USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Драконівські» штрафи: скільки з 27 вересня платитимуть порушники ПДР

2 Вересня 2018 19:00
З 27 вересня штрафи за порушення правил дорожнього руху значно зростуть. За деякі правопорушення доведеться сплатити аж в 20 разів більше.

Повідомляється, за перевищення встановленої норми швидкості більш ніж на 50 км на годину водій буде змушений заплатити штраф до 3,4 тис. грн (раніше – 510 грн), пише avtolubiteli.club.

За втечу з місця дорожньо-транспортної пригоди змусять сплатити штрафу від 255 грн. до 3,4 тис. грн. Також за це можуть окремо позбавити прав строком до 6-ти місяців.

За керування автомобілем без прав, або невідповідної категорії штраф може сягнути 10,2 тис. грн (раніше – 510 гривень). Якщо водій знову сяде за кермо і не матиме при собі прав, то вже заплатить в 4 рази більше – 40,8 тис. грн.

Українські водії, які позбавлені права керувати транспортними засобами, але все ж сіли за кермо, змусять заплатити 20,4 тис. грн. За повторне правопорушення штраф зросте в 2 рази.

Відносно неправильного паркування машини: інспектори зобов’язані складати протоколи порушень навіть без водія. Також їм можна буде евакуювати машини, які припарковані у недозволених місцях. Свої дії представники правоохоронних органів повинні зафіксувати на відео, або зняти на фотоапарат місце порушення. Штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1,7 тис.грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
скептик Показати IP 2 Вересня 2018 19:03
а на скільки зросли штрафи за відсутність якісної дороги, дорожніх знаків та розміток, паркувальних місць тощо ?
Анонім Показати IP 2 Вересня 2018 19:26
А за п'яних за кермом скільки мільйонів?
Учень ПТУ Показати IP 2 Вересня 2018 19:46
Якщо це буде застосовуватися до водіїв автомобіілів будь яких марок , а не Ланосів , Жигулів і т.п. буде порядок !!! Хоча є певні сумніви ...то мер, то його заступник , то суддя , то прокурор , то нар.деп , то їх родичі ,бандити , куми і т.д. ... А показники потрібні і залишаться : Ланоси , жигулі , москвичі... !!! Все як завжди бачимо сьогодні , головні порушники - це перечислена "недоторкана" категорія !!!
Торба до Учень ПТУ Показати IP 3 Вересня 2018 14:05
Пьянь на жигулях робить меншу біду ніж бидло на лехусі ?
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2018 19:53
За втечу з місця дорожньо-транспортної пригоди змусять сплатити штрафу від 255 грн. до 3,4 тис. грн. як це? чим раніше зловлять тим менший штраф? туда же: Штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1,7 тис.грн. 1 колесом на тротуарі - 255, 4ма - 1.7???
—— Показати IP 2 Вересня 2018 19:57
Кнут серйозний... а пряник у вигляді заробітка коли буде.....??????
У до —— Показати IP 3 Вересня 2018 00:11
А ти не бухай, і буде пряник ...
Васильович Показати IP 2 Вересня 2018 21:22
Починають худнути.Трeба із когось наживатись,проснувся якись хєр а давайтe збільшим штрафи,підо....си.
Андрій Показати IP 2 Вересня 2018 21:26
Дібілізм, дороги гавно, на ремонт підвіски і так тисячі ідуть, рішили запєчатать штрафами, мудаки товстожопі, хай зп краще простим людям піднімуть, а то все собі і собі
Андрій Показати IP 2 Вересня 2018 21:35
Зато розмітку, та й то не всюди (якщо це можна назвати розміткою) в місті вони зробили посередині літа, незрозуміло чи можна повертати, чи ні... . Мудаки, при середній зп, ніби у 8 тис, і цін на продукти, паливо, комуналку - це просто фінансовий геноцид!!!
Вася Растаман до Андрій Показати IP 3 Вересня 2018 12:17
Чому ти наплів усе до купи? Дорого - шукай ліпшу роботу. Якщо тупенький і дорого, саджай помідори і катайся на ровері
Коля до Вася Растаман Показати IP 25 Вересня 2018 13:28
