USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Депутат Луцькради голосує «у дві руки»? ВІДЕО

31 Березня 2014 17:45
Депутат Луцької міської ради, член ВО "Батьківщина" Василь Гриб тиснув на кнопки для голосування на пристрої, який був праворуч від нього. Сусіднє місце біля обранця громади було порожнім.

Про це стало відомо під час другого пленарного засідання 57-ї сесії Луцької міської ради, яке відбулося сьогодні, 31 березня.

Таким чином, голосуючи з власного місця, Василь Гриб потягнув руку праворуч, де теж була депутатська картка в системі голосування.

Усе це відбувалося під час розгляду обранцями громади земельних питань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 31 Березня 2014 17:59
Гриб хоче четверту ділянку.
Газ Показати IP 31 Березня 2014 18:00
Батьківщинівці самі горланили на владу, що ті кнопкодавлять, а тепер самі до влади дорвалися і чудять те ж саме. Що то за хвороба така - хто у владу - той чудить і шкодить
дідо Показати IP 31 Березня 2014 18:04
куди Свобода дивиться
дідо Показати IP 31 Березня 2014 18:08
Гриб горланив на Майдані про корупцію Яника, а сам краде голос.
вася Показати IP 31 Березня 2014 18:17
Відрубать ту руку, щоб інші боялись голосувати в дві руки ....
клева Показати IP 31 Березня 2014 18:47
у наший краини не мона атрубувати руки ими треба мацати баб та красти гроши для бульки треба теперь кричати на майдани биля бани не банду геть а бабу геть.перефарбованая бюстивська мафия.
Лучанин Показати IP 31 Березня 2014 20:40
БЮТ і більшість депутатів-аферистів, земельних хапуг на чолі з Григоренком. Все "працюють" ради лучан. Гидкі брехуни, гірші ніж були регіонали.
123 Показати IP 31 Березня 2014 20:58
Дістали ці брехуни БЮТівці, землю ділять, людей на гроші розводять і все прикриваються високими словами...А Гриб "у пірячко убрався" швиденько....!!!
прокуратура Показати IP 31 Березня 2014 22:21
якщо це "кнопкодаство" зі сторони "чесного" депутата буде підтверджено під час перевірки законності окремих рішень, сумніви щодо яких вже є - це буде додатковою підствою для їх оскарження. Гриб допомагає органам ...
знаючий Показати IP 31 Березня 2014 22:25
Бютывцы саме більше дерибанять землю в місті. коли вже їх нарешті пересаджають?
Політиолог до знаючий Показати IP 1 Квітня 2014 16:01
Бютівці це найкраща партія! Всі інші - лайно. Вони справді для людей стараються
Саша Показати IP 31 Березня 2014 23:09
І де кримінальна справа?
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 07:17
Зразу зняти депутатські повноваження