USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

День захисника України відзначатимуть 14 жовтня

14 Жовтня 2014 09:43
День захисника України відзначатиметься у державі щорічно 14 жовтня. Про це йдеться в Указі Президента України Петра Порошенка № 806/2014, - повідомляє УНН.

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості постановляю:

Нагадаємо, Указом Президента України Леоніда Кучми №202 від 23 лютого 1999 року День захисника Вітчизни святкувався щорічно 23 лютого.

Як відомо, 14 жовтня християни відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці.

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Традиційно вважається, що на Покрову у 1942 році було утворено Українську повстанську армію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Всезнайко Показати IP 14 Жовтня 2014 09:54
Ну то й святкуйте...
Анонім до Всезнайко Показати IP 14 Жовтня 2014 10:41
Ну той будемо!!!!
військовий Показати IP 14 Жовтня 2014 10:07
Але хто служив у лавах СРСР всерівно будуть святкувати 23-го!!! Історію ніхто і ніколи не змінить!!! Президенти приходять і уходять, дати змінюють, але у головах людей ніхто не вправі і не в силах нічого змінити!!!
український військов до військовий Показати IP 14 Жовтня 2014 10:23
Пройде небагато часу і ті, хто служив при Союзі, відійдуть у вічність,а молоде покоління саме звикне до української історії,(а не так ,як більшовики примусово заставляли і нав'язували все що було притаманне їм) і буде святкувати за українськими традиціями.УКРАЇНА ВІДРОДЖУЄТЬСЯ!
військовий до український військов Показати IP 14 Жовтня 2014 10:26
Ти спочатку порахуй і побачиш скільки людей через це пройшли і скільки їх ще залишилось!!!:) P.S. І якщо ти "український військов" то чому не на Сході?:)
батька до український військов Показати IP 14 Жовтня 2014 10:27
не будь таким розумним, сину!
син до батька Показати IP 14 Жовтня 2014 12:44
сини завжди розумніші за батьків,цеаксіома.
тиць... до син Показати IP 14 Жовтня 2014 12:47
Ну не чавчем....
Анонім до український військов Показати IP 14 Жовтня 2014 10:48
100%
Аякже до військовий Показати IP 14 Жовтня 2014 11:52
всі зараз дуже святкують річницю жовтневої революції? майже ніхто вже й не згадує, а ще порівняно не так давно таке ж свято було. Нормально поставлена пропогандо-ідеологічна робота навіть дуже в силах в головах людей багато що змінити, а як показали останні події в країні, то не тільки вправі, але просто необхідно і треба це робити.
Анонім до військовий Показати IP 14 Жовтня 2014 12:10
Військовому я служив в совєтській арміі.але коли Украіна стала незалежною не рахував це Украінським святом
військовий до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 13:28
Для тих хто у бронепоїзді і біля нього!:) Мова йде не про савєтську армію, а про те, коли хто служив, ружжо у руці тримав, сапоги с портянками 2-3 роки носив, а не бєрци як зараз фраєруються!!! Що за тугодми?! Якщо я служив тоді - святкувати буду 23-го!!! А хто служив при Незалежній - святкуйте коли хочете, кожний новий Президент вам буде дати міняти!:) От історія і показує, що з часом святкують і не забувають, а що тільки міняють, то перед виборами, то в угоду іншим, щоб з кабінету не винесли!!!:)
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 10:12
Указ не наказ. Святкував, святкую і буду святкувати.
Орел Показати IP 14 Жовтня 2014 10:22
23 лютого - свято справжніх чоловікив!
Беркут до Орел Показати IP 14 Жовтня 2014 10:35
23-го лютого кривавий день в історії України,коли Муравйов з п'яною ордою балтійських матросів почав вирубати і розстрілювати жителів Києва лиш за те,що вони розмовляли українською мовою.Це свято справжніх вбивць,а не справжніх чоловіків.Знищено було понад 25 тис.людей різного віку.Так,що перш ніж писати "орел"почитай документальний матеріал,проаналізуй,зроби правильні висновки,а тоді пиши.
Анонім до Беркут Показати IP 14 Жовтня 2014 10:42
це ти про себе, як ти розстрілював???
це до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 12:46
про тебе мразь совєцькую
хехе до це Показати IP 14 Жовтня 2014 13:29
Совєтів давно немає, вже як 23 роки, а тебе так зомбануло... що не бачиш у що країну перетворили, а більшість всього будували совєти!:) Двоєшник!:)))
Анонім до Беркут Показати IP 14 Жовтня 2014 10:55
А де ж було українське військо, яке б стало на заваді кривавому Муравйову з його п"яними матросами ? По хатах сивуху пило ? А "браве" керівництво, прикрившись нещасними студентами, встигло в останній вагон, який чкурнув з під Крут.
іва до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 11:40
да ти п'яний швейко!
іва до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 11:40
Беркутята всі п'яні швейки!!!
орел до Беркут Показати IP 14 Жовтня 2014 12:40
Твое свято то 8 березня
Беркут до орел Показати IP 14 Жовтня 2014 12:48
Мої свята,які від БОГА.
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 10:52
тепер будуть мужики святкувати 3 рази на рік - 6 грудня, 23 лютого, ну і 14 жовтня, повод випити...
сама до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 11:53
це точно..... аби повод був...
я Показати IP 14 Жовтня 2014 13:17
К*зли ви, совки!
як Показати IP 14 Жовтня 2014 13:46
важко,навіть дуже важко очиститись від кацапської грязі.совок вбив в безмозглу башку даунів,які і виздихають із совєцкім сморідом.Тоді якого ху.,жерете український хліб і сало?За хутором Михайлівським "рай",вже дауни з Криму попробовали і вам пора.Раша все гівно з України прийняла,ще з часів Помаранчевої революції.Щасливої дороги в світле- майбутнє,комуністичне життя.
батька до як Показати IP 14 Жовтня 2014 13:59
Ти добре вмiеш думкою богатiти!
як до батька Показати IP 14 Жовтня 2014 16:30
думкою не богатіють,а багатіють.Так правильно батька,бо я є грамотний,вчений і вихований в українському патріотичному дусі,далеко не так,як ти і вся твоя тут орлина зграя.Ти ніколи зі своїм совком не будеш таким,як я,а я ніколи не пристану на твої необгрунтовані "перли".
от так до як Показати IP 14 Жовтня 2014 14:12
да краще вже комуністичне (називати можна по різному) ніж те що зараз!!! Скрізь у світі все рухається вперед, цивілізація, розвиток... а Україна?! Шо попало...:(
Аякже до от так Показати IP 14 Жовтня 2014 16:49
хотіли ж рухатися вперед, так йо..нуті на всю голову кримчанЄ, дончанЄ, луганчанЄ підняли гвалт, "європа - етА геї, ми хАтим в расию". В Ураїні, де вони б..яді, живуть вже понад двадцять років, де понаплоджували своїх вилупків, раптом стали всі "бандерАвци, фашисти, хунта", "нас гнабят, житєлєй данбаса" , загнобили, блін, бо ж вигнали їх президента-підераса. Йо..нуті за кілька гривень лягали під танки українські, "что б бандеровци нє пришлі". "Данєцк нікто не паставит на калєні", зате тепер стоїте раком і ,судячи з усього, надовго.