USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До Луцька приїдуть кращі IT-шники та активісти Західної України

6 Липня 2016 17:23
У Луцьку анонсують масштабний хакатон EGAP Challenge, покликаний змінити технологічне обличчя Західної України і довести, що е-демократія не фантомне поняття, а складова нашого повсякденного життя, - повідомляють організатори заходу.

Хакатон відбудеться у рамках першого національного конкурсу IT-проектів EGAP Challenge. 9-10 липня IT-спеціалісти, громадські діячі, журналісти, менеджери й піарники з Луцька, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного «брейншормитимуть» і кодитимуть нові сервіси та мобільні додатки близького майбутнього.

Дводенний «EGAP Challenge: відкритий хакатон в Луцьку» відбудеться у приміщенні Палацу культури м. Луцьк (вул. Богдана Хмельницького, 1).

Зареєструватися на хакатон можна за посиланням.

Подія покликана об’єднати представників громадської сфери, влади, ЗМІ та IT-спеціалістів. Перші знають нагальні проблеми кожного міста, а IT-спеціалісти – їхнє технологічне рішення.

На участь у хакатоні можна зареєструвати ідею, а також вже готовий проект, який потребує масштабування чи фінансування нових напрямків розвитку.

Під час заходу учасників ознайомлять з найбільш успішними проектами у сфері е-демократії,

кращі експерти/ментори дадуть рекомендації для вдосконалення проекту. Найкращі проекти будуть відібрані до інкубаційної програми та матимуть шанс отримати фінансування для подальшої реалізації.

ТЕМАТИКА ПРОЕКТІВ:

- Взаємодія влади і громади, вплив громадян на процеси прийняття управлінських рішень

- Публічні послуги

- Відкриті дані (бюджет, закупівлі)

- Співпраця громадян для вирішення спільних проблем

- Smart City

- Покращення ефективності державного управління та обслуговування громадян і бізнесу (е-екологія, е-медицина, е-освіта)

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ:

- розробники, ІТ спеціалісти, дизайнери, які готові долучитись до створення сервісів та мобільних застосунків для міста;

- представники преси;

- громадські організації, що потребують ІТ допомогу чи експертизу для удосконалення власних проектів;

- ІТ компанії, що готові стати партнерами або спонсорами події, або компанії, що мають досвід розробки та впровадження проектів в області Smart City, електронної демократії і готові розповісти про свій досвід;

- волонтери та активісти;

- Місцева влада.

ПЕРЕМОЖЦІ:

- візьмуть участь у наступному етапі – інкубації, яка передбачає менторську підтримку, технічну експертизу проекту, пошук бізнес-моделі, розробка MVP, активне навчання та цільове фінансування проекту.

БЮДЖЕТ КОНКУРСУ: 4,5 мілйьона гривень.

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ: провідні компанії ІТ сфери (IBM, Cisco Systems, De Novo, Intel).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus