USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

ДНР і ЛНР об'єднались у «Новоросію» без свідків

24 Травня 2014 15:26
Самопроголошені Донецька і Луганська «народні республіки» підписали документ про об'єднання в складі так званої єдиної держави «Новоросія».

Як повідомляє УРА-Інформ.Донбас, підписання документу відбулося сьогодні в Донецьку в готелі «Шахтар Плаза» після закінчення з'їзду «народних представників» Миколаєва, Одеси, Херсона, Дніпропетровська, Донецька, Луганська та Запоріжжя, передає Еспресо.TV.

Від імені Донеччини документ про об'єднання підписав «прем'єр-міністр» ДНР Олександр Бородай, з боку Луганщини - голова «Республіканських зборів» ЛНР Олексій Карякін.

Сам процес підписання проходив у закритому режимі, вхід у кімнату охороняли кілька автоматників. Зафіксувати скріплення документа підписами допустили лише журналістів телеканалу «Росія-24».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вінстон Показати IP 24 Травня 2014 16:54
Ну і де ті чокнуті модератори з донецька? дЕ КОМЕНТИ? Придурки, воно вам таким боком вилізе шо це пісец повний. Їдь сюди на ВОЛИНЬ побазарим нормально. І ти падло не будеш ховатися за юбку, а тягнути конкретного тягла. СВОЛОЧ!
Анонім до Вінстон Показати IP 24 Травня 2014 17:11
якщо ти так і раніше писав, то не дивно що їх видаляли і правильно робили
Дід Панас до Вінстон Показати IP 24 Травня 2014 21:37
Вони там не ховаються, зберись та відвідай ці місця батьківщини.
1221 Показати IP 24 Травня 2014 17:01
Одним словон Луганда ы Донгбамбве
Дончанин до 1221 Показати IP 24 Травня 2014 20:17
Между прочим, на съезде присутствовали делегаты еще шести регионов Украины. Были также гости, пока еще гости, с Киева.
антон Показати IP 24 Травня 2014 17:17
хай обєднуються для таких закони не писані
петро Показати IP 24 Травня 2014 21:17
Долбанчанину. Якщо ваша долбодятловщина не втрималась при владі при Януковичу,то вже вашого бидляччя ніхто терпіти не буде. Всіх тих дятлів,які організовують якісь референдуми,підписують угоди про створення ''Новоросій'',що е протизаконним і направленим на розкол,розвал Украіни,будуть видлубані з усіх сховок і посажені по тюрмах або просто розстріляні завтра-післязавтра,а якщо втічуть,то іх народ виловить і мирно лінчуе. У вас е уркаганівська Росія з КДБешником в паханах,от там вам і амінь.
Луганск до петро Показати IP 25 Травня 2014 06:09
Страх якый! То може, мы просто нэ бажаемо жити в одний дэржави с такымы тэрминаторамы, як вы?
лучанин до Луганск Показати IP 25 Травня 2014 11:35
Шановний.. як ви не бажаєте жити з такими термінаторами як ми.. то вам як нікому близько до Рассеи..зібрали манатки і ГОУ!!! Україна для українців.. для тих хто любить і поважає свою країну.. а бидлу тут не місце!!! Готуйтеся до переселення!! Слава Ураїні!!!!!
USA Показати IP 25 Травня 2014 07:40
Люди остановитесь пока не поздно. За что вы боритесь и ругаетесь друг с другом? Вас использовали олигархи в борьбе за власть (видимо еще не все украли), вас поссорили. Все хотят жить и на востоке и на западе, так не позволяйте олигархам втянуть вас в многолетнюю кровавую войну. На вас делают деньги, а вы вненависти к друг другу готовы убивать. Уберите олигархов из власти, не позволяйте им править страной, в противном случае Украина превратится в Сомали.
Вася Петечкин до USA Показати IP 27 Березня 2022 13:43
Ты обкурился?