Демобілізовані бійці Нововолинська отримали відзнаки
Ще 22-ом демобілізованим військовослужбовцям Нововолинська, які брали участь в АТО у східних областях України, вручили нагрудний знак «Учасник АТО». Про це інформує БУГ.
Уже 60 нововолинських бійців отримали такі нагороди. Як повідомили в Нововолинському об’єднаному військовому комісаріаті, усього 83 військовослужбовці з Нововолинська отримають нагрудний знак «Учасник АТО» .
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що нещодавно у шахтарському місті нагородили бійців, які першими побачили війну на сході.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Уже 60 нововолинських бійців отримали такі нагороди. Як повідомили в Нововолинському об’єднаному військовому комісаріаті, усього 83 військовослужбовці з Нововолинська отримають нагрудний знак «Учасник АТО» .
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що нещодавно у шахтарському місті нагородили бійців, які першими побачили війну на сході.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48

