USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Долар «доріс» до 12 гривень

7 Квітня 2014 13:48
Курс долара побив позначку в 12 гривень. Сьогодні, 7 квітня, на міжбанківському валютному ринку України торги по долару відкрилися наступними котируваннями 11,4-11,7 гривні, до 12:00 години ціни зросли 11,7-12 гривень, - повідомляє ІнтерБізнесКонсалтинг.
Рублевий ринок відкрився котируваннями 0,3213-0,3297, до 12:00 ціни піднялися 0,3291-0,3375.
У Росії курс долар-рубль зріс, і до 12:00 встановився на рівні 35.5300 (+0.3000).
На міжнародному валютному ринку ціни на валютну пару євро-долар сьогодні стартували з рівня 1,3707-09, змінюючись у досить вузькому коридорі.
Ринок євро-гривня відкрився наступними індикативними котируваннями - 15,6270-16,041, до 12:00 ціни пішли вгору 16,0400-16,4575.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
костя Показати IP 7 Квітня 2014 13:56
шок
оце дупа Показати IP 7 Квітня 2014 14:05
лава революції!!! ото заживем зараз!!
Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 14:19
По русски нельзя, а по польски это полная д у п а. Причем простым гражданам. Покращення триваэ.
тамтам до Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 15:34
Передай привіт ***уньковічу, азарову і їхній гоп-компанії. Не слабо вони країну довели. Понабирали кредитів за чотири роки-мама не горюй Тільки не гундось, що це нова влада винна.
z до тамтам Показати IP 7 Квітня 2014 19:11
не сміши людей. Сам прекрасно знаєш хто винен. За правління Януковича такого ніколи не було. Подякуй своєму прапору ЄС, та сектантам Яценюку та Турчинову
тамтам до z Показати IP 7 Квітня 2014 19:49
Я то знаю хто винен, хто вивіз всі гроші з України, хто з жиру бісився,куплячи золоті батони,крісла за ціною 2-х квартир, коли люди збирали гроші хворим дітям на операцію.
вітя Показати IP 7 Квітня 2014 14:30
для багачів нічого не міняється це для бідного і середнього класу життя на волоску
гпз28 Показати IP 7 Квітня 2014 14:42
по ідеї долари потрібні для поїздки в Єгипет і турцію.для внутрішніх розрахунків є нац. валюта.а інакше СВІЙ труд обмiн. на продукцію амер.бумаж.промисл.
Дід Панас Показати IP 7 Квітня 2014 16:29
долар скаче бо "не москаль"