оце правильно написав! нема грошей, ходи пішки, а не вий тут про зраду як скотина
Олександр до Коля Показати IP 2 Жовтня 2018 15:31
Багато хто, за кермом, бо це їх робота!
Андрій Показати IP 2 Вересня 2018 21:38
В мене квартиру пограбували, то на виклик їхали 3 години. Який же їм штраф виписали?
Олег Показати IP 2 Вересня 2018 21:40
А як на рахунок зарплати у 100 000 ? За пянку згiдний хоть в 1000 000 гр штрафу но не 3.4 тис за те що забув посвiдчення це бред !!! Вiддати зарплатню на штраф
Валера Показати IP 2 Вересня 2018 21:42
Вы перед ием как писать бред откройте кодекс гоятьте редакцию и размер штрафов, потом вкючитетмозги которых у вас как показал факт нету и посмотрите когда будет следующая редакция. После этого поймите что это бред
Юра Показати IP 2 Вересня 2018 22:29
Шановна редакція, добавте будь ласка посилання на офіційні видання.
Водій ланос Показати IP 2 Вересня 2018 23:15
Та всіх бляхах їздять, до піз....и їм ваші штрафи....
Ігор Показати IP 2 Вересня 2018 23:44
На скільки мені відомо, то спосіб складання протоколу змінюється, а ось штрафи - ні. Уточніть інформацію або дайте посилання на офіційні видання.
Дурні? Показати IP 3 Вересня 2018 00:43
"Відносно неправильного паркування машини: інспектори зобов’язані складати протоколи порушень навіть без водія." ТА ВИ ШО! На кого? На машину штраф випишете? А як і прийде хтось до машини, як можна довести, що це саме водій на момент скоєння правопорушення? Презумпція невинуватості в Україні прописана в Конституції, яка вище будь-якого закону, навіть КУпАПу, не забулись? Ці штрафи будуть успішно оскаржуватись навіть людиною, яка взагалі юриспруденцією не володіє...не кажучи вже про таких, які ще й грошові компенсації будуть з управлінь поліції та міськрад вибивати за судові затрати...Закони пишуться через сраку.
Дурні? до Дурні? Показати IP 3 Вересня 2018 00:50
Здавалось би, НЕВЖЕ ПАТРУЛЬНИМ ДАЛИ НОРМАЛЬНІ ЗАКОНИ, з якими вони зможуть наводити порядок? А х*й там...Інструментів впливу не дали, за те підвищили штрафи до неадекватних 10-20-40 тис., при ЗП патрульного 7-8 тис. "Провокація корупції"? Ні, не чули...Рівень законотворців - ДНО.
Дурні? до Дурні? Показати IP 3 Вересня 2018 01:04
Нагадаю реалії нинішнього законодавства: Штраф за розпиття алко в заборонених місцях, або поява у п'яному вигляді, щщо пригнічує людську мораль, честь, гідність: 17-85грн. Штраф для оленів, які пруть переходити дорогу де попало (причина багатьох летальних ДТП): 51грн. Штраф за хуліганство: 51-119грн. Погоня посеред міста, втеча з хвостом 5-10 екіпажів поліції - штраф 153грн. Можливість усного зауваження за п'янку за кермом, або будь-яке важке адмін правопорушення. Їдеш 100,150...180км/год? Та їдь собі далі, ніхто тебе крім стовба не зупинить, бо довести, з якою саме швидкістю ти їхав також неможливо, відповідно довести твоє правопорушення неможливо.
Влад Показати IP 3 Вересня 2018 11:36
Тєма, чісто нравиться
Саня Показати IP 3 Вересня 2018 13:25
Чекаю судів, які нагнуть ці "закони " по саме не можу. Як можна евакуювати ТЗ без відлма власника??
Вася Показати IP 3 Вересня 2018 14:38
Паски затягнули ,тепер залити рот і дупу і все склалося північна Корея
Юра Показати IP 3 Вересня 2018 15:21
А як пенсіонеру який отримує 1600 грн їздити ? це геноцид .
Коля до Юра Показати IP 25 Вересня 2018 14:11
ходити пішки
. Показати IP 3 Вересня 2018 16:49
А варіант не порушувати ніхто не обдумував ?!
Ігор Показати IP 3 Вересня 2018 22:20
Якщо я забув права і не маю взагалі прав різниця є! А як про людський фактор! Подзвонила жінка забрати з автобуса вибіг з хати в одних шортах тут раз зупинили і що штраф?
Андрій до Ігор Показати IP 4 Вересня 2018 10:25
Це взагалі дебільна норма яку зварганили істоти після жорстокої п'янки...