USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.10
  • PLN 9.76 9.92

До квітня українцям оголосять про підвищення тарифів на комуналку, – заступник глави ОП

26 Лютого 2023 18:34
У владних коридорах тривають обговорення різних варіантів реформи сфери комунальних послуг та системи субсидування, після чого комунальні тарифи для населення ймовірно зростуть.

Про це повідомив заступник глави Офісу Президента Ростислав Шурма, передають Українські новини.

«Ми дійсно думаємо над проблемою субсидування і системною збитковості, відсутності стимулів для збільшення і виробництва електроенергії, і видобутку газу. Тому зараз напрацьовуються декілька різних механізмів, як розв’язати ці проблеми», – сказав Шурма.

За його словами, результати цих обговорень стануть відомі до квітня.

«Думаю, протягом місяця-двох ми вийдемо з урядом з пропозиціями, баченням цієї системи. Є різні варіанти», – зазначив Шурма.

За його інформацією, серед варіантів, що вивчаються, – повноцінна монетизація субсидій, коли люди платять «справедливу ціну, але отримують компенсацію від держави».

«Але основні моменти повинні бути такими: пересічні громадяни, які потребують допомоги, не повинні постраждати, держава повинна адресно їм допомагати», – сказав Шурма.

Він підкреслив, що платоспроможні громадяни повинні сплачувати справедливі комунальні тарифи, а компанії – мати стимули для нарощування виробництва ресурсів.

«Ті, хто можуть платити, мають платити, і компанії повинні продавати свої продукти за справедливою ціною і мати стимул для нарощування виробництва електроенергії, видобутку газу та нафти», – наголосив Шурма.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Вал Показати IP 26 Лютого 2023 18:55
Знову рядовий роботяга буде оплачувати: спожите своє, чужі субсидії, роздуті штати 'постачальників-прокладок'...ех як все сумно
Фіма до Вал Показати IP 27 Лютого 2023 06:38
А що,до квітня війна має закінчитися????? Бо ж наш президент клявся, що ніяких підвищення комунальних послуг до закінчення війни не буде....
Лам до Вал Показати IP 27 Лютого 2023 14:00
Роботяга ще піде відновлювати і розбудовувати країну за 6000 якщо звісно перед тим не піде звільняти красногорск, москаловку, сталінськ ітд.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2023 19:00
деріть липку поки нагода є
Тур Показати IP 26 Лютого 2023 20:36
люди будуть дуже вдячні... От дуже-дуже!
зе Показати IP 26 Лютого 2023 21:01
дебіли
Анонім Показати IP 26 Лютого 2023 22:20
Люди воюють за газ, електроенергію, дрова які їм влада продає в п’ять разів більше від собівартості
Психіатр Показати IP 27 Лютого 2023 06:45
В Тепломун є посада інтернет лайкала, це круто
Юрій Показати IP 27 Лютого 2023 07:54
Добавлять пенсіонеру 100 грн ,а заберуть 1000 грн, бо не хватає баригам, які крадуть під час війни.
Василь Показати IP 27 Лютого 2023 08:04
Україна витрачає на обігрів житла прибл. в 2 рази більше енергоносіїв ,ніж Польща.Говорилось ще 7 років тому,що потрібно зменшувати споживання.А тепер півень клюне в зад-але за короткий час реформувати систему не можливо і прийдеться багатьом чухати потилицю.І тепліше одягатись в квартирах.Субсидії в Луцьку досягали 63% від кількості квартиронаймачів,що є абсурдом. В країнах Східної Європи це становить не більше 7%.
Манька до Василь Показати IP 27 Лютого 2023 14:32
В Європі люди мають роботу, там немає війни, не крадуть, де тільки можуть. А в нас? Де звіти про використані мільярди надані нам Сша та Європою?
Правда Показати IP 27 Лютого 2023 08:41
Неплатежі будуть "зашкалювати",вони і так вже непосильні.Як казам кучма-це ж вже було.Граблі луплять по макітрі,а вони туди ж...шурма-це синок того вир.дка-регіонала...владо!хто в твоїх рядах???
??? до Правда Показати IP 28 Лютого 2023 11:12
Треба знову віче збирати...
Да скільки можна під Показати IP 27 Лютого 2023 18:43
Да скільки можна піднімати коли вже буде зменшуватися???
Внук Показати IP 28 Лютого 2023 09:01
Кузьма був правий "Втікай..."