USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Де в Луцьку неповнолітні засуджені працюватимуть на громадських роботах

24 Вересня 2025 15:36
Депутати Луцькради затвердили об’єкти, де неповнолітні засуджені відбуватимуть громадські роботи у 2025-2026 роках.

Про це стало відомо 24 вересня під час засідання міської ради.

«Виконання громадських робіт неповнолітніми засудженими на об’єктах, що передбачають виховний вплив та інтереси дітей, сприятимуть їхній соціальній адаптації та реабілітації у громаді», – йдеться в пояснювальній записці.

Читати ще: У Луцькій громаді визначили місця, де засуджені виконуватимуть громадські роботи

У списку, наведеному нижче, визначено види робіт і вісім закладів (школи, стадіон, ПУМ). Громадські роботи відбуватимуть неповнолітні громадяни, яких буде засуджено до відповідного покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus