USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Демонтаж пам'ятників комуністичним діячам підтримають на офіційному рівні

11 Січня 2015 09:00
Міністерство культури України ініціює виключення з Державного реєстру всіх пам'ятників комуністичним діячам.

Про це заявив міністр культури України В'ячеслав Кириленко, передає Zaxid.net.

"Численні монументи, бюсти й інші схожі пам'ятники одіозним діячам тоталітарного режиму, які, до того ж, відсутні в Державному реєстрі нерухомих пам'яток України, не є об'єктами культурної спадщини ні національного, ні місцевого значення. Тому під охорону з боку держави вони не підпадають", - заявив Кириленко і додав, що міністерство буде заохочувати будь-які громадські ініціативи, пов’язані з очищенням України від пам’яток діячам комуністичного минулого.

Посадовець переконаний, що тепер держава не буде протидіяти, а навпаки - сприятиме будь-яким громадським ініціативам, які боротимуться за очищення України від реліктів тоталітарного минулого.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в період з 8 грудня 2013 року до 10 лютого 2014 року в Україні пошкодили або спробували пошкодити не менше 19 пам’ятників Володимиру Леніну. Схожі дії відбувались упродовж цілого 2014 року у різних точках країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Изя Показати IP 11 Січня 2015 09:30
и это новости?
124 Показати IP 11 Січня 2015 09:48
Дуже важливі, а головне необхідні першочергові реформаторські діі!!! Хворі діячі. Більше немає чим зайнятися. Через таких діячів зараз на Донбасі іде війна.
124 Показати IP 11 Січня 2015 10:04
23 февраля 2014 года, на второй день после бегства Виктора Януковича, Вячеслав Кириленко внёс в повестку дня заседания Верховной Рады законопроект «О признании утратившим силу „Закона о государственной языковой политике“». 232 депутата проголосовали за внесение законопроекта в повестку дня и без обсуждения немедленно приняли его. Отмена закона была негативно расценена жителями АР Крым и Юго-Восточной Украины и спровоцировала волну антиправительственных выступлений[5], завершившихся Крымским кризисом.
124 Показати IP 11 Січня 2015 10:08
І продовжує в тому ж дусі. Питання-чи не хвора ця людина???
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 10:15
"Канал ARD опубликовал полную запись, вызвавшего критику интервью Яценюка, в которой его слова не заглушены переводом. В опубликованной теперь записи четко слышны слова украинского премьер-министра, которые в выпущенном в эфир варианте были заглушены немецким переводом: "Российская военная агрессия против Украины - это посягательство на мировой порядок, и это посягательство на европейскую безопасность. Мы все хорошо с вами помним советскую invasion как в Украину, так и в том числе - в Германию. Этого нужно избежать. И никому не позволено переписывать результаты Второй мировой войны, что пытается сделать президент России, господин Путин". "Гарно" за гроші піндосів відпрацьовує і ганьбить країну!
ВОНО Показати IP 11 Січня 2015 10:45
дикуни!! тому і нема в нас що туристам показати, бо як паршиві коти нагадимо та загребем, шоб казалось ніби нічого і не було
Патріот Показати IP 11 Січня 2015 11:06
Не ту страну назвали Гондурасом!
ВОНО до Патріот Показати IP 11 Січня 2015 11:51
о є так , бо тільки Рашестан гідний такого імені
луцьк Показати IP 11 Січня 2015 11:54
коментар було видалено
Бригадир Показати IP 11 Січня 2015 12:34
Дебили кон*ені, нехай краще познищують та зруйнують свої домівки, них теж комунисти будували ....
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 13:23
Молодці ! Так і треба. Тільки як тоді бути із Західною Україною, Буковиною, Галичиною, яку приєднав тиран Сталін. А також не забути про Хрущова, який своїм рішенням передав Крим Україні. А чи не тим самим ненависним лідерам треба дякувати сучасним олігархам, які прихватизували заводи та підприємства ? Не тим пам"ятники валите.Їм навпаки їх треба ставити як таким, що збільшили українські землі. Теперішні невдахи-політики у житті навіть на мізинець стільки не зробили.
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 14:58
Є пам'ятник відомому поету, Якого ідолом зробили в цій країні, А чи не треба дух його звільнити? Як бути з пам'ятниками? Теж валити?
Володимир Показати IP 11 Січня 2015 16:39
Почали валити пам’ятники, а розвалили Україну. Вандалізм не має меж. Скільки людей загинуло через ненависть.
Лучанин Показати IP 11 Січня 2015 18:22
Нема сумніву, що замість пам’ятників одним одіозним діячам минулого наставлять пам’ятники іншим одіозним діячам, які також прийдеться з часом зносити. Плакали народні грошики.
розум Показати IP 11 Січня 2015 20:15
Вже все переробили, лишились лише пам"ятники.