USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Дербі «Верес» – «Волинь»: поліція побила волинських фанів, які вибігли на поле. Відео

15 Листопада 2020 16:39
Матч рівненського «Вересу» проти ФК «Волинь» завершився сутичкою фанатів та поліції. Поліція побила волинських фанів, які вибігли на поле.

Про це повідомляє журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

Сутичка трапилась наприкінці матчу, коли волиняни вже програвали з рахунком 0:2. Декілька волинян вибігли на поле, де їх почали бити кийками поліцейські.

До них підбіг воротар «Вересу» Богдан Когут та тренер команди Юрій Вірт, а також гравці «Волині», намагаючись зупинити сутичку. Проте і їх поліція відтіснила.

Зрештою фанів вивели за межі стадіону і відпустили.

Нагадаємо, луцька «Волинь», пропустивши по голу в кожному з таймів, поступилася на виїзді рівненському «Вересу» – 2:0. Матч 13 туру відбувся 15 листопада у Млинові на стадіоні «Колос».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Порада Показати IP 15 Листопада 2020 16:45
Треба було ще копняків під зад навкладати тим фанам.
марадона до Порада Показати IP 15 Листопада 2020 17:42
це не фани...Це бикота...А головний бичара - Бодя...
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2020 17:01
Всі люди знервовані, але треба лишатися людьми панове поліціанти, тут не Білорусія, кидатися на людей вам ніхто права не давав, і зарплату вам платять з людських податкових грошей для того, щоб ви людей захищали!
Лучанин до Лучанка Показати IP 15 Листопада 2020 18:13
Спитай у Макрона чи Меркель чи Дуди скільки в їх поліцейських дубинках справжньої європейської демократії.
Демократ до Лучанка Показати IP 16 Листопада 2020 17:17
Ще й тобі треба дати дубаків.
Воєнком Показати IP 15 Листопада 2020 17:05
Списки і адреси фанатів у студію!
Луцьк Показати IP 15 Листопада 2020 17:06
Спорт-це політика. Футбол-це веелика політика.
Волинянин Показати IP 15 Листопада 2020 17:11
Поліція все правильно зробила. Якого хер** питається вибігати на поле?!
правдиваЯ Показати IP 15 Листопада 2020 18:36
Не даремно сусіди анекдоти про волиняк складають і порівнюють з анекдотами про чукчів :))) Заслуговують, на всі 100% заслуговують!!!
Лучанці Показати IP 15 Листопада 2020 18:45
Можливо, що й Ви отримуєте щось з тих податків, які поліцейські також ПЛАТЯТЬ. А порядок повинен бути порядком. Бики іншої мови не розуміють.
Олександр Показати IP 15 Листопада 2020 19:25
Мало дали
Вікінг Показати IP 15 Листопада 2020 21:40
"мусора погані" так і залишились !!! і нічого не змінилось...!
5.45 Показати IP 16 Листопада 2020 00:35
Дикарі
монтана Показати IP 16 Листопада 2020 14:14
Коли ще було " Торпедо " ми теж вискакували на поле, але нас мусора не човпли !!