USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Декларація нардепа Лапіна: 1,4 мільйона, 7 ділянок, 2 авто. Інфографіка

30 Жовтня 2016 16:35
У власності родини волинського нардепа Ігоря Лапіна – 7 земельних ділянок, декілька квартир, будинок та дві іномарки.

Сам нардеп готівкою зберігає близько 1,4 мільйона в гривневому еквіваленті.

Про це йдеться в електронній декларації чиновника.

Земля

У власності Ігоря Лапіна та його родини – сім земельних ділянок. Зокрема, дві ділянки в селі Любитів Ковельського району, загальною площею 7255 метрів квадратних. Три ділянки в Ковелі на 2500 метрів квадратних та дві ділянки в селі Дубове на 3100 метрів квадратних.

Квартири і будинки

Мати нардепа Галина Лапіна задекларувала квартиру в Іваничах на 45 квадратів. На батька нардепа записаний будинок в Ковелі, площею 187 метрів квадратних і квартира на 55 квадратів. А сам нардеп в березні 2016 року заволодів квартирою в селі Липини Луцького району, площа якої становить 40 квадратних метрів. До слова, попри те, що ЗМІ закидали нардепу покупку двох двокімнатних квартир в центрі Луцька, жодної з них в декларації не вказано.

Автомобілі

Батько нардепа адвокат Олександр Лапін 2015 року задекларував BMW 520D2012 року випуску, вартість якого на вторинному ринку становить близько 30 тисяч доларів, залежно від віку та комплектації. Проте, з достовірних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини відомо, що на німецькому седані їздить сам нардеп.

Також в декларації Лапіна – седан KIA Cerato 2010 року випуску. Його вартість становить близько 10-15 тисяч доларів.

Гроші

У Верховній Раді Ігор Лапін заробив 77 тисяч гривень зарплати, ще 80 тисяч отримав у якості відшкодувень пов'язаних із виконанням депутатських повноважень. 20 тисяч з держбюджету йому відшкодували за проїзд, ще 167 тисяч за винайм житла. За відчуження рухомого майна від Оксани Лапіної отримав 317 тисяч гривень.

Ігор Лапін не вказав в декларації жодних банківських рахунків. Готівкою у гривневому еквіваленті він зберігає приблизно 1,4 мільйона гривень: 128 тисяч гривень, 26 тисяч доларів, 16 тисяч євро, 25 тисяч польських злотих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2016 16:42
По мірках нардепів - це бідна людина. Нічого цікавого в поданих відомостях
журналіст Показати IP 30 Жовтня 2016 16:54
Як і потрібно було чекати. Нічого нового, як кажуть, під Луной. Тільки колекція ділянок якась дивно мала. Хоч би ще зо сім. А ще цікаво, чи цей схожий на циганчука чоловік з блукаючими очима і з вдачею наперсточника дав коли-небудь копійку жебраку під церквою? Є сумніви. І яким праведними трудами він нажив ці "статки"? От би розпитати?
вітання Лапіну Показати IP 30 Жовтня 2016 18:00
Якось розчулившись, один сучасний пітерський поет писав: "Прости меня, моя страна, за то, что я - кусок г**на". Це лапіну треба стати за найвищу трибуну і сказати такі слова.
мама загиблого Показати IP 30 Жовтня 2016 18:11
Я маю 38 років стажу, втратила свого годувальника, єдиного сина в АТО і за все це - пенсія мені 2500 грн., а таким депутатам як він, які і стали-то депутатами на крові мого сина , зарплатня буде 40000 грн.? Люди добрі, де справедлівість ?
манька Показати IP 30 Жовтня 2016 19:00
два роки депутатства і у вас 1,4 млн. бабла, у рік 700000... ось так працюють слуги народа...
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2016 19:09
Яка ж в Палиці декларація????!! напише що жтве в Женеві і в Луцьк прилітає лише зрідка??? сумніваюсь...
Зайчик Показати IP 30 Жовтня 2016 19:13
Ой скаже що беху в ато віджав)
Виборець Показати IP 30 Жовтня 2016 19:15
Судячи по його статках , я за " підвищення " нам зарплат . Народ їх вибирав , а вони за народ поживуть , все " чесно " ...!!!
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2016 19:31
А чому не вказана квартира на Арцеулова, де воно шмаляло як скажене наліво направо?
Олег Показати IP 30 Жовтня 2016 19:33
Стріляти треба таких депутатів. Стріляти, всііх. Стріляти його сім'ю, родину друзів. Скотина
олег Показати IP 30 Жовтня 2016 19:39
кришування бурштину!!!
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2016 21:03
Адмін а де коментарі. Заказуха
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2016 21:04
Заказуха ця стаття. Позорисько. Про палицю бідного краще напишіть або хоча б Гузя
Так Показати IP 31 Жовтня 2016 22:07
На Волині вже давно голосують за гів...но!!!
а Показати IP 1 Листопада 2016 17:53
чому ще ніхто не вказав що він дипломований ЗАМПОЛІТ советской армии і люстрація