицію до уже існуючого проекту рішення Андрія Козюри, утім той виявився категорично проти такої ініціативи.

Тому жодного конкретного рішення профільна комісія не прийняла, проголосувавши двома голосами «за».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Гордіюк Показати IP 24 Вересня 2015 16:29
Ага, тільки Козюра не сказав, що жіночки збирали по квартирам підписи на ремонт з коментом: "От він вам поремонтує (за держ.кошт - прим.моя), і ви за нього проголосуєте тоді можливо." Люди, не голосуйте за подачку перед виборами!!! Гасла: злочинна влада, погана влада - це камінь в ваш город, коли ви обираєте депутатів.
Лучанин Показати IP 24 Вересня 2015 16:30
Живу на Молоді, Микола Романович дякую за ремонт вулиці , нове освітлення....виходиш на вулицю і так вже по Європейськи виглядає...
321 до Лучанин Показати IP 24 Вересня 2015 21:40
А що, Микола Романович особисто робив ремонт вашої вулиці?
арцеулова до Лучанин Показати IP 24 Вересня 2015 21:41
у нас в цьому році зробили вулицю. Дякуємо владі за новий асфальт. вже є одна глибока яма біля 5-го будинку. питання до мера, з якого місця ростуть руки в автодорівців?
Петрович Показати IP 24 Вересня 2015 16:34
хороша новина, так як на Московській покриття недуже, дякую вам Микола Романович.
Луч Показати IP 24 Вересня 2015 16:36
А на Соборності 42 буде колись щастя?????????????????????
Кот до Луч Показати IP 24 Вересня 2015 21:35
Від Північного ринку почали двори ремонтувати ,тому чекати ще довго в деяких будинках крайнійраз асвать новий ложили коли будували будинок в 1988 році))). Мене от люто харять мудакі які в дворах гнилих гаражів на ліпили і зараз під ними фіг асфальт заміниш . Думаю треба таки після виборів довести справу почату в 2009 році і порізати нафіг ті гаражі.
123 до Кот Показати IP 24 Вересня 2015 22:05
Старий асфальт здерли і так стоїть. Видно чекає Козюра, як за нього проголосують. Тоді когось копне, щоб доробили - це в ідеалі. Але ж може так і залишитись. Приклад Конякіна.
Volodymyr Показати IP 24 Вересня 2015 16:39
Чудово, ще декілька нормальних доріг, бо ходити просто не можливо було, особливо в негоду. На мою думку доволі доцільне вікористання коштів Луцька. Доре чі від мешканвіц привокзального району дуже позитивні відгуки.
тетяна Показати IP 24 Вересня 2015 16:44
Відродження 9. Не можна заїхати у двір. Микола Ярославович напасайте!
Polityk Ira Показати IP 24 Вересня 2015 16:52
і моя вулиця отримала хорошу дорогу. Дякуємо, що дбаєте про благоустрій наших вулиць.
123 до Polityk Ira Показати IP 24 Вересня 2015 21:18
А "моя", то яка? секретна?
виборець Показати IP 24 Вересня 2015 17:01
А в центрі міста на вул.Словацького і Учительській ноги можна повикручувати вдень не те що вночі.
виборець Показати IP 24 Вересня 2015 17:04
Доповню:Як Романюк за нас,так іми "ЗА" Романюка будемо голосувати!
Мер крадун! Показати IP 24 Вересня 2015 17:22
В який раз переконуюсь, що сайт пророманюковський))))
Палиця купив всіх! до Мер крадун! Показати IP 24 Вересня 2015 19:29
Тут кожних 10хв зявляються статті з назвою новий Луцьк і Товстинюк....Бред пишеш...
дід Панас до Палиця купив всіх! Показати IP 24 Вересня 2015 21:07
Чудо, навчися писати правильно прізвище!!!
лучанка Показати IP 24 Вересня 2015 17:43
на Відродження 12 дорога в дворі яку страшно назвати дорогою . Ніхто іі неробив ніколи до виборів і після .
Юристь Показати IP 24 Вересня 2015 17:43
ЛЮДИ , СХАМЕНІТЬСЯ !!! КОМУ ВИ ДЯКУЄТЕ? ВСЕ ЦЕ ЗА НАШІ З ВАМИ ГРОШІ - ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ . НАМ ДЯКУЄМО , МИ НА ЦЕ ЗАРОБИЛИ !!! ГАНЬБА ВЛАДІ ЗА САМОРЕКЛАМУ ПЕРЕД ВИБОРАМИ !
Руслан до Юристь Показати IP 24 Вересня 2015 19:26
не нервничайте и у вас дорогу починят! ну вот а деньги могли упасть в чиих то карманах, а не дорогах. как то так ..
Рая Показати IP 24 Вересня 2015 17:50
А вул. Бенделіані коли будуть ремонтувати,обіцяли,вже й рішення прийняли,потім пояснили-війна на сході,то що виходить для одних грошіє а для інших біля будинку пройти не можна,ми теж виборці!
Анонім до Рая Показати IP 24 Вересня 2015 18:28
де райони пророманюковських депутатів, там і ремонтують
Хтось Показати IP 24 Вересня 2015 18:26
А на Конякіна 12,12а,12б розрита дорога вже місяці 2, а робити, таке враження, що ніхто і не збирається. Пройти нема як, а після дощу і поготів.
Ivanovych Показати IP 24 Вересня 2015 18:54
довіряю хлопцям - раз сказали- зроблять....
Ivanovych Показати IP 24 Вересня 2015 19:41
мій вибір Микола Романюк.
Лучанин Показати IP 24 Вересня 2015 20:59
Що треба для того, щоб на вулиці Вавілова, 5 зробили двір, скільки підписів, куди звернутись?
Оля Показати IP 24 Вересня 2015 21:35
А коли вже Вишківську зроблять?
Андрій Показати IP 24 Вересня 2015 22:38
Прошла вєсна, настало лєто. Спасібо партії за ето! Люди, ви радієте як діти з того, що вам відремонтували двори. А це, за нормального господаря, мало відбутися відразу після перемоги на попередніх виборах, а не перед теперішніми виборами. Складається враження, що відразу після виборів ніхто ніяких ремонтів дворів не буде робити. Дуже хочу помилитись.
ната Показати IP 24 Вересня 2015 23:11
Терміново потрібно робити тротуари на Потебні 48, вже все взуття на каміннях попсувала!!!
Кріс Показати IP 25 Вересня 2015 08:20
Тротуари на Волі!!!!!! Ганьба!!! Луцьк - азіатське місто!!!
Кріс Показати IP 25 Вересня 2015 09:02
А Ківерцівська до виїзду з Луцька? Як Чорне море в шторм