USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Перемоги волинян у Чемпіонаті України з вільного козацького бою

11 Січня 2016 11:16
«У людей, які займаються улюбленою справою, немає вихідних» - таку думку колись висловив Заслужений тренер України, майстер рукопашного бою Паліївець В’ячеслав Анатолійович.

– Ці слова ми зрозуміли, коли їхали в негоду сніговою погано чищеною дорогою в суботу 9 січня о 6 годині ранку до м. Березне, Рівненської області аби взяти участь у Vвідкритому Чемпіонаті України з вільного козацького бою! – розповів президент Волинського регіонального Клубу бойових мистецтв «Прайд» Олександр Володимирович Кулаков.

У спортивному святі взяли участь понад 200 учасників - представники шкіл бойового самбо, греплінгу, кікбоксингу, панкратіону, змішаних єдиноборств ММА, рукопашного бою, козацького двобою. Результатом широко представлених на чемпіонаті різностильовим школам єдиноборств стали видовищні, напружені та безкомпромісні поєдинки.

Спортсмени ВРКБМ «Прайд» (тренер Кулаков О.В.) і ВОСК «Магістр» (тренери Грисюк Д.І., Магеровського О.В.), представляли Волинську область на Чемпіонаті, здобули високі результати, адже дев’ятеро бійців з обох команд спромоглися вибороти нагороди різного ґатунку!

Так, бронзовими призерами змагань стали:

Борзенко Денис (14-15 років, до 55 кг), Грицюк Андрій – (14-15 років, +65 кг) обидва вихованці «Прайду»; срібні медалі вибороли Іовенко Владислав (10-11 років, до 40 кг) ВОСК «Магістр»; Гаїнський Антон (16-17 років, до 75 кг) та Комарецький Владислав (16-17 років, до 65 кг) ВРКБМ «Прайд»; а золото Чемпіонату здобули Гончарук Захар (8-9 років, до 35 кг) ВОСК «Магістр»; Альберда Олексій (16-17 років, до 75 кг), Матюшик Олександр (12-13 років, до 50 кг) та Шрамко Олег (14-15 років, до 50 кг) ВРКБМ «Прайд».

Своєю чергою, вдало представили Волинь і вихованці Волинського регіонального Клубу рукопашного бою«Інсайт». У командному заліку Чемпіонату команда зайняла 2-е загальнокомандне місце, поступившись лише господарям змагань. 17 медалей у підсумку завоювали спортсмени: 5 золотих медалей: Сейц Єгор (6-7 років, до 30 кг), вікова група 8-9 років - Титарчук Назар(до 30 кг), Захарчук Станіслав (до 35 кг), Смик Михайло (понад 40 кг);Петренко Максим (10-11 років, до 45 кг), Сапіжук Сергій (14-15 років, до 60 кг); 4 срібних медалі: Проць Назар (6-7 років, до 30 кг), вікова група 8-9 років Демчук Антон(до 30 кг), Проць Дмитро (до 35 кг), Гладченко Максим (12-13 років, до 55 кг) та 8бронзових нагород: вікова група 6-7 років - Войтович Ярослав(до 25 кг), Притолюк Максим (до 30 кг); вікова група 10-11 років - Сломінський Ілля(до 35 кг), Мельник Роман (до 45 кг), Матвійчук Андрій (до 50 кг); вікова група 12-13 років - Хмельовський Назар(до 40 кг), Лотиш Борис (до 50 кг); Мартиненко Олександр (16-17 років, до 70 кг).

Тренерський склад ВРКРБ «Інсайт»: Заслужений тренер України Паліївець В.А., Веремій І.В., Федік О.В., Шпильовий В.Ю.

Збірна команда Волинського регіонального Клубу рукопашного бою "Інсайт" на чолі з В. А. Паліївцем
Президент Міжнародної федерації бойового гопака Володимир Пілат

Серед переможців, які повернулися додому з медалями, також вихованці СК «Воїн» (тренери Зінчук А.О., Мартинюк Д.А.).

Бронзу отримали Татюк Максим (16-17 років, до 75 кг), а серед дорослих – Моголюк Володимир (до 70 кг); срібло - Місюк Андрій (12-13 років, до 45 кг), , Бондаренко Павло (14-15 років, до 50 кг), золото - Полубицький Владислав (12-13 років, до 35 кг), Моголюк Максим (12-13 років, до 55 кг), Фердолевський Олексій (16-17 років, понад 80 кг), а серед дорослих - Мартинюк Дмитро (до 90 кг).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ФигВам Показати IP 11 Січня 2016 11:31
Японские казаки в шоке!
Наталія Показати IP 11 Січня 2016 17:08
м. Луцьк привезло дуже багато нагород з Чемпіонату України з Вільного Козацького бою!!! Друге місце серед команд, а отже срібло, здобули саме лучани, клуб "Інсайт".
Іра Показати IP 11 Січня 2016 20:08
А чому ні слова не сказано про участь вихованців Луцької школи бойового гопака "Герць", які отримали 14 медалей (2 золоті, 6 срібних та 6 бронзових)?!
Наталія до Іра Показати IP 11 Січня 2016 20:40
Про це варто було б згадати у статті. Прошу редакторів згадати цю інформацію! Луцьк показав на чемпіонаті Україні з бойового гопака, що хороших спортсменів у нас багато. Пишаюся нашими лучанами!
Олег Показати IP 11 Січня 2016 21:51
Шпильовий - це тренер???? - не смішіть....
Справедливість Показати IP 11 Січня 2016 22:13
Дорога Ірино, просто клуб Інсайт розподілив медалі між своїми учасниками клубу. В їхніх вікових категоріях просто не було суперників з інших клубів та міст (від 6 до 11 років), завдяки цьому вони отримали друге піаристе місце. А інші клуби нашого міста Магістр, Прайд, Герць, Воїн дійсно заслужено виборювали свої призові місця.
Наталія до Справедливість Показати IP 11 Січня 2016 22:25
Ви нічого не переплутали? "просто клуб ІНСАЙТ розподілив медалі між своїми учасниками клубу. В їхніх вікових категоріях просто не було суперників з інших клубів та міст (від 6 до 11 років), завдяки цьому вони отримали друге ПІАРИСТЕ місце" ВИ ЦЕ СЕРЙОЗНО??????
Справедливість до Наталія Показати IP 12 Січня 2016 01:00
НІ, ми нічого не переплутали .
мама Показати IP 12 Січня 2016 01:13
Це стаття про Інсайт чи про перемоги волинян?! І взагалі, ні Веремій, ні Шпильовий ніколи не були тренерами дітей, вказаних у статті!!!
мамі до мама Показати IP 12 Січня 2016 11:38
Повністю погоджуюсь із висловленою вище думкою. Діти - молодці! - і не важливо з яких вони Клубів! Дивує мене одне, як Веремію не соромно впродож багатьох років писати себе та Шпильового тренерами дітей, яких він НІКОЛИ не тренував. За час існування Інсайту - а це понад 10, можливо й 15 років, Веремій тренував якихось дітей тільки на початку заснування Клубу. Загалом років 5-6 він взагалі не проживав у Луцьку. За те у всіх статтях він є їх тернер і всі їхні досягнення це цого заслуга. Ігор Васильович напишіть кого Ви особисто тренували та коли саме і їхні досягнення? Коли Ви тренеруєте дітей (Ваш графік)? - дуже хочеться це побачити...
справедливість Показати IP 12 Січня 2016 07:56
теперешні вихованці клубу" прайд" були вихованці "ІНСАЙТ".Яких з самого початку тренерував Заслужений тренер України Паліївець В.А.,.до вересня 2015 року,і це заслуга Паліївця ,а не тебе горе тренер кулаков о.в.
Справедливість до справедливість Показати IP 12 Січня 2016 12:40
"справедливість" Ви дуже помиляєтесь на рахунок тренера Олександра Володимировича, він також багато вложив своїх зусиль та старань, щоб підняти клуб Інсайт на міжнародний рівень. За період його роботи в клубі Інсайт хлопці активно ходили до нього на тренування, їздили на різні види змагань та проводились збори.
Кулаков Показати IP 12 Січня 2016 10:31
Довожу до відома усім ПСЕВДО- тренерам і спортивним спеціалістам: дійсно, колись я і мої учні були представниками "Інсайт", де я тренував своїх хлопців, коли їм було по 8-9 років. Керівництво "Інсайт" завжди виїзджало і піарилось серед меценатів саме на наших досягненнях, що намагається робити і сьогодні. Восени 2015 р. ми, разом із батьками дітей, вирішили створити ВРКБМ "Прайд", віце-президентом і співзасновником якого став Паліївець Вячеслав Анатолійович - мій тренер і духовний наставник. Зрозумівши, що "земля уходит из под ног", керівництво "Інсайт" поширює неправдиві відомості в інтернеті і соц мережах про "переховування від мобілізації тренера-ОБЕРТНЯ", намагається анулювати мої власні спортивні здобутки (хоча до них можна поставити аж занадто багато питань з приводу їхніх особистих досягнень!) та звинувачує мене у невдячності до мого тренера. Вельмишановні "КЕРІВНИКИ", Ігор Васильович і Володимир Юрійович, я радив би замислитись, чому з вашого клубу продовжують уходити хлопці і переходити в інші секції. А час неодмінно розставить всі крапки над "і", під якими вигаданими іменами ви б не писали в нашу адресу "гнусні коменти і статейки"!
мама до Кулаков Показати IP 12 Січня 2016 12:01
Якщо чесно кажучи,тренер Паліївець В.А. - це людина з великої букви.І хочу звернутись до Веремій І.В., Федік О.В., Шпильовий В.Ю. умови в яких займаються наші діти - наша надія та гордість, є дуже плачевними.Зробіть комфортні умови для діток,не нехтуйте їх здоров'ям, адже це головне що має бути у спортсмена.І ще одне- чому б не зробити, якісь знижки для дітей (маю на увазі про сплату за тренування), для тих хто займає призові місця на різних турнірах,адже є такі батьки я не в змозі проплачувати і тренування, і різні турніри чи чемпіонати. Розумію тих, хто можливо не погодиться зі мною,адже зараз в наш час на плечах батьків лягає все,і форма для спортсмена, і екіпіровка, так щей оплата за змагання.Так це гордість коли дитина зайняла призове місце,і отримала медаль,але якою ціною вона до нього прийшла. Шановні наші Веремій І.В., Федік О.В., Шпильовий В.Ю маєм наді, що щось зміниться з вище переліченого.Щиро дякую.
Наталія Показати IP 12 Січня 2016 15:56
Не сваріться через тренерів чи клуби, батьки самі оберуть для своїх дітей хорошого тренера та клуб. А загалом, ще раз напишу, наші луцькі вихованці різних спортивних клубі показали себе на цих змаганнях просто суперово, дуже багато нагород привезли саме до Луцька, наснаги та завзяття усім спортсменам! Тренерам, а особливо тренеру мого сина, який здобув 1 місце, Паліївцю В"чеславу Анатолійовучу ДУЖЕ ВДЯЧНА!!!
Веремій Ігор Васильо Показати IP 12 Січня 2016 20:07
Шановні ентузіасти бойових мистецтв Волині, вітаю всіх нас з результатами Чемпіонату України!!! Ми всі знаємо один одного і неодноразово зустрічались на багатьох змаганнях і добре собі уявляємо професійний рівень кожного з нас!!! Я рахую, що кожний спортсмен, який отримав нагороду гідний, щоб його прізвище було вписано в цю сторінку історії, так само як і назви клубів та прізвища тренерів і людей, які довгі роки допомагають боротися за право існування клубу та безпосередньо за процес організації забезпечення кожної поїздки на змагання… А стосовно вищезазначеної статті хочу сказати, що дійсно несправедливо що не озвучені успіхи клубу «Герць»…Хлопці і тренери вибачте, в мене не було інформації про вас і не було ваших контактів, тому коли просив внести додаткову інформацію про наш клуб і про клуб «Воїн» не мав цієї інформації, але в статті у первинній редакції, хто встиг її переглянути, фігурували чомусь взагалі спортсмени 2-х клубів, «Прайду» і «Магістру»… До речі писалась вона зі слів пана Кулакова… Тепер щодо анонімних висловлювань у мою адресу і у адресу нашого Клубу «Інсайт»…Усі вислови в семантичному контексті звучать під єдиним емоційним співавторством… Відчутно, що усім авторам бракує об`єктивної інформованості по різним питанням історії створення та діяльності нашого Клубу!!! Пропоную всім нам припинити цю безглузду полеміку на інформаційних теренах шанованого нами інтернет-видання, а перейти до справ практичних!!! Не варто ховатись за псевдонімами, в кого є до мене питання, я готовий зустрітись з кожним з вас і дати відверті відповіді у безпосередній розмові, номер мого телефону 067-3321835 А Вас, пане Кулаков, мені шкода як людину!!! Даю Вам пораду – саме важке, навчитися не брехати самому собі!!! Ілюзії власного его ще не одну людину не зробили щасливішою!!! Ви краще за всіх знаєте усі нюанси своєї спортивної кар`єри і свого життєвого шляху!!! І я Вам вдячний, що на кінець-то зняли з себе всі маски… Бог Вам і нам єдиний суддя!!!
Кулаков до Веремій Ігор Васильо Показати IP 13 Січня 2016 00:05
Нарешті, під тиском суспільної думки, Ігор Васильович, який фігурував в різних інтернет-виданнях під псевдонімами "світлогір", "справедливість" і т. д. набрався сміливості! І "маску" миролюбивого добродія прихопив! Та вам глибоко начхати на той "Герць", про який не вказали в статті, так як і на всі проблеми в стінах вашого клубу. Коли ви перестанете мислити категоріями "выгодно - не выгодно", можливо щось і зміниться у вашому житті!!!