USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Асфальтують найпроблемнішу ділянку траси Луцьк-Львів

18 Жовтня 2015 10:14
На автомобільній дорозі Н-17 "Львів-Радехів-Луцьк" поблизу міста Радехова дорожники кладуть асфальтобетонне покриття.

Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, сьогодні тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на лівій смузі ділянки км 50+450 – км 52+450.

Попередньо на даному відтинку траси відновлено щебеневу основу та здійснено холодне фрезерування існуючого покриття.

Рух транспорту на згаданій ділянці здійснюється у реверсному режимі.

Виконавцем робіт є ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Зокрема, підрядник вже відремонтував 11 779 км на одній з найважчих ділянок автодороги Львів-Радехів-Луцьк, відомій як "Бабичівський ліс", с. Бабичі, с. Вузлове.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, згідно з підписаним у вересні законом, низку доріг, зокрема, дорогу Львів-Радехів-Луцьк (Н-17) ремонтуватимуть коштом митниці.

Волинська митниця у вересні перевиконала загальний обсяг щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів 78,1 мільйона гривень. Половина цих платежів (а це майже 40 мільйонів гривень), уже надійшли на рахунки на ремонт автодороги Львів-Радехів-Луцьк,

До слова, митниця у Львівській області перевиконала загальний обсяг щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів на 123,6 мільйона гривень, Чернівецькій – на 58,1 мільйона гривень.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2015 10:55
думаю з цього нічого не буде навіть ще не поклали а рівняють 2 км дороги а пишуть як то автобам построіли
тиць-здиць Показати IP 18 Жовтня 2015 12:55
шось зашвидко почали. треба було морозів дочекатись, або мокрих снігопадів хоча б.
Андрій до тиць-здиць Показати IP 18 Жовтня 2015 14:08
Нероздерибанені гроші і вибори підганяють
Волинь Показати IP 18 Жовтня 2015 14:38
Добре, що там немає таких дерибанщиків грошей , як мирка і настін коля ( прізвища цих гнид стидно писати з великої літери ). Коли вже правоохоронні органи займуться цими двома аферистами, котрі крадуть гроші на ремонт волинських доріг ? Слава Україні !
Самопоміч до Волинь Показати IP 18 Жовтня 2015 15:26
Мирка не краде, а допомагає своїй фірмі "Шлях". Його батько колись розвалив луцькавтодор, тепер цей розвалить облавтодор. Чекаємо розпродаж техніки за смішними цінами
водій Показати IP 18 Жовтня 2015 22:11
Товариство.... я тією трасою виїздив з 2003 по 2011 роки , десь у 2008 чи 2009 два рази стояв у переметах, перший раз 3,5 години , другий 5 годин, техніку снігоочисну і ремонтну бачив три раза всього, коли вже всі стануть, тоді приїжджав начальник міліції радехова на "тойоті круізер" з мигалкою і тракторами, ями там засипали ГЛИНОЮ і ЩЕБНЕМ......а в Радехівського начальника райавтодору 2 будинки побудувались..........все буде за****сь, дощі почались вони дороги роблять ,сволота ........мабуть третій будинок йому треба, а може ще комусь.
лучанин Показати IP 18 Жовтня 2015 22:35
там просто асфальт немає сенсу класти.. особливо на лісових ділянках.. де плаваючі грунти.. вони там будуть деформувати покладений зверху настил.. якщо його не укріпляти бетонними подушками знизу.. (формат німецьких автобанів..) тобто кажучи простіше "до *упи така робота.. "