USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Долар дійшов позначки в 13 гривень

10 Квітня 2014 12:45
10 квітня на міжбанківському валютному ринку України торги по долару відкрилися наступними котируваннями 12-12,5, до 12:00 ціни зросли 12,4-13.

Про це йдеться в повідомленні "ІнтерБізнесКонсалтинг".

Рублевий ринок відкрився котируваннями 0,3375-0,3516, до 12:00 ціни піднялися 0,3486-0,3612.

У Росії курс долар-рубль впав, і до 12:00 встановився на рівні 35.5325 (-0.1875).

На міжнародному валютному ринку ціни на валютну пару євро-долар сьогодні стартували з рівня 1,3795-97, змінюючись у досить вузькому коридорі.

Ринок євро-гривня відкрився наступними індикативними котируваннями - 16,6200-17,3150, до 12:00 ціни пішли вгору 17,1845-18,0225.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 12:47
Це перемога! Скоро буде 100 грн. за один долар.
йося моргенштерн до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 13:21
Незабаром!!! ЄВРО - 20.12!!! ГОТУЙМОСЯ!!!
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 12:50
При Яникові три роки жили, а тут за 4 місяця все покотилося до чортів і винуватий хто? Правильно! Яник з Путіним!
До до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 12:56
Давайте без сарказму. Якби той самий Янукович та його оточення не розікрали бюджет то такого хаосу не було б, це мусило бути колись, рано чи пізно до такого дійшло. Нічого, і після бурі виходить сонце....
1221 до До Показати IP 10 Квітня 2014 13:42
Або закопують померлих
вітя Показати IP 10 Квітня 2014 13:01
уряд яника все покрав повтікали з україни патріоти от і все. А ця влада ще поки нічого зробити не може і чому ??????
Анонім до вітя Показати IP 10 Квітня 2014 13:03
Поки вони думають що і як красти, але так, щоб з виду хорошими лишатись.
Всезнайко Показати IP 10 Квітня 2014 13:03
Слава Україні!!!
Лучанка до Всезнайко Показати IP 10 Квітня 2014 13:06
окрім вислову - пішла на ..уй така влада немає що сказати!!!
настя Показати IP 10 Квітня 2014 13:10
в такі державі що хочеш може бути нащо той майдан був треба щоб зараз так було укранцям жити
любомир Показати IP 10 Квітня 2014 13:15
ця держава хоче позбутися людей тому так і долар скаче але наші люди терплять. І правий сектор ні майдан нічого не роблять не дарма казали почнуться буряки майдану не буде
коля Показати IP 10 Квітня 2014 13:27
с--------------------ки
1221 Показати IP 10 Квітня 2014 13:41
коментар було видалено
Валентин Показати IP 10 Квітня 2014 14:00
це знову б"є по бідним а багатим це аж зовсім нічого в них гроші в долярах " а нам все равно"
олег Показати IP 10 Квітня 2014 14:01
да коментарі зовсім нерозумних особливо про х-------й
Ігор Показати IP 10 Квітня 2014 14:02
коментар було видалено
лекторат Показати IP 10 Квітня 2014 14:19
Янукович - бандит!!! Але якби цивілізовано його усунули, то і долар би був по 8 і бензин не доржчав і газ і харчі і... То той хто засів так швидко на "трон" - той нехай і платить, а він ще встиг і Крим профукати!!! Слава Україні!!! І не валіть все на Путіна, це нинішні прикривають цим свою недолугість, а війська російські вже всі майже на своїх бувших позиціях, а вас все війною через ЗМІ лякають, а самі наші гроші на вибори збирають!!! Розуйте очі!!! Кому ви вірите???!!!
Ілля Показати IP 10 Квітня 2014 14:26
а може Крим за гроші продали бо навіть і не їхали захищати а давали можливість проводити референдум. А людям нічого не помінялося а навпаки ще гірше сталося майдан той був потрібен і діти загинули
304 до Ілля Показати IP 10 Квітня 2014 15:20
а зачем хунте 1,5милиона крымчан которые на выборах проголосуют "против"?
титушко Показати IP 10 Квітня 2014 15:43
Вооруженный переворот на Украине и захват власти совершен во имя спасения имущества еврейских олигархов, финансовая нагрузка ляжет на плечи обычных граждан, это отразится на 99,99% украинцах, а «золотые» 0,01% ничего даже не заметятПри этом пришедшие к власти в результате вооруженного переворота. представители еврейского олигархата берут новые долговые обязательства без согласия народа
Дід Панас Показати IP 10 Квітня 2014 16:47
це ви паски затягуйте, бажано на шиї а вони себе обмежувати не люблять - "Столовые ГУД закупили ягнятины и итальянского сыра на 7 миллионов - Всего потратят на мясо и мясопродукты - 4,45 млн гривен. В том числе заказан и ягнятину по 542,86 гривен за кг и 380 гривен за кг соответственно"
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 10 Квітня 2014 16:48
Всего потратят на мясо и мясопродукты - 4,45 млн гривен. В том числе заказан и ягнятину по 542,86 гривен за кг и 380 гривен за кг соответственно, свиную корейку на кости и без нее - по 69 и 72 гривен за кг. Из импортных сортов самыми дорогими являются итальянский "Пармиджано Реджиани" по 351 гривен за кг, итальянский "Грано Падано" по 264,6 гривен за кг французский "Мини Бейби Бель" по 218,75 гривен за кг.
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 17:21
Домайданились,що не можна було почекати законних виборів Президента?Ще буде згадувати як добре жили порівняно із Януковичем.Хоча можливо ми ще з ним і поживемо.Час покаже.
мрази Показати IP 10 Квітня 2014 21:17