USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Депутата Луцької міськради звинувачують у крадіжці пам’ятника Леніну

19 Лютого 2016 14:40
Повалений у Маневичах пам’ятник Леніну, або ж чотири тонни бронзи, незаконно присвоїв депутат міськради Павло Данильчук, - стверджує мешканка Маневицького району.

Заяву мешканки селища Колки, голови благодійного фонду «З любов’ю по світу» Світлани Градиської розглянули під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 19 лютого.

Волинянка стверджує, що Павло Данильчук, на той час очільник «Правого сектора» області, викрав повалений у Маневичах бронзовий пам’ятник Леніну масою 4 тонни. Жінка зверталася із заявами у прокуратуру та міліцію, але, як пояснює, отримувала лише відписки. Вона стверджує, що була свідком викрадення пам’ятника та зазначає, що це відбувалося за домовленістю з тогочасною головою РДА Людмилою Кирдою.

Світлана Градиська зазначає, що місцева громада підтримує декомунізацію та не потребує ідола, але вимагає повернути 4 тонни бронзи. Так, мешканці району, мовляв, можуть погодитися на часткове фінансування спорудження пам’ятника Степану Бандері у Луцьку за кошти, виручені від продажу бронзи, або на спорудження пам’ятника одному з українських видатних діячів у Маневичах.

Члени комісії взяли до відома заяву волинянки та рекомендували повторно звернутися до правоохоронців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
ой Показати IP 19 Лютого 2016 14:51
подумаєш 4 тонни бронзи! ну і вкрав а ви тепер докажіть!!!
200*40000=800000 ГРН до ой Показати IP 19 Лютого 2016 16:01
800000 ГРН-Це ціна за металолм з памятника..Але в фанатиків можна виміняти на 5-70 тис. доларів....Вот вам прибутки паші від 3 годитиної роботи на Маневичині.Паша краще буде на Волі офіс на 100 кв знімати і гроші на проведення виборів копити......Тому Паша проти Шпиги і непригає бо друг друга добре підпримують І Бурштин і памятник і нші справи...Чи може Паша спить з памятником Леніна!!??)))
йо-йо до ой Показати IP 19 Лютого 2016 16:24
а ви докажіть, що саме він вкрав, де відео, покази свідків, накладні. Та й хто його зважував цього дєдушку лєніна - за стільки років він вже важив не 4 тонни, а лише 4 кг .
Так цяж жінка і свід до йо-йо Показати IP 19 Лютого 2016 23:30
все бачила
завжди є доки до йо-йо Показати IP 19 Лютого 2016 23:31
в яких зазанчено хто виготовив на чиє замовлення хто архітектор.і там же є ціна і вага...вот звідтіля вага і взялася
ПС Показати IP 19 Лютого 2016 14:57
ех, паша, паша, ось на чому ти погорів...
Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 15:00
Дороги краще зробіть по селах чи дітям купіть комп'ютери. Басейн в районній поліклініці відремонтуйте за ці кошти.Хай молодь має,діти,хворі на ДЦП,хай в ньому оздоровлюється. Україні потрібна здорова нація.
Вася Показати IP 19 Лютого 2016 15:06
от с*ка
опа Показати IP 19 Лютого 2016 15:09
Попав паша в маргарин, тепер полішуки тебе помножать за леніна
да да Показати IP 19 Лютого 2016 15:31
я бачила як він його ніс по дорозі з маневич. здав скульптору відомому луцькому за пару рублів.
друг пашика Показати IP 19 Лютого 2016 15:43
Мда.... Цей може.....
злодій Показати IP 19 Лютого 2016 16:14
за шо і квартиру в центрі Луцька купив
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2016 16:16
Зовсім він нічого не крав, просто поставив у себе в квартирі, до кращих часів
обліковець Показати IP 19 Лютого 2016 16:29
Середня ціна лому бронзи сьогодні 70 гривень. 4000Х70=280 000 гривень. Нормальне мародерство на памятнику комуністичного ідола. На каву з коньяком вистачить обом.
До Данильчука Показати IP 19 Лютого 2016 17:00
Паша, то Ви ворюга чи як??? Поверніть УЛЬЯНОВА громаді, він в ПС та "Народний контроль" не піде! Або спростуйте, що не брали. Розуміємо, що тільки самий гуманний суд в світі вирішує, крав не крав. Але в селі говорять, що диму без вогню небуває. Віддайте ЛЕНІНА, або скажіть громаді - де він???
Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 17:08
А чому вельмишановна Кирда Людмила мовчить? Який з неї керівник Маневиччини?Це належало жителям Маневич і району.Хай відзвітує тепер перед районом і областю.
123 до Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 08:58
При чом тут вона? Головою РДА до квітня 2014 року був Миронюк а вона з квітня.Коли знімали памятник було 1000 маневичан, свідків більше ніж досить, знімали його 22 лютого 2014 р.
Народ Показати IP 19 Лютого 2016 19:54
На наступній сесії цього псевдо революціонера пар*шика потрібно посадити до смітника, і під ним палити шини.
Бут-Хусейн Показати IP 19 Лютого 2016 19:56
Хай та сволота дАнильчук, продасть квартиру, і віддасть людям награбоване, агов!!! прокуратура, телебачення де ви?
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 19 Лютого 2016 23:07
Жаль Леніна . . . . Стояв собі стояв і нікого не чіпав . . . . А його взяли і знесли . . . Жаль . . . . Гарна постать була . . . . Історична . . . .
Швондер до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 20 Лютого 2016 10:07
коментар було видалено
Лісник Показати IP 20 Лютого 2016 08:51
Розумники здаю точку де ленін Паша загнав Кононовичам.
шариков до слов"яни Показати IP 20 Лютого 2016 12:19
а може ти мені поставиш пам"ятник ?? хоч не впевнений .що ти знаєш хто такий "шариков"
Поліцейський Показати IP 20 Лютого 2016 14:15
На Данильчука в поліції є достатньо матеріалів для відкриття кримінальної справи ( незаконне носіння і кража зброї,взятки, вимагання грошей і т. д.). Але Шпига не дає ходу цим справам .
Щира Українка до Поліцейський Показати IP 20 Лютого 2016 23:58
до чого ці теревені.Потрібна так двом кулю в лоба а третій того Леніна сам на мотузці до Маневич притягне.Громада прдасть.Тут висновок такий -і сволоту позбудемося і дохід в казну повернемо.Доки ці гниди за свої брудні справи не будуть розраховуватись своїм життям доти вони будуть панувати- що їм народ -пиль.
Бс Показати IP 20 Лютого 2016 21:07