USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ремонт дороги Луцьк-Львів хочуть внести у бюджет 2015

13 Жовтня 2014 11:58
Волиняни за підтримки львів’ян готують спільне звернення в Кабмін, аби в бюджет країни на 2015-й рік заклали кошти для ремонту дороги Луцьк-Львів.

Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 13-го жовтня.

«Два тижні тому, відвідуючи Львівщину, я звернувся до їхньої обласної влади з пропозицією, аби відремонтувати дорогу між Луцьком і Львовом. Так, зараз ми готуємо спільне звернення в Кабмін, аби в 2015-му році для цих робіт заклали гроші в держбюджеті. Проблема не тільки в тому, що не комфортно їхати, а те, що не працює дорога, відповідно, перестає працювати інфраструктура», - наголосив губернатор.

Та додав, що дорога, яка між Луцьком і Львовом, - в жахливому стані вже четвертий рік поспіль. Нагадаємо, минулої весни уже ремонтували дорогу Луцьк-Львів. Тоді ремонт обійшовся у 20 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Нормальний Показати IP 13 Жовтня 2014 12:15
І навіщо нам їх дорога? В нас нормальна.
Знаючий Показати IP 13 Жовтня 2014 12:53
Дадуть всi грошi галичанам - волиняки слiдкують за дорогою, то й нам ничо не дадут.
я Показати IP 13 Жовтня 2014 14:11
така дорога там уже 20 років! якщо її не відремонтувати, то в людей більше коштів піде на ремонт своїх автомобілів та поправлення здоров'я після "вдалих" поїздок. на трасі дуже багато ДТП. і з цим потрібно щось робити. давно пора!
Богдан Показати IP 13 Жовтня 2014 14:24
Якщо дати гроші Львівському автодору, то це те саме що викинути їх у смітник.
поліцай до Богдан Показати IP 13 Жовтня 2014 14:47
100 відсотків львівські рагуляки все розкрадуть!!!
Андрій до поліцай Показати IP 13 Жовтня 2014 15:34
Ганьба, як ви можете так відзиватись про щирих українців, генераторів ідеї МАЙДАНУ та Революції Гідності. Ганьба Вам пане Богдане та пане Поліцаю.
Богдан до Андрій Показати IP 13 Жовтня 2014 16:20
Львівський автодор згенерував Майдан? Не знав.
Волинянка Показати IP 13 Жовтня 2014 14:40
Якщо будуть ремонтувати дорогу- то проконтролювати кожен метр дороги, скільки витратили і як вони її роблять!
Читач Показати IP 13 Жовтня 2014 18:22
Путін винен, що погана дорога?!
Олександр до Читач Показати IP 6 Березня 2015 16:51
Путін винен в тому, що відволікає українців від їх проблем, нав'язуючи свій "руцкій мір".