Долар знову впаде, – кажуть в «Ощадбанку» на Волині. ВІДЕО
![](/files/news/2008/10-10/2088-1u.jpg)
За словами начальника філії обласного управління ВАТ «Ощадбанк» Віктора Смолярчука, незабаром долар впаде. Як переконаний пан Смолярчук, звичайно, не до 4,8 гривні за долар, але на рівні 5 гривень має зупинитися, – 10 жовтня повідомляє репортер «Волинських Новин».
Курс валюти піднявся внаслідок значного зростання попиту на неї при певному зменшенні її пропозиції. Спровокували таку ситуацію імпортери та експортери, які здійснюють обороти великими капіталами. У цьому випадку виграли банки і валютники, які користуються панікою, що виникла серед людей, заробляючи на досить великій маржі, тобто різниці між вартістю купівлі та продажу валюти.
У деяких обмінниках долар цього тижня коштував уже 6 гривень, а от купівлю здійснювали на копійок 50-70 менше. Ситуація з подорожчанням американської валюти у жовтні була спрогнозована, однак таке зростання було очікуваним. Віктор Смолярчук вважає, що нинішня ситуація з підвищенням курсу долара створена штучно, і застерігає: панікувати громадянам не треба. Навпаки – варто спокійно перечекати цей валютний ажіотаж, який незабаром скінчиться.
Нагадаємо, раніше Рада Нацбанку України змінила можливі коливання офіційного курсу валюти до гривні до кінця року з 4,85 гривні за долар плюс-мінус 4% до 4,95 гривні за долар плюс-мінус 8%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Курс валюти піднявся внаслідок значного зростання попиту на неї при певному зменшенні її пропозиції. Спровокували таку ситуацію імпортери та експортери, які здійснюють обороти великими капіталами. У цьому випадку виграли банки і валютники, які користуються панікою, що виникла серед людей, заробляючи на досить великій маржі, тобто різниці між вартістю купівлі та продажу валюти.
У деяких обмінниках долар цього тижня коштував уже 6 гривень, а от купівлю здійснювали на копійок 50-70 менше. Ситуація з подорожчанням американської валюти у жовтні була спрогнозована, однак таке зростання було очікуваним. Віктор Смолярчук вважає, що нинішня ситуація з підвищенням курсу долара створена штучно, і застерігає: панікувати громадянам не треба. Навпаки – варто спокійно перечекати цей валютний ажіотаж, який незабаром скінчиться.
Нагадаємо, раніше Рада Нацбанку України змінила можливі коливання офіційного курсу валюти до гривні до кінця року з 4,85 гривні за долар плюс-мінус 4% до 4,95 гривні за долар плюс-мінус 8%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.