Депутати Волиньради не захотіли брати участь у «розборках» влади місцевої
![](/files/news/2008/12-23/3994-1u.jpg)
Під час сесії Волинської обласної ради депутатські запити щодо дій представників влади Іваничівського району не набрали більшості голосів, – повідомляє 23 грудня репортер «Волинських Новин».
У депутатському запиті голови фракції Блоку Юлії Тимошенко у Волинській облраді Олександра Свириди вимагалося дати оцінку діям заступників голови Іваничівської райдержадміністрації. Зокрема, стверджувалося, що автомобіль керівника Іваничівської районної ради Людмили Лазаренко у день Святого Миколая, 19 грудня, заблокували автівки двох заступників голови місцевої РДА. Цей запит сесія Волиньради не підтримала.
Депутат Волинської облради Наталія Фірко від імені кількох депутатів-нашоукраїнців оприлюднила інший запит, який теж стосувався Іваничівського району. «Помаранчеві» обранці просили перевірити діяльність голови Іваничівської райради Людмили Лазаренко у зв’язку з конфліктом, який виник між нею і керуючою справами райради Ніною Шумською напередодні однієї з сесій.
Цей депутатський запит також не набрав необхідної кількості голосів серед депутатів Волинської обласної ради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У депутатському запиті голови фракції Блоку Юлії Тимошенко у Волинській облраді Олександра Свириди вимагалося дати оцінку діям заступників голови Іваничівської райдержадміністрації. Зокрема, стверджувалося, що автомобіль керівника Іваничівської районної ради Людмили Лазаренко у день Святого Миколая, 19 грудня, заблокували автівки двох заступників голови місцевої РДА. Цей запит сесія Волиньради не підтримала.
Депутат Волинської облради Наталія Фірко від імені кількох депутатів-нашоукраїнців оприлюднила інший запит, який теж стосувався Іваничівського району. «Помаранчеві» обранці просили перевірити діяльність голови Іваничівської райради Людмили Лазаренко у зв’язку з конфліктом, який виник між нею і керуючою справами райради Ніною Шумською напередодні однієї з сесій.
Цей депутатський запит також не набрав необхідної кількості голосів серед депутатів Волинської обласної ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.