USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Для військової частини Волині збирають кошти

12 Березня 2014 15:22
Зі зверненням надати посильну допомогу військової частини А2331, яка дислокується у Володимирі-Волинському, звернувся до трудових колективів, підприємців, жителів міста мер Петро Саганюк. Текст звернення з’явився на офіційному сайті міської ради.

Кошти військовій частині необхідні для підвищення боєготовності, зміцнення матеріально-технічної бази. Перерахувати їх можна на благодійний рахунок: Військова частина А2331, вулиця Ковельська, 265, код 07887288, МФО 803014, р/р 35227301000418 ДКСУ у Волинській області.

Першу тисячу гривень на цей рахунок уже перерахував Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, у Володимирі-Волинському військові – в бойовій готовності: є зброя, та немає їжі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
капітан Показати IP 12 Березня 2014 15:35
"необхідні для підвищення боєготовност" Щоб підвищити боєздатність, треба проводити навчання, стрельби... а військові вже почнуть патрони купляти за зібрані кошти?:)
читаю Показати IP 12 Березня 2014 16:12
написано ж: зброя є, харчів немає.
прочитав до читаю Показати IP 12 Березня 2014 16:21
зброя є, мізків немає...
я Показати IP 12 Березня 2014 16:17
а где наше правительство. почему не кормит армию?-Боже, храни Украину!!!
до я Показати IP 12 Березня 2014 16:21
Тому що що бандюкова сімя управлялась у золотих унітазах!
угу Показати IP 12 Березня 2014 17:19
Може краще Кравчука, Кучму, Ющенка згадати, а то знайшли одного крайнього і все вішають на нього. Україна руйнувалась всі 23 роки!!!
опиум Показати IP 12 Березня 2014 18:21
...по данным у наших бывших керманичей Кравчука(..кстати его в 90-х встречал сам криминальный авторитет Клеванский по кличьке КЛЕВА,бухали в Зелено Гае_не заплатили.) у Кучмы и Ющике.около 10 миллиардо долларов.Почему не помочь армии.У нас пенсия 1200 грн пусть и живут на нее..а мы им сала картопли принесем.Почему сопли выжовываем...потому что мы украйонцы.мы мирные люди.Кравчуку нужно дать еще по жизненное срок потом Кучме что самолеты попилял потом Ющю пчеловару х**вому.А глядим и армия встанет на ноги..а потом Ахметов и Пинчу пойдут....а то ср*ку втерли и в Лондон.а мы тут ..нет ребята в окопы все су*и пойдут.
ЛЛЛЛ Показати IP 13 Березня 2014 12:24
ну просто анекдот!!дай грошей а потом щей за них і воюй!! нащо така армія! толку від вас!!!ідіть додому городи копати!