USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Сім'я волинського судді області має у власності землі, як 5 Луцьків, - дослідження

9 Квітня 2015 22:15
У переліку чиновників-землевласників - судді та працівники міністерства юстиції.

У власності родини судді Апеляційного суду Волинської області Василя Подолюка - 197497243 метрів квадратних земельних ділянок.

Про це стало відомо після обробки декларацій чиновників компанією Promedia Consulting,

Суддя Василь Подолюк працює в Апеляційному суді Волинської області. Згідно з декларацією за 2013 рік, площа земель, якою володіє його сім'я, практично дорівнює площі 5 Луцьків та співставна з площею Одеси.

Згідно з аналізом оброблених декларацій, серед тих чиновників, чиї родини мають великі земельні ділянки, багато суддів та працівників Міністерства юстиції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 9 Квітня 2015 22:57
це їх феміда обдарувала або заробили чесною працею.
Перевірити законніст до Анонім Показати IP 10 Квітня 2015 07:44
1974,9 гектарів. Як можуть підтвердити легальність отримання такої великої власності?
суддя дред до Перевірити законніст Показати IP 10 Квітня 2015 09:37
Любі свині, за визначенням, сотка – це сота частина чогось. Сотка землі – це ділянка площею 100 м2. Сотками зручно користуватися при визначенні площ садових, городніх, дачних ділянок, при розмітці землі для продажу і будівництва. Якщо 10000 м2 – це 1 га, скільки соток повинно бути в такій ділянці? Легко порахувати, що їх буде рівно 100. Значить, сотка – це сота частина 1 га (гектара). Отже, для визначення площі ділянки великого розміру прийнято користуватися одиницею площі в 1 квадратний кілометр. У довідковій літературі про держави, областях, великих містах обов’язково вказують площі в км2, які вони займають. Одиницею площі Землі (з великої літери) завжди є 1 км2. Для ділянки середніх розмірів, сторони якого більше 100 метрів і менше 1 кілометра, зручно користуватися одиницею виміру 1 га (гектар). У даному випадку маються на увазі території районного масштабу. Для земельних ділянок під сади, городи і будівництво приватних будинків використовують термін «сотка», 1 сотка = 100 м2. Квадратний кілометр більше гектара в 100 раз, гектар більше сотки в 100 разів – така проста математика пов’язує ці одиниці виміру площі. Тобто, суддя має 1974.9 га, або 19.749 кв. км. Площа Луцька 41.6 кв. км. тоді до чого писати, нешановні писаки, що "площа земель, якою володіє його сім'я, практично дорівнює площі 5 Луцьків та співставна з площею Одеси." Навчіться рахувати. А земелька дійсно величенька...
Анонім до суддя дред Показати IP 10 Квітня 2015 10:13
написав великих слів велику силу. мулюдець. а суть одна : суддя - злодюга
Сусід до суддя дред Показати IP 10 Квітня 2015 12:14
Ти олень. Там буде 19749 ГА ,або 197,49 кв.км. От приблизно і виходить як п'ять Луцьків. Це ділянка 14км на 14 км.
Анонім до Перевірити законніст Показати IP 10 Квітня 2015 10:15
ой, Ізя !!! шо ві такой нудний !!! ну вкрав чоловік земельку. і що ? йому навіть ню-ню не сказали
Сусід Показати IP 9 Квітня 2015 23:08
Людина взяла на себе таку відповідальність. Пропоную ввести ще податок для смертних на утримання суддів і їхніх маєтків і земель. Ну ще й коханок треба щоб з бюджету фінансували
Сусід Показати IP 9 Квітня 2015 23:09
Пропоную ввести ще податок для смертних на утримання суддів і їхніх маєтків і земель. Ну ще й коханок треба щоб з бюджету фінансували
Волинянин Показати IP 9 Квітня 2015 23:13
Ну "НАХАПАЛИ" або набралися, як жаби мулу. І що далі робити? Встань Володя - подивися, що нам ринок наробив!
Лучанин Показати IP 10 Квітня 2015 01:42
Це підсумки корупційності суддів
Я Показати IP 10 Квітня 2015 07:29
Напишіть ПИСАКИ для правильності, яка це земля. Я пенсіонер, а у мене 12 га землі. Але це все земля яка перейшла мені у спадщину як земельні паї від дідів та батьків. Так що мені від неї відмовлятися було чи не оформляти на себе спадщини? Перш ніж щось писати, правильно все висвітліт - ПИСАКИ!!!
Сусід до Я Показати IP 10 Квітня 2015 12:22
Скільки в його було спадкодавців, якщо він має в 1645 разів землі більше ніж у вас
Анонім Показати IP 10 Квітня 2015 07:31
Всьо нажито непосільним трудом..... ха ха ха!!!!! А може спадщина, магнати батьки з полісся....
Анонім Показати IP 10 Квітня 2015 08:36
Суддя на цій землі нову Одесу будувати буде. А потім рабів ще купить)))
Ваня Показати IP 10 Квітня 2015 09:23
А вони посівали,як львіський суддя.О Господи де ти? На це вже не сила дивитися. Для чого писати,якщо в цих злодюн ніхто нічого не забере.А вони і далі крадуть і будуть красти
Анонім до Ваня Показати IP 10 Квітня 2015 09:26
все правильно, а ви від жовчі своєї і далі скиглити будете
прпр Показати IP 10 Квітня 2015 09:44
ЦЕ ОПИСКА!!!!!!! МАВПИ!!!!! розберіться спочатку, а тоді коментуйте
Сусід до прпр Показати IP 10 Квітня 2015 20:22
Ти пошукай декларацію за 2013 рік. Там така ж площа. І вибачся .
Штефан, Луцьк Показати IP 10 Квітня 2015 09:56
М-мм-декс. Занімів, як прочитав. Це, як: плантатор, латифундист чи поміщик? Як суддю називати? Пане новий начальнику УСБУ! Це загроза національній безпеці Держави. Державний чиновник не може володіти кріпаками і займатися бізнесом! Ось наш добробут, право на достойне життя, безкоштовна медицина, права, свободи та інша конституційна тріскотня!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 10 Квітня 2015 10:18
суддю назвати дуже просто - ЗЛОДЮГА
1 Показати IP 10 Квітня 2015 10:06
А не думали, що може хтось помилку допустив, а то щось занадто багато.....
трям Показати IP 10 Квітня 2015 10:36
Ви Подолюка знаєте??!! Які 2000 га??!!!!!!! Це дійсно ПОМИЛКА!!!!!! 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
658 Показати IP 10 Квітня 2015 11:45
а в кінці буде йому 1м х 2м і все !!!!! і прокляття сотень людей.
третій Показати IP 10 Квітня 2015 15:34
Не "гоніть пургу" Поки що він має право давати пояснення, або спростовувати оприлюднену інформацію.Для чого цей галас?
ато Показати IP 10 Квітня 2015 15:46
ось. де земля для у часників ато