USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Для чого у Луцьку краном піднімали автомобіль

27 Квітня 2017 15:57
Фото автомобіля, який піднімають краном у Луцьку – справжнє.

З якою метою на будівництві багатоповерхівки сьогодні піднімали краном автомобіль, розповіли представники забудовника.

Нагадаємо, сьогодні вранці лучанин Олександр Стеренчук розмістив у Фейсбуці цікаву світлину – на території новозбудованої багатоповерхівки краном піднімають легковий автомобіль. Як видно на фото, ця багатоповерхівка – ЖК «Луцька Рів’єра» що на вулиці Ковельській у Луцьку (забудовник «Торгінвестбуд-Луцьк»).

Начальник будівництва Олег у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердив, що фото справжнє. Щоправда, машину на дах не підіймали, а переносили, оскільки вона заважала будівництву.

«Ми зачищуємо майданчик, щоб складувати матеріали. Ця машина – поламана, не на ходу, господар не міг її вивезти. Отож, щоб забрати авто з території, довелося переносити його на евакуатор краном», - пояснив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ВВ Показати IP 27 Квітня 2017 16:41
А для чого тоді так високо піднімати?
Andrew до ВВ Показати IP 27 Квітня 2017 19:52
Може через дерева або будинок переміщали...?
читач Показати IP 27 Квітня 2017 16:41
І для цього обов'язково треба піднімати авто на таку висоту :D
Микола Показати IP 27 Квітня 2017 17:25
Для того щоб випадково комусь на голову упало........
Анонім Показати IP 27 Квітня 2017 18:13
Бред....
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2017 18:31
Навіщо піднімати москаля аж до 7 поверху!?! щоб перемістити машину з одного місця на інше?
Юрій Показати IP 27 Квітня 2017 18:42
Реклама.!
Олександр Показати IP 27 Квітня 2017 18:50
Спакойствие Казладоєв. Сядем увсе... Я встєтииил Вас, и все білоооееее :)
йой Показати IP 27 Квітня 2017 19:07
Мужики-строїтєлі поприкалувались.
Юлія Показати IP 28 Квітня 2017 14:18
Взагалі то ваш Олександр Стеренчук вкрав фото з інстаграм з іншої сторінкиhttps://www.instagram.com/p/BTW8-BRD98m/ і видав за своє.Можете перевірити по часу публікування. Нічого кримінального, але таким чином в нас люди і живуть в цій країні...
До Олега Показати IP 28 Квітня 2017 17:02
В будинку на 10 поверсі (2-й під*зд) буде гараж москальських РЕТРО автомобілів. Цьому "Москалику" 49 років, але їздив на ньому серйозний високопосадовець з Києва, який є почесним громадянином Берліна, Бреста, Москви та Києва. Решта машин доставили в гараж під покровом ночі, а цей не встигли, тому й прокололися. А щоб на лавету поставити, до неба не треба підіймати!!!
Суд Показати IP 28 Квітня 2017 17:29
Якщо оформлені авторські права Сашко заплатить штраф, а якщо ніви тоді відпочивайте.
До суду до Суд Показати IP 28 Квітня 2017 23:09