USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Пам’ятник Степану Бандері хочуть встановити у центрі Луцька

22 Березня 2016 15:08
На місці пам’ятника Степану Бойку, який планують демонтувати, хочуть встановити пам’ятник Степану Бандері вже цьогоріч.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 22 березня.

Депутат Павло Данильчук зауважив, що неправильно встановлювати такий пам’ятник у спальному районі міста, а гроші, які багато разів закладали на його спорудження у минулі роки, переважно не використовувалися. Досі використали лише 100 тисяч гривень та встановили постамент навпроти будівлі РАЦСУ. Депутат зазначив, що пропонований проект пам’ятника є «совком» та майже повністю повторює монумент у Тернополі. Оскільки цьогоріч на його встановлення закладено 200 тисяч гривень у міському бюджеті, він пропонує зробити пам’ятник меншим, але встановити його у центрі міста, його історичній частині, наприклад, на вулиці Лесі Українки, на місці пам’ятника Степану Бойку (якого планують знести у рамках декомунізації). З його слів, символічним було б встановлення до14 жовтня – дати заснування УПА.

Не всі присутні поділяли таку точку зору. Так, для розташування пам’ятника пропонували використати сквер навпроти обласної прокуратури або навпроти ГУ Національної поліції. До прикладу, начальник відділу охорони культурної спадщини Петро Троневич зауважив, що на місці пам’ятника Бойку доцільніше встановити барокову капличку, що могла б перетворити сквер на найгарніше місце у Луцьку.

Таким чином, до розгляду питання вирішили повернутися пізніше. Зокрема планують організувати громадські слухання щодо розташування пам’ятника Степану Бандері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дьодік Показати IP 22 Березня 2016 15:16
Там була чудова капличка до пам"ятника Бойку. Відновіть там капличку. Для Бандери потрібен майдан, а не тихий скверик.
Лучанка до дьодік Показати IP 22 Березня 2016 16:59
Для Бандери вже давно нічого не потрібно, крім молитви. Треба задуматись про те, що нам потрібно і чи потрібно.
123 Показати IP 22 Березня 2016 15:17
А через рiк-другий владу змiнять,то й памятник знесуть.Грошi на вiтер.Краще дiдям майданчик вiдкрити.
Анонім Показати IP 22 Березня 2016 16:26
Краще за ці гроші окультуріть парк центральний, дитячі майданчсики зробіть нащо нам цей бандреа,який він герой він жив у Німеччині ми старше поколння його не знаємо,нащо він молоді.Хватить ідолів плодити,невже не можна без них. В Бога вірте і славте його.Не крадіть,любіть один одного на цьому світі нічого не потрібно.А Бог судити буде вас за ваші поступки
олл Показати IP 22 Березня 2016 16:51
задолбал тот малахольный данильчук вместе с Бандерой. Других проблем сейчас нет? Что ты ж**ный чм(ш*ик вообще сделал,кроме как носится второй год с этим памятником! Хочется тебе так сильно-поставь у себя на даче со свои деньги и поникни. Долго этого при*урка еще держать в депутатах будут?
И.Сталин Показати IP 22 Березня 2016 16:56
От ведь проблемы решают?!! одних идолов сносят, других - ставят...бред.........да и поляке тоже будут "рады" такому
О до И.Сталин Показати IP 23 Березня 2016 14:31
О х....орошеть можна
Сусід Показати IP 22 Березня 2016 17:57
Нехай ДАНИЛЬЧУК в своєму селі Торговиця встановить памятник бандері.
Кумедно буде Показати IP 22 Березня 2016 18:28
Сквер є вулиця є і памятни у чорта на кулічках буде ))))) ну логічна лінія Луцька простежується як з памятниками Лесі Українки, Тараса Шевченка і установами за памятниками Театром і університетом ))))))))) Бандера буде третім )))))))))))))) Налий і випий ))))))))))
Микола Показати IP 22 Березня 2016 18:30
Як деградує нація! Геть поліщуків! Бандера символ України!
iiiiiiiiiiiii до Микола Показати IP 22 Березня 2016 19:02
ти за всіх не розписуйся! для кого той бандера символ-хай і ставить собі на городі
ііііііііііііі до Микола Показати IP 22 Березня 2016 19:04
ти за всіх не розписуйся! От для кого той бандера символ хай і ставить його собі на городі! бажано за власний кошт
ВОВК Показати IP 22 Березня 2016 18:53
НА кордоні з ПОЛЬЩЕЮ тра поставити. І зразу попадете в Європу.
Читач Показати IP 22 Березня 2016 18:53
Зробіть Площу Героїв. Встановіть там пам`ятники найвидатнішим історичним постатям України. Не робіть водевіль і балаган.
петя Показати IP 22 Березня 2016 19:11
А Бондарук знов депутат?
Олесь Показати IP 22 Березня 2016 19:42
для цього памятника є краще місце, в сквері біля "буратіно" там починається вул. С.Бандери важливо щоб пам'ятник був в ріст людини, з мінімальним постаментом