USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Депутатам розповіли про потреби Луцької міської лікарні

26 Січня 2016 17:33
Ремонт покрівлі операційного блоку, встановлення двох ліфтів та план добудови відділення невідкладної медичної допомоги – про нагальні потреби міської клінічної лікарні обранці громади міста дізналися під час дня депутата у луцькій міській клінічній лікарні сьогодні, 26 січня.

Як розповіла головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич, заклад надає цілодобову медичну допомогу мешканцям Луцька та районів області (28% пацієнтів становлять мешканці районів) – щороку понад 22 тисячі пацієнтів лікуються у стаціонарі і ще майже 20 тисяч отримують невідкладну медичну допомогу амбулаторно. Так, лише протягом минулої ночі госпіталізували 17 осіб, у травмпункті прийняли 37.


У структурі видатків лікарні 78,9% становить заробітна плата, 7% - оплата комунальних носіїв, 9,2% - медикаментозне забезпечення, 2,9% - харчування та лише 1% - утримання закладу. Водночас, у бюджеті на триразове харчування одного пацієнта на добу передбачено лише 6,41 гривні, попри те, що продукти харчування подужчали на 40,4%. Своєю чергою, медикаменти подорожчали за рік на 35,8%, реактиви (які закуповують переважно закордоном) – на 99%.


З бюджету розвитку міста ще у 2014 році виділили 1,437 мільйона гривень на придбання двох лікарняних ліфтів. Як виявилося, для встановлення ліфтів потрібні більші кошти, ніж передбачалося – довелося мурувати стіну в шахти ліфта для того, щоб його встановити. На монтажні роботи у закладу лишалося 160 тисяч гривень, але підрядники побачили, що доведеться виконати більший об’єм робіт, ніж планувалося. Так, необхідні на встановлення двох ліфтів 800 тисяч гривень передбачили у міському бюджеті. Ця сума спочатку викликала здивування депутатів, адже під час розгляду проекту бюджету міста їм не пояснили докладний обсяг робіт, що мають бути виконані.


Лікарня була побудована на болоті, тож, як зазначила головний лікар, постійно виникали проблеми з підтопленням будівлі. Під час огляду медичного закладу депутатам показали приміщення підвалів та стерилізаційної, що були затоплені внаслідок стихійного лиха у липні 2013 року – рівень води тоді сягав до двох метрів. Після цього здійснюють реконструкцію щитових, провели укріплення сходової клітки.


