USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Депутат Володимир-Волинської міськради не вперше «розпускає руки»

14 Березня 2014 13:06
Руслан Мороз, депутат Володимир-Волинської міськради, який побив до втрати свідомості чоловіка, навіть кілька років тому намагався побити колег по депутатській роботі, розповів депутат Волиньради Олексадр Бик. Він попросив взяти на особистий контроль керівництва обласного УМВС цю справу.

Відповідний запит він озвучив під час 2 пленарного засідання 24 сесії облради сьогодні, 14 березня.

Нагадаємо, 10 березня близько 13 години депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз побив жителя міста Юрія Стемковського.

«Протягом останніх років депутат Володимир-Волинської міськради Руслан Мороз демонструє негуманні методи роботи. Він розпускає руки, нещодавно побив людину, вона отримала тілесні ушкодження. Це вже не перший випадок, він кілька разів і до депутатів розпускав руки», - повідомив сьогодні Олексадр Бик.

Депутати зауважили, що це питання має взяти на контроль і прокуратура області. Бо крім запального характеру депутата, є чимало запитань і до закладу, яким він володіє.

Депутати запит підтримали, тож вони звернуться до управління МВС та прокуратури області, аби вони розібралися з депутатом-дебоширом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
vol-volь Показати IP 14 Березня 2014 13:19
В моєї знайомої в тому метелику сумочку вкрали , так цей мороз погодився знайти сумочку, яку вкрали в його ж закладі, в обмін на .......інтим. Чувак взагалі без даху , хто з Володимира то підтвердить.
нестор до vol-volь Показати IP 14 Березня 2014 13:41
В мене інше питання. Як пояснити що подібне створіння є наближене до Саганюка і йшло з ним на вибори в одному списку.
Просто Я до нестор Показати IP 14 Березня 2014 13:43
Як Бог хоче покарати, то розум відбирає.Старий іди на пенсію, бо ще більше твої борбелюки тебе підставлять.
Оксана Показати IP 14 Березня 2014 13:35
Агов, тролі з міськради, до роботи! Тут вся обласна рада на відморозка наїхала. Ану швидко його захищати!
козловський Показати IP 14 Березня 2014 13:38
Як голосували з цього питання Кошельник і Борбелюк? Це ж він з їхньої команди, очолюваної Саганюком.
Руслан Показати IP 14 Березня 2014 13:44
Ну ви офігіли там в той радє. Приїду пики начищу!
Дуся Показати IP 14 Березня 2014 13:45
Дайте інформацію як голосували наші володимирські депутати: Борбелюк, Кошельников, Вірковський.
місто Показати IP 14 Березня 2014 13:46
Ніколи не думав що так на старість людина може себе зганьбити, обставивши себе, засра ....ми, бандюками, наркоманами та ігроманами.До побачення, пане Петре!
принда Показати IP 14 Березня 2014 13:50
Як"метелика" прикриють, то хто водяру в мене буде купувати ?
Свобода Показати IP 14 Березня 2014 13:55
Мороз в свій час побив зам нач гаї Володимира,Свобода кричала-кричала,а Паша Алєксєєнко за 10000€ закрив питання.
людвік до Свобода Показати IP 14 Березня 2014 14:02
Це цікаво. Де САШКО " БІЛИЙ "?
Микола до Свобода Показати IP 14 Березня 2014 14:11
Говорять, що Пашу призначать на посаду начальника УМВС у Волинській області
Вихор Показати IP 14 Березня 2014 14:06
Нові правителі волині, ви з цією бандою у нас коли небудь покінчите, чи вони знов мєнтам гроші завезуть? Пустовіте, бютівцю, питаю Вас особисто !
Луцьк до Вихор Показати IP 14 Березня 2014 14:21
Знайшов в кого питати!
сергій до Вихор Показати IP 14 Березня 2014 22:45
Так вони такаж сама банда!! Так само грошенят хочуть....!!!!!!!!!!!!!
богдан Показати IP 14 Березня 2014 23:19
Самим треба вирішити просто це питання і все. Хто готовий?
Маестро Показати IP 15 Березня 2014 00:41
Ви побоюючись чесних відкритих та сильних людей несете людям брехню ви огидні а наркомани контробандисти взяточники та провокатори скоро пропадуть вас всіх зачистить правий сектор та самооборона от тоді і почнемо будувати едину незалежну рідну неньку Україну у якій бикам не місце
Олег Показати IP 28 Липня 2020 18:29
Можете написати номер телефону Руслана Мороза?