USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

23 лютого в Україні не відзначатимуть

24 Серпня 2014 11:01
День захисника Вітчизни 23 лютого – такого «свята» в Україні більше не відзначатимуть.

Про це стало відомо під час військового параду з нагоди 23-річниці Незалежності України.

«Україна ніколи більше не відзначатиме це свято за військовим календарем своїх сусідів. Ми будемо відзначати своїх героїв!» - сказав Порошенко. «Дякуючи всьому воїнству за служіння присязі, хотів би низько вклонитися кожній українській жінці, кожній мамі!» - сказав президент Петро Порошенко.

Зазначимо, що 6 грудня в Україні відзначають День збройних сил у який також вітають захисників вітчизни.

Довідково:

День захисника Вітчизнисвято, що відзначається 23 лютого в деяких країнах колишнього СРСР. Встановлене в 1922 р., як «День Червоної Армії і Флоту». З 1949 до 1993 рр. носив назву «День Радянської Армії і Військово-Морського флоту». Після розпаду СРСР, свято продовжують відзначати у низці країн СНД.

В Україні офіційно встановлено 23 лютого 1999 р. Указом Кучми Леоніда Даниловича, другого Президента України «Про День захисника Вітчизни», в якому зазначено:«Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято — День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ковель Показати IP 24 Серпня 2014 11:09
масони так можуть і Пасху і Різдво відмінити!
Сергій Показати IP 24 Серпня 2014 11:09
Це сама головна проблема в Україні, вирішивши яку жити стане краще і спокійніше, і День незалежності в Луцьку не буде днем трауру
екскурсовод Показати IP 24 Серпня 2014 11:13
Давайте не будем дихати потвітрям, коли воно йде з Росії, оце буде патріотично! Ідіоти, союз дав вам те, що ви зараз маєте!
лоцман до екскурсовод Показати IP 24 Серпня 2014 13:10
А вони цього не розуміють і ніколи не зрозуміють! Он нехай покажуть як вони Донбас будуть відбудовувати!:)))
Джулія до екскурсовод Показати IP 24 Серпня 2014 22:58
Повітря з Росії має таке неповторне амбре, що кожен, хто його надихався, обов'язково заходить на сайт "ВН" і верзе дурниці.
гуцул Показати IP 24 Серпня 2014 11:41
коментар було видалено
111 до гуцул Показати IP 24 Серпня 2014 11:44
ВАША ПРАВДА!
логіка Показати IP 24 Серпня 2014 11:50
Такі сміхотворні заборони. В країні війна, люди бідують, корупція страшна і т.д. А ми, що можемо зробити? Звичайно, відмінити 23 лютого! Схильні наші можновладці робити кометичні перетворення, хоча треба змінювати саму систему.
Всезнайко до логіка Показати IP 24 Серпня 2014 19:32
Дебіли наші можновладці...
123 Показати IP 24 Серпня 2014 12:27
коментар було видалено
23 Показати IP 24 Серпня 2014 13:07
Такими рішеннями Порошенко сам собі ... риє!!!
танкист Показати IP 24 Серпня 2014 13:09
А справжніх чоловіків які служили у справжньому війську всерівно будуть вітати і шанувати 23-го!!! Хоть вс...ся своїми відмінами!!!
читач Показати IP 24 Серпня 2014 13:20
Троллі з нір повилазили.
Андрій до читач Показати IP 24 Серпня 2014 14:04
Це ти про себе?
хрущ Показати IP 24 Серпня 2014 15:47
Нашли блін свято
***** до хрущ Показати IP 24 Серпня 2014 15:59
ТО ВЕЛИКЕ СВЯТО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИКІВ! ТОБІ НЕ ЗРОЗУМІТИ, СИНУ!
23 Показати IP 24 Серпня 2014 19:18
Святкував і святкувати буду, і всі мої знайомі, хто служив. І в цей день, особливо під вечір, всяким хрущам та іншим шмаркачам, вихованих по америкосовському стандарту, під руку краще не попадатись. А Парашенко може собі варнякати що захоче, у нас, кажуть, демократія і свобода слава.
Igorock до 23 Показати IP 24 Серпня 2014 22:20
Так як і усі справжні чоловіки, що служили у самій сильній армії світу!