У Нововолинську нагородили бійців, які першими побачили війну на сході
24-го серпня у Нововолинську відбулася урочиста церемонія нагородження медалями учасників АТО. Про це інформує БУГ.
Символічно, що у День Незалежності нагородили медалями “Учасник АТО” військовослужбовців, які мужньо стали на захист країни від зовнішнього агресора, ціною власного здоров’я боролися за суверенітет держави. У залі зібралися близько 50-ти бійців з сім’ями.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого на Майдані Сергія Байдовського та полеглих в боях на cході військовослужбовців.
За мужність, патріотизм та дієву підтримку військові отримали нагороди у вигляді медалей. Слова подяки та побажання миру, добра, здоров’я, благополуччя лунали на адресу бійців. Самі ж вояки фотографувалися з рідними та ділилися емоціями з журналістами.
Нововолинець Олександр Волохатий, боєць 51-ї окремої механізованої бригади, розповів про роль військових з 51-ї ОМБ у воєнних діях на сході. “Хлопці були першими, хто побачив справжню війну з усіх боків”, – каже він, – “Приємно, що держава не забуває про нас у цей святковий день”. Олександр побажав військовим побратимам і всьому українському народу мирного неба над головою та якнайшвидшого закінчення військових дій на сході країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Символічно, що у День Незалежності нагородили медалями “Учасник АТО” військовослужбовців, які мужньо стали на захист країни від зовнішнього агресора, ціною власного здоров’я боролися за суверенітет держави. У залі зібралися близько 50-ти бійців з сім’ями.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого на Майдані Сергія Байдовського та полеглих в боях на cході військовослужбовців.
За мужність, патріотизм та дієву підтримку військові отримали нагороди у вигляді медалей. Слова подяки та побажання миру, добра, здоров’я, благополуччя лунали на адресу бійців. Самі ж вояки фотографувалися з рідними та ділилися емоціями з журналістами.
Нововолинець Олександр Волохатий, боєць 51-ї окремої механізованої бригади, розповів про роль військових з 51-ї ОМБ у воєнних діях на сході. “Хлопці були першими, хто побачив справжню війну з усіх боків”, – каже він, – “Приємно, що держава не забуває про нас у цей святковий день”. Олександр побажав військовим побратимам і всьому українському народу мирного неба над головою та якнайшвидшого закінчення військових дій на сході країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32