Серед завдань з покращення матеріальної бази – заміна ліфтів, робота над добудовою відділення невідкладної допомоги, заміна підлогового покриття у відділеннях на 4 та 7 поверхах, реконструкція системи вентиляції операційного блоку та капітальний ремонт даху операційного блоку. Наразі з міського бюджету виділили 780 тисяч гривень на ремонт покрівлі адміністративного корпусу будівлі (у якому розташований операційний блок).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 26 Січня 2016 17:39
Чим можуть допомогти депутати,які особисто нічого не досягли ,тільки викрикували популістичні лозунги?... чи купляли за народні кошти не потрібні автобуси,які потів іржавіють на стоянці?
Путо до дідо Показати IP 26 Січня 2016 19:00
...згоден що нічим не допоможуть, вони і роботи не мають! шатаються містом без толку...
баба до дідо Показати IP 26 Січня 2016 23:13
дідо, навчи їх хоч тому, що умієш ти: бухати та брати хабарі. З мєнтовки тебе вигнали, а в поліцію не взяли.
Гордіюк до дідо Показати IP 27 Січня 2016 16:53
Особливо та, що поруч з Пустовитом.
лучанка Показати IP 26 Січня 2016 18:13
я фігею від продуктів, які купляє лікарня! 2 рази за рік лікувалась в різних відділеннях - в меню суп або якесь вариво схоже на ріденький боршик, каша і буряки, які здається, ніколи не закінчаться.Салатом ті буряки назвати складно. Зато з кухні працівник іде додому кожного дня з торбами - курей чи порося кормити, люди ж стараються їсти своє, домашнє. Піввідра каші - для домашніх курей!
тиць-здиць до лучанка Показати IP 26 Січня 2016 19:57
подивіться в дзеркало. дієта вам, пані, ніяк не зашкодить. чи ви туди їсти лягаєте, а не лікуватись
Анонім до тиць-здиць Показати IP 27 Січня 2016 17:21
ти, мабуть, із тих лікарів, що лікують голодом: не вмер Данило, болячка задавила
читач до лучанка Показати IP 26 Січня 2016 22:56
Якщо пані лежала у лікарні, то мала б бачити вивішену всюди інформацію для пацієнтів про виділені кошти на харчування - майже 6 грн на триразове харчуванні одного хворого на день. Спробуйте зварити борщик при таких цінах на продукти. Про кухню взагалі не зовсім зрозуміло - Ви знаєте працввників кухні в лице і слідкували за ними під час лікування? Харчоблок, взагалі-то в окремому корпусі. Щось не схоже на коментар пацієнтки лікарні.
Анонім до читач Показати IP 27 Січня 2016 17:26
розказую про меню в лікарні. наприклад, "Макарони з маслом". маслом, звісно, не пахне. на питання "Де масло ?" отримав відповідь : "Масло шкідливе. Там холестерин". Нешкідливі виявляється буряк, каша дроб 16 і манка.
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 18:24
А ЧОМУ ЩЕ цих НЕ НАКРИЛИ НА ХАБАРЯХ? ТУТ ДОРОЖЧЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
Цікаво до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 09:12
Звідки знаєте що дорожче? Напишіть факти.Кому, скільки і хто давав??Без фактів це просто слова..
Анонім до Цікаво Показати IP 27 Січня 2016 17:27
знаємо 100%.
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 19:32
коментар було видалено
Читач до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 23:11
Працюйте - і у Вас все буде.
Бмв Показати IP 26 Січня 2016 21:53
Ви подивіться які машини стоять під прийомним відділенням!!! Там всі машини лікарів які постійно понаставляють там, а хворим нема як заїхати.
Цікаво до Бмв Показати IP 27 Січня 2016 09:13
Так самі хворі там і ставлять..Швидким немає як проїхати
читач Показати IP 26 Січня 2016 23:09
Читаючи новини про медицину Луцька у ВН постійне дежавю в коментарях. Про що б не писалося у статті - про добре чи погане - зразу з'являється декілька постів з закидами "Духневич", "хороми", "аптека". Можливо це якісь дуже активні читачі-"доброжелатели", можливо розкрутка статті - провокація на коментування. Але вже якось одноманітно. Тай люди вже "не ведуться", бо хто стикався, той знає - Луцька міська клінічна лікарня одна з найкращих в Україні. Хто ж пише огидні коменти, хай замислиться що він особисто зробив корисного для громади міста.
ольга Показати IP 27 Січня 2016 00:07
коментар було видалено
Анонім до ольга Показати IP 27 Січня 2016 07:24
керівництво 2 лікарні шахрайи які платять рпрацівникам заробітну плату дуже малу
Модерація до ольга Показати IP 27 Січня 2016 08:24
Перехід до суб'єктивної оцінки зовнішності говорить про відсутність думок по суті. Ви трошки сайти поплутали - Вам в "Однокласники" чи "вКонтакті" плюси-мінуси під фотками ставити, або ж на базар своїм подружкам в сварці таке казати. Де ж та модерація, яка покликана не допускати подібних коментарів?
Анонім до Модерація Показати IP 27 Січня 2016 14:31
потрібно поміняти керівництво вот і модернізація
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 17:33
а чому головний лікар не хвалиться, куди дівається так звана "благодійна допомога", яку готівкою (а не на рахунок лікарні) платять у ОБОВЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ іногородні пацієнти при поступленні (250 грн з душі). плюс за деякі аналізи, плюс за обстеження, плюс "подяка" лікарям.
Клава до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 19:52
Нех...й сюди їхати - де народився - там і лікуйся...
вася ато Показати IP 27 Січня 2016 21:33
чому в гаражі лікарні в теплих боксах стоять часні автомобілі а лікарняні ржавіють на вулиці якби син йй служивби в ато то машини швидкі які стоять в лікарні не задіяні в роботі атільки на них списують бензин і солярку а можи ці машини спаслиб житя не одному солдату духневичка не бідна моглаб поселити переселенців на квартиру в боремлі всеодно пустуй це корупціонерка
просто Я до вася ато Показати IP 28 Січня 2016 16:35
в лікарні ще з радянських часів побудовано три теплих бокси один з них використали під дизельгенератор для забезпечення електрикою лікарню при відключеннях ,в двох боксах стоїть ВІСІМ лікарняних машин ,а всього в лікарні їх одинадцять питання до васі ато як там можуть поміститися часні автомобілі і звідки така інформація
Олександр до вася ато Показати IP 26 Лютого 2016 08:17
Вася, тобі певно особисто перейшла дорогу Духневич, коли ти так погано відзиваєшся, а може ти працюєш в цьому гаражі і сам крадеш бензин і солярку??? Чому лікарі мають жити за межою бідності??? І якщо в когось є, він зразу корупціонер???
Аналітик Показати IP 11 Березня 2017 22:48
Лікарня хороша. Головний лікар фахівець своєі справи - як лікар,як керівник,як людина.В складний час надаеться допомога населенню на хорошому рівні,сам лікувався все бачив.Лікарі фахові,персонал вихований.,а критикувати найлегше можете зробити краще,не думаю....