USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Депутат Луцької міськради складає повноваження

17 Червня 2014 12:34
Олег Чернецький, якого обрали депутатом до Київської міськради складає мандат депутата Луцької міської ради.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань освіти, науки Луцької міської ради сьогодні, 17 червня.

Секретар міськради Сергій Григоренко повідомив, що депутат Луцької міської ради Олег Чернецький написав заяву про складення депутатських повноважень. Адже він не може бути одночасно депутатом Луцькради і Київради.

Відповідне рішення про складення депутатських повноважень мають затвердити під час сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 12:51
Знов вибори.
Оглядач до Анонім Показати IP 17 Червня 2014 15:56
Довиборів не буде, оскільки Чернецький О.С. йшов за партійним списком. Тому замість депутата, який вибув, заступає наступний зі списку.
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 12:56
Чого ці магнати рвуться до корита депутата.У них мільярди,що такі оліхархи доброго зробити для нас,простих людей.Рабами вони уже нас зробили, вже далі нікуди.Ну на цьому ж світі їм цих грошей не потрібно.Там Бог запитає про душу, і скільки ти добра зробив на відведеному тобі часі на Землі для людей. А такі роблять нуль
лучани Показати IP 17 Червня 2014 12:58
Нові мийки появляться в Києві на незаконних землях.
Ирина Показати IP 17 Червня 2014 13:01
Олигархи не для народа. В столице больше сворует.
Волинь Показати IP 17 Червня 2014 13:32
Кругом одні жиди.
настя Показати IP 17 Червня 2014 14:02
бідного ж як завджди не візьмуть а хитрог і не розумного!!
белое крыло Показати IP 17 Червня 2014 14:20
этот пасажир начал с ларечков на 40-вом с названием 2на2...друг Виталика Залевского...расстреляного как собаку.так что от куда бабло спросите.а то что слинял.ну а что тут делать с тупими полишуками.
Анонім до белое крыло Показати IP 17 Червня 2014 15:13
О НЕ КАЖИ ПОЛІШУКИ ХИТРІ І ПІДЛІ ЛЮДИ-ЦЕ АЛЬФОНСИ ВІД НАРОДЖЕННЯ. У НАС ВСІ ОБЛАСНІ НАЧАЛЬНИКИ ПОЛІШУКИ.У НИХ НАМ ПОТРІБНО ВЧИТИСЯ. НІ ОДИН НЕ ПОЇХАВ НА СВОЄ ПОЛЕССЯ, А ТУТ ОСТАВСЯ, А ХТО Ж БУДЕ ЇХ БОЛОТО ПІДНІМАТИ,СКОРО ЛУЦЬКИХ БУДУТЬ ТУДИ ПОСИЛАТИ.НАШІ ДІТИ ПОЗАКФНЧУВАЛИ ФІЛОЛОГІЧНІ ФАКУЛЬТЕТИ І ЇЗДЯТЬ В СЕЛАХ ПРАЦЮВАТИ ПЕДГОГАМИ, А ВСЯ ПОЛІШУЧНЯ В ЛУЦЬКУ ПРИСТОСУВАЛАСЯ,ТО ХТО ТУПИЙ МИ ЧИ ВОНИ?
100) до Анонім Показати IP 18 Червня 2014 17:29
100%%%%%
Підтримую аноніма, я Показати IP 17 Червня 2014 16:32
І мало того, тут оселилася тупа і грошовита полішучня. ще й совдепівська.
лучанин до Підтримую аноніма, я Показати IP 17 Червня 2014 18:43
полішуки як гамно ніде нетонуть, всі посади в сбу, мвс, прокуратура, горгаз, обленерго...всюди ці маленькі, і хитрі люди !
лучанин Показати IP 17 Червня 2014 18:41
В Луцьку нічого неробив крім грошей, те ж буде робити в Киеві ! Влада міняється , люди гинуть а при кориті ті ж ПИКИ !