USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Декомунізація в Україні: нові назви міст. ІНФОГРАФІКА

20 Травня 2016 20:32
Український інститут національної пам'яті опублікував у мережі інфографіку, на якій зображено нові назви міст України, які перейменували за законом про декомунізацію, - повідомляє УНІАН.



Згідно з даними з Українського інституту національної пам’яті, у рамках декомунізації в Україні залишилось перейменувати близько 10 населених пунктів і один обласний центр – Кіровоград.

Нагадаємо, 19 травня Верховна Рада перейменувала місто Дніпропетровськ на Дніпро. За відповідний проект постанови проголосували 247 народних депутатів. Окрім того, депутати сьогодні перейменували низку містечок і сіл, всього 300 населених пунктів, серед яких - 2 населених пункти Волині. Рішення ухвалили відповідно до виконання закону про декомунізацію.

l
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Нова радість стала Показати IP 20 Травня 2016 21:06
Люди ще не встигли запам'ятати нових назв вулиць з минулого перейменування, а вже знов півміста змінює вивіски. Скоро адресний колапс буде в Луцьку. Про країну взагалі мовчу... Але ж це знайоме: "Весь мир насилья мы разрушим до основанья..." Але що потім, якщо ви, шановні патріоти, біль ні хр..., пардон, нічого не робите. Пропоную зайнятися прізвищами та іменами. Ім'я, наприклад, Володимир, ЗАБОРОНИТИ! Бо Володєю звали дідуся Ленін, а це ім'я ЗАБОРОНЕНО. Ілліч- також дуже ріже вуха патріотам, потрібно якось викоренити, вирішити це питання... Це жах: кожен раз, коли вимовляєш такі імена, згадуєшь ТОГО, КОГО НЕ МОЖНА ЗГАДУВАТИ!!! А Іосиф?!!!Жахіття! Робіть , пане В'ятрович щось!
Міша Показати IP 20 Травня 2016 21:28
Ще Дніпрогес треба зруйнувати . А то його кляті комуняки побудували та-й ще імені Леніна назвали. І Кузнецовськ так само комуняки построїли ,зрівняти з землею потрібно. Блін ;от немає в країні чим зайнятися . Крим проср,,,ли,Донбас проср,,,ли,населення з голоду дохне , а вони таблички міняють.
ЛУКА до Міша Показати IP 20 Травня 2016 22:31
Настальгія по даунбасу і криму? Щасливої туди дороги! Без геморою легше жити!
Здихаючий і голодний до Міша Показати IP 20 Травня 2016 22:34
Де дохне? В "маяках" під Луцьком?
Анонім Показати IP 20 Травня 2016 22:06
Особенно смешно перейменування выглядят в Крыму и в ЛДНР.
Читач 2 Показати IP 20 Травня 2016 22:47
http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/05/20/7049596/
Анонім Показати IP 20 Травня 2016 23:30
Гугугу смешно. "Яни Капу".. "Эту хохму нужно сегодня обязательно рассказать моей жене!"(с)
Сосед к анонимсту Показати IP 21 Травня 2016 09:03
угу, а она тебе раскажет, с кем была вчера..гыгыгыгы
ххх Показати IP 21 Травня 2016 11:38
Таке враження що серед, так званих "коментаторів", зібрались або "путлерівські" боти ( які цим заробляють на життя) , або купка "ностальгуючих" комуняк і фанатиків пр і кацапленда. Якщо слухати таких, як ви то України як держави вже давно не було б. Дякувати Богу таких як ви меншість.
Лучанкп до ххх Показати IP 21 Травня 2016 14:03
На жаль, що Україною зараз керують такі безмозглі як Ви...Це трагедія країни!
До ххх до ххх Показати IP 21 Травня 2016 14:14
Цілком підтримую, сидять др***ни і усі свої думки в дописах строчать. Інтернет для того і існує щоб розуміти скільки серед нас ідіотів.