USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

До Києва прибуває російський спецназ, - Парубій

26 Січня 2014 14:50
Російський спецназ сьогодні переодягнуть у «Беркут» та кинуть на Майдан, - заявив комендант Євромайдану Андрій Парубій.

Андрій Парубій заявляє, що існує інформація про прибуття сьогодні в Україну російського спецназу, «який повинні кинути на Майдан». Про це він сказав в інтерв’ю журналістам, - повідомляє «УНІАН».

«Є інформація, що зараз о 14-й годині в «Борисполі» і «Жулянах» висаджується російський спецназ в цивільному, який мають перевдягнути у форму «Беркуту» і кинути на Майдан», - зазначив Парубій.

Він наголосив, що «зараз туди поїхали наші люди перевірити її (інформацію – ред)».

У прес-службі «Батьківщини» додали, що з різних джерел надходить інформація про прибуття приблизно тисяча російських спецназівців, які мають висадитися в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель».

При цьому Штаб національного спротиву звертається до ЗМІ з проханням взяти під «особливий контроль» аеропорти «Жуляни» та «Гостомель» і так само перевірити повідомлення, виходячи з власних журналістських стандартів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дмитро Показати IP 26 Січня 2014 15:07
Який-же недалекій цей Парубій!:) Відразу видно, що немає інформаційних приводів щоб бурлив Майдан, так він таку дурість повідомляє. Та якби й хотіли когось прислати для таких цілей, то не в Бориспіль і Жуляни, а прилетіли б на якусь військову базу, щоб ні одна шпаринка не проскочила б! Але ті хто не розбираються, а це більшість на Майдані, ті "схавають" і буде поширена чергова брехня, так само як і з патронами. А покажіть людям, хто знаходиться в приміщеннях КМДА та Будинку профспілок? Туди з камерами зась?! Брехуни!
Корінний лучанин до Дмитро Показати IP 26 Січня 2014 17:03
ДАВАЙТЕ логічно та тверезо мислити! Ну трохи не так як ПАРУБІЙ! Питання: А ЯНУКОВИЧУ ЦЕ ТРЕБА, ОТОЙ , припустимо, РОССПЕЦНАЗ переодягнутий у БЕРКУТ? ЦЕ лишній клопіт, головна біль та можливі великі жертви ! ОТОДІ вже точно його спіткає доля КАДДАФІ та ЧАУШЕСКУ ! Янукович , думаю не такий ВАР'ЯТ щоб іти на такі КРАЙНІ МІРИ! Ну а ПАРУБІЙ, файний хлопак але пускає БУЛЬКИ! ГОНИТЬ, як кажуть, ПУРГУ !
123 Показати IP 26 Січня 2014 15:08
Є також інформація, що зараз висаджуються інопланетяни, яких мають перевдягнути у форму «Беркуту» і кинути на Майдан», - зазначив Парубій.
Анонім до 123 Показати IP 26 Січня 2014 15:30
Слуха
Анонім Показати IP 26 Січня 2014 15:17
А путін і є інопланетянином
123 Показати IP 26 Січня 2014 15:29
Путін дай нам сил
так до 123 Показати IP 26 Січня 2014 15:58
Дасть тобі той ліліпут прутнем в лоб.
Анонім Показати IP 26 Січня 2014 15:33
Слухай, ти, ж***, забагато знаєш, так само і карлік путо всім гавкав, щоб не вмішувались, с сам се*е на нашу Україну
123 до Анонім Показати IP 26 Січня 2014 16:08
само поняло, шо сказать хотело?
читпач Показати IP 26 Січня 2014 16:33
під Киівом висадились інопланетяни,іх спішно перевдягоють в форму беркута,а ще Янукович запросив підтримкі в марсіян,вони теж скоро підлетят вже передягнуті в форму беркута,а от майдауни на чолі з Парубієм скоро дійсно запросять підтримкі ,тількі вже в спонсорів з америкі,ці перевдягатись не будуть,вони стріляють не соромлячись,стріляли в Лівіі,Югославіі,Іраку,зараз постріляють в Украіні,США утримують величезну армію і ій треба десь воювати,під приводом наведення демократіі,якщо майдауни доведуть до стрільби Украіна здригнеться від тупоту натівських чобіт.
евромайдан до читпач Показати IP 26 Січня 2014 19:25
Слухай ,забирай педр..у свого,(в смислі президента-резидента ) і бистро-бистро до Маскви.
123 Показати IP 26 Січня 2014 17:05
Так, ну шо там, встретили???