USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Деталі ДТП біля «Променя»: п’яний водій Matiz тікав від поліції

1 Квітня 2018 16:55
Водій «Деу Матіз», який, тікаючи від поліції, спричинив подвійну ДТП у Луцьку, був п’яним.

Нагадаємо, сьогодні близько 15 години на вулиці Василя Мойсея зіткнулися "Деу Матіз", "Мерседес та "Фольксваген Пасат". Від удару у Фольксвагена відірвало задні колеса.

Як розповіла речниця патрульної поліції Волині Ольги Бузулук, за попередньою нформацією, патрульні поліцейські помітили «Деу Матіз», водій якого здійснював якісь незрозумілі маневри, порушував правила дорожнього руху і намагався поміж машинами втекти від поліцейських, рухаючись проспектом Василя Мойсея. В результаті він спричинив зіткнення з «Фольксвагеном», а той, своєю чергою, – з «Мерседесом».

На щастя, потерпілих немає.

Водій «Деу» щойно повернувся із процедури освідування. В його крові виявили понад 1,5 проміле алкоголю. З ним такає була також пасажирка, зазначила Ольга Бузулук.

Наразі рух проспектом Василя Мойсея ускладнений.

Поліція просить не їхати сюди, тому що автомобілі зазнали значних механічних ушкоджень, зараз їх забирають евакуатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Бачив Показати IP 1 Квітня 2018 17:19
Винні патрульні!!!
І я бачив Показати IP 1 Квітня 2018 17:20
Вони його гнали вони й винні.
Вася Растаман Показати IP 1 Квітня 2018 17:25
Довбограї ви недалекі, впрягаєтесь за муд@ків, завтра не балку з бляхопасата виб"ють, а бачунів знесуть з дороги\тротуару.
Цинік до Вася Растаман Показати IP 1 Квітня 2018 19:14
Було б непогано, але не з українським щастям... Кількість розуму - величина постійна, а населення все більшає і більшає
ігор луцький Показати IP 1 Квітня 2018 17:29
А казали,що водії укроблях -законопослушні громадяни України.Яка зрада зраднейша.
Сергій до ігор луцький Показати IP 1 Квітня 2018 18:17
то він від бляхуні заразився)))
ва Показати IP 1 Квітня 2018 17:39
Ой, де захисники укр блях і бляхофоби? Ви де??? Ридаєте?
Купідон Показати IP 1 Квітня 2018 17:53
Винний водій на бляхах, якби не ті бляхи то аварії можна було б уникнути!!!
блр Показати IP 1 Квітня 2018 19:39
в якому стані має бути це дешеве якісне авто, щоб вирвало задній міст?
Вова до блр Показати IP 1 Квітня 2018 21:30
Діло не в бляхах. Балку вирвало тому що там зроблене таке кріплення балки до кузова(схоже на дюраль), що при аварії чи сильному ударі вони лопають для безпеки пасажирів( так розробники придумали). Тому балку і відірвало
KMA до блр Показати IP 2 Квітня 2018 02:26
Yak sraka pislya ponosu
Гроза VW Показати IP 1 Квітня 2018 20:35
Ото шо горілка з людиною робить ! Розум геть відібрала. Чого було втікати ? Взяв би Матіз, сховав в рюкзак і спокійно пішов по тротуару. Ніхто би і не помітив нічого . .
В. П Показати IP 1 Квітня 2018 21:28
До чого тут водій авто на євро бляхах, в нього врізався пяний водій ДЕУ.
Піз... а до В. П Показати IP 2 Квітня 2018 08:07
Поліцаї гнали гнали а тут ДТП
Че Показати IP 1 Квітня 2018 22:17
Прикро, що в такій ситуації нашого брата більше всього задівають "бляхи", а не особа п'яного довб..оба, що наробив біди автовласникам, а міг би і на тротуар вискочити. Чого ми так живемо? Можливо, більшості просто не вистачає інтелекту, щоб задавати правильні запитання та дивитись в корінь проблеми.
Бомжиха Показати IP 2 Квітня 2018 00:47
Хулі ви там вякаєте своїми ротами????то моя машина!!!людоньки їхали до крептовалютчиків....везла біткоїни Ровєнскому..але не доїхала хай падло живе ще трішечки «А.У.Е.»
мдаа Показати IP 2 Квітня 2018 09:10
ті хто каже шо на бляхах не корчі: ви це серйозно?? господи малютка матіз розвалив в хлам пасата))))
Луцьк Показати IP 2 Квітня 2018 09:37
небудь рагульом не пий за рульом