USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.98

Доходи українських мерів: Романюк – восьмий у рейтингу

4 Травня 2015 09:00
За рівнем офіційних доходів Луцький міський голова Микола Романюк посів 8-у сходинку з 22-ох. Про це повідомляє «Слово і Діло».

Видання оприлюднило доходи міських голів обласних центрів України за 2014 рік, а також рівень їх відповідальності перед жителями очолюваних ними міст.

Нагадаємо, міський голова Луцька Микола Романюк задекларував доходів лише 181 тисячу гривень. До слова, мер Нововолинська Віктор Сапожніков у 2014 році офіційно заробив 227 тисяч гривень, а його дружина – 52499 гривень.

Найбагатшим мером України став міський голова Харкова Геннадій Кернес, який за минулий рік отримав майже 13 мільйонів гривень доходу. Менше всіх за 2014 рік заробив мер Чернівців Олексій Каспрук, який, до того ж, є одним з найбільш відповідальних міських голів країни.

Зазначимо, що протягом цього тижня журналісти «Слова і Діла» намагалися отримати декларацію доходів мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса від його помічників, але ті щоразу відмовлялися, мовляв, «ще є час для оприлюднення».

Інфографіка: обіціянки мерів та їхні доходи



Нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у власності родини судді Апеляційного суду Волинської області Василя Подолюка - 197497243 метрів квадратних земельних ділянок, що практично дорівнює площі 5 Луцьків та співставна з площею Одеси.

А тим часом Президент України Петро Порошенко за 2014 рік заробив у 40 разів більше, ніж американський президент Барак Обама.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
правда Показати IP 4 Травня 2015 09:15
бідося наш мерчик!!!! Може скинимся на утримання його нерухомості!!! А взагалом наш утриманць дружини!!!
Кася до правда Показати IP 4 Травня 2015 11:03
він сам оплатить утримання своєї нерухомості. ви краще Лапіну на костюм скиньтесь бо людина все ніяк не може вилізти з камуфляжу.
Олесь до Кася Показати IP 5 Травня 2015 15:09
Давно пора. Стидоття. У формі БО- Польовий командир? А що він у Парламенті РОБИТЬ? Там командирів не треба... Закони нормальні потрібні... А не форма і "панти"...
віра Показати IP 4 Травня 2015 10:14
Правильно,бо романюк все декларує! А ви взнайте, скільки у цих всіх ще не задекларованих доходів! Вже фірташ на суді розповів, як кличко з порошенко країну роздерибанили, бідні такі!
Шура Показати IP 4 Травня 2015 11:02
Романюк чесно задекларував свої доходи. Людина заробила свої стати ще працюючи у бізнесі, а не на на посадаїх в ОДА чи міськраді. Тай порівняно з іншимим міськими головами він й не такі вже й великі доходи має.
бідний середнячок Показати IP 4 Травня 2015 12:59
Романюк не краде, він заробив свої гроші. А заздрість - один з найтяжчих гріхів по Біблії. Заздрісники здихають, валяючись під парканом, як червиві собаки. Заздрять жебраки, нероби, алкаші, ліниві. Час на заздрощі використайте на заробляння грошей. Не треба заглядати в чужу кишеню, краще спробувати самому заробити гроші.
Лучанин до бідний середнячок Показати IP 4 Травня 2015 16:36
Не вірю йому. Дивлюся і думаю, а чому тоді обличчя ЧЕРВОНЕ? Можливо тому, що раніше червоному прапору раніше присягав і ця краснота не відстає?
патріот до бідний середнячок Показати IP 1 Грудня 2015 14:49
заробив шляхом крадіжок під час перебування на партійних посадах а потім на посаді в банку, де вкрадені гроші відмив? так, чи як....
tango Показати IP 4 Травня 2015 14:47
романюк бывший партийный работник......что еще добавит?
tango Показати IP 4 Травня 2015 14:50
романюк бывший партийный работник......что еще добавить?честный и неподкупный!!!
tango Показати IP 4 Травня 2015 14:54
С 1983 до начала 1990-х гг. — на комсомольской и партийной работе. Был инструктором, завотделом комсомольских организаций Луцкого горкома ЛКСМУ, первым секретарём Луцкого горкома комсомола (1984—1988 гг.), первым секретарём Волынского обкома ЛКСМУ (1988—1991 гг.). В 1991—1993 гг. — глава комитета по вопросам молодёжи и спорта Волынского облисполкома, заместитель начальника управления по делам молодёжи и спорта Волынской облгосадминистрации.
123 до tango Показати IP 4 Травня 2015 18:00
ничего удивительного нет.Практически все современные управленцы начинали свою партийную карьеру в райкомах партии или комсомола.
Хлоп Показати IP 4 Травня 2015 15:17
У танго автобiграфiя набагато цiкавiша?
tango до Хлоп Показати IP 4 Травня 2015 15:23
моя проще биография):школа.армия.работа
Хлоп до tango Показати IP 4 Травня 2015 15:29
Але ж i молодець, заслужив Романюка потролити... То може прийшло бажання почати шлях Романюка та працювати в мiськрадi? Автобiографiя як раз на молодшого спецiалiста. 1000 грн достатньо?
tango до Хлоп Показати IP 4 Травня 2015 15:49
просто это его биография)свободна в доступе в википедия )а мер города -это публичная личность.....
tango Показати IP 4 Травня 2015 15:56
у меня хорошая работа ..спасибо за предложение..а о должности в мiськрадi . подумаю......:)
для танго Показати IP 4 Травня 2015 16:06
Найбільше часу в своєму житті Романюк пропрацював в Волинському відділенні Приватбанку, там же заробив грошей. А щодо роботи в міськраді - подумай. І будеш, як Романюк. Тільки освіти не маєш - "...школа, армія, робота...". Повчися, чиновником краще бути, ніж на базарі носити на горбу мішки чи торгувати китайськими цвяхами.
tango до для танго Показати IP 4 Травня 2015 16:26
спасибо за совет поучиться ....к моему счастью у меня есть достойное образование и не одно....и работаю для блага нашей Украины.......маленький вопрос к хлоп:)?вы так мне ппредложили свободно от себя 1000 гр....за государственную должность?вы держите кассу или вы кассир?
Хлоп до tango Показати IP 4 Травня 2015 17:23
Дивлячись на ваш спосiб мислення та спiлкування, навряд чи я навiть на чай вам би дав...
TANGO до Хлоп Показати IP 4 Травня 2015 19:28
я у вас ничего не просил......так что про чай .... это не по адресу):).....и кстате я служил и не спал во время службы.пока все спали в стране спокойно...а вот вы служили Украине хоть один день?
Для танго Показати IP 4 Травня 2015 16:52
З помилок навіть в коротеньких текстах на 3-4 рядки видно твоє "достойноє образованіє і нє одно". Факти - вперта річ. Якщо ти вважаєш за "образованіє" якесь заштатне ПТУ в Мухосранську, то ти помиляєшся.
tango до Для танго Показати IP 4 Травня 2015 17:09
рад за ваше зрение....что оно у вас хорошее!!!:)
співчувач Показати IP 14 Травня 2015 01:39
треба дати пару гектарів буряків і свинарник, вечорами можна хрестиком вишивати, а Буратіно на кого записали на кота?
патріот Показати IP 1 Грудня 2015 14:47
це брехлива, егоїстична, нахабна людина, я не розумію чому за нього голосують люди, а може це не люди зовсім а сраколизи? за весь час його керівництва містом він нічого не зробив, хіба шо дітям в бізнесі поміг і все, одним словом іуда а не людина( написав би матюкі да не хочу уподоблятись даній гниді)