USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Де житимуть переселенці в Луцьку

15 Серпня 2014 12:48
Переселенцям на Волині виділили окремі приміщення, що знаходиться за адресою: Луцьк, вулиця Винниченка, 31а. Організоване цілодобове чергування членів Регіонального штабу (відповідно до графіку), а також психологів ДСНС та соціальних служб, - інформують у прес-службі надзвичайників.

Крім цього, виділили 3 житлових кімнати зі зручностями для тимчасового розміщення 15 чоловік до визначення місця їх перебування. Також 2 кімнати з 12-ма ліжками дали у гуртожитку Педагогічного коледжу на вулиці Глушець, 39.

Із розміщених на території області 813 людей проживає 308 родин, до складу яких входить 318 дітей, 331 жінка, 164 чоловіка.

Роботу обласного штабу очолив перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кудрявцев. Питання проживання тимчасово переміщених осіб обговорювали начальник управління соціального захисту ОДА Світлана Мишковець, начальник Управління ДСНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Цiкавий Показати IP 15 Серпня 2014 13:14
Винниченка, 31а то Будинок Офiцерiв?
поха Показати IP 15 Серпня 2014 13:33
ні це рядом.карабас -барабас)
лучанка Показати IP 15 Серпня 2014 13:47
164 чоловіка а чому не на Донбасі , а відсіджуються тут а наши хлопці там голови складають не можу цього зрозуміти, це жах.
Цикаво Показати IP 15 Серпня 2014 13:55
Ним усім у Карабасі - Барабасі зранку дають по літри пива безкоштовно....
Віка Показати IP 15 Серпня 2014 15:07
Бараки їм треба будувати, далеко від людських осель.
Лучанка Показати IP 15 Серпня 2014 15:38
як де житимуть ???? то ж хотіли в свою Расєю. Валіть !
Волинянка Показати IP 15 Серпня 2014 16:03
Милі мої волиняни! Чого ж ви такі недобрі люди? Може ці біженці зовсім і не хотіли ДНР, в чому ж вони завинили перед вами? Тільки в тому винні, що жили там, на Сході? Вони з не поїхали до РОсії, а поїхали до вас, бо повірили, що тут дійсно не те, що говорять по російським каналам. Але як до діла, то де вся ваша гостинність і доброта?..Аж отрута в деякіх з рота капає...Можна себе хвалити до нестями, але ж люди бачать де є доброта і розуміння, а де його немає і, можливо, і не було ніколи...Біда може завтра і до нас прийти і , не дай Боже, просити допомоги у таких "добрих"...
я до Волинянка Показати IP 15 Серпня 2014 16:14
В де чому ви праві. Але за те що їх дружин і дітей тут приймають здорові чоловіки повинні йти захищати нашу країну. А то коли в них таке творилось ніхто і слова протів Росії несказав, а зараз ми повинні їх захищати нашими хлопцями
Волинянка до я Показати IP 15 Серпня 2014 17:30
А ви все і всіх чуєте? Чи всім зараз дають слово? Чи всіх показують по ТВ? Всіх друкують? Зробили з мешканців Сходу ,завдя ки нашим СМІ, якихось бандюков, наркоманів і неуків. Безперечно, там є й такі, як такі в немалій кількості є і в нашій області. Всі ми жервти маніпулювання свіломістю. Ось за це зараз і розплачуємось...Війною...братовчивбою...
я до Волинянка Показати IP 15 Серпня 2014 17:33
так але це переважно не наша війна а їхня.а гинуть в основному саме наші люди
Волинянка. до я Показати IP 15 Серпня 2014 18:44
А як Вам офіційні цифри: більш півтори тисячі загиблих мирних мешканців Луганщини? Не терористів... Це не люди?
я до Волинянка. Показати IP 15 Серпня 2014 18:47
це не наші їх вбивали а їхні місцеві ДНР і ЛНР
777 до Волинянка Показати IP 15 Серпня 2014 18:06
Завжди находяться такі милосердні ідіотки. Своїх їм не шкода, зате чужих вилизують... Донбаси на 95% - мерзенні типи
Волинянка. до 777 Показати IP 15 Серпня 2014 18:42
Ось що і потрібно було довести, добрі мої волиняни...
Семен до я Показати IP 15 Серпня 2014 17:31
А хто кричал Расея Расея?
Анонім до Семен Показати IP 15 Серпня 2014 19:54
Та то одна з них і пише!
юлия Показати IP 15 Листопада 2015 08:16
Уроды! Вам бы это все пережить.