USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Для Луцька закуплять 29 нових низькопідлогових тролейбусів

21 Квітня 2020 18:12
ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», що находиться в Луцьку, визнали переможцем тендеру на постачання 29 нових тролейбусів для обласного центру Волині.

Про це повідомив у фейсбук радник міського голови Ігор Поліщук.

Як зазначається, заплановано придбати 12-метрові низькопідлогові тролейбуси, включно з комплектом запасних частин та ін.

Зі слів Ігоря Поліщука, на завтра запланована передконтрактна зустріч, під час якої буде обумовлений календар платежів, строки поставки тролейбусів та інші умови контракту.

Передбачається, що вже у вересні у разі відсутності форс-мажорних обставин буде отримано перші 6 тролейбусів. Точну інформацію про графік поставок тролейбусів повідомлять після підписання контракту, що заплановано на 27 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Отакої Показати IP 21 Квітня 2020 18:34
О це так дивина.А як боролись проти....
Абвер Показати IP 21 Квітня 2020 19:54
Найгірші в Україні троллі "Богдан"закуповує Луцьк. Молодці. "Порох" отримає додатково декілька мільйонів доларів, а Ви панове лучани їздіть роками на цих конструкторах, замість, трохи кращого Електрона або нормального сучасного мінського МАЗу.
TR до Абвер Показати IP 21 Квітня 2020 20:22
звідки ти такий спеціаліст взявся?
Ололо до Абвер Показати IP 22 Квітня 2020 02:53
Ті МАЗи бряжчать на нерівностях, збірка нікудишня. Електрони по тех. частині проблемні, у Львові час від часу простоюють. Богдани, ІМХО, найкраще з того, що в нас є - збірка одна з кращих і їздять в тих містах, де вони є стабільно.
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2020 20:20
Ну не їздять вони ними, тому нічого хорошого і не світить.
Зз Показати IP 21 Квітня 2020 20:23
Правильно, треба закупати.
Мешканка Показати IP 21 Квітня 2020 20:27
Добре хоть щось. Але через рік вони будуть всі під забором бо сервіс в депо ще той. Пора змінити керівництво
Місцевий Показати IP 21 Квітня 2020 20:30
А де б/в,довго наїздили?!
Анонім до Місцевий Показати IP 22 Квітня 2020 08:10
а б/в до карантину нормально їздили
Ісса Ндойє Показати IP 21 Квітня 2020 22:16
Це гівно а не тролейбуси - купа металобрухту на колесах !!! Треба було брати білоруськи МАЗи - де поточне безперервне виробництво високої якості ...
Ололо до Ісса Ндойє Показати IP 22 Квітня 2020 02:50
Гамно твої МАЗи, збірка нікудишня, покатайся на рівненських Дніпро - ті самі МАЗи, тільки шильдик прикручений в Дніпрі. Богдани найкращі з того, що є тут.
Ого Показати IP 21 Квітня 2020 22:34
При пороху такого не було. Богдан не вигравав тендери, а купували польський металолом
Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Квітня 2020 00:03
Луцкие троллейбусы очень неплохо себя зарекомендовали в Крыму. Бегают по городу уже лет 10. Эксплуатируются и на самой высокогорной линии в мире (см. книгу Рекордов Гинесса). Комфортность не на высоте, но машина надёжная.
12-34 Показати IP 22 Квітня 2020 09:04
Треба розвивати місцеве виробництво, це робочі місця і податки. Луцький тролейбус експлуатуватиметься в Луцьку, це чудово, а умови договору і гарантії - це питання відповідальності посадових осіб. Питання в тому хто підпише акт прийомки і яка його відповідальність потім.
Анонім Показати IP 22 Квітня 2020 10:45
Це прекрасна новина, але чому 29? Чому замовлення менше на один, ніж говорили раніше?
ВВ Показати IP 22 Квітня 2020 12:53
Правильно, більше тролейбусів і менше маршруток = буде чисто і комфортно
Лучанин Показати IP 22 Квітня 2020 14:07
Навіть не знаєш як вже реагувати. Колись був такий віршик "Однако За время пути. Собака Могла подрасти!", а тут мало того що всі хворі, так по дорозі одна ще й здохла. Ну не їздять вони ними, тому нічого хорошого і не світить.