USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Від удару злетіло взуття: у Луцьку на смерть збили пішохода

6 Грудня 2019 21:13
Дорожньо-транспортна пригода, у якій автомобіль збив на смерть чоловіка, сталася у Луцьку вечірньої пори 6 грудня.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці події, аварія трапилася сьогодні, 6 грудня, близько 20:30 на проспекті Грушевського.

З їхніх слів, чоловік переходив дорогу та потрапив під колеса автомобіля «Ford». Внаслідок отриманих травм пішохід загинув на місці. Водій автомобіля не постраждав.

На місці події працює слідчо-оперативна група, яка з’ясовує обставини трагедії.

Патрульні коментувати обставини ДТП відмовилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Вах Показати IP 6 Грудня 2019 21:44
Чому через того "бігуна в невстановленому місці" має страдати водій?(машина в хлам,купа нервів потрачених...і т.д)???треба і на пішоходів цивілку оформляти...
Пішохід до Вах Показати IP 6 Грудня 2019 22:23
А він їхав з дозволеною швидкістю? Судячи по обставинах ні. Отож! Закрити на повну щоб інші швидкість не перевищували. Ви, водії, дивитеся на все зі своєї сторони, пішоходи зі своєї. Коли ви матимете змогу витягнути колінвала з одного місця і почати ходити по землі, то можливо ви і зрозумієте чому пішоходи теж порушують ПДР. Не одним же водіям дозволено... чи може не дозволено? Скоріш за все якби той водій не перевищив швидкість, пішохід встиг би перейти через дорогу і все минулося б, або принаймні залишився б живим при 50км/год, а так один себе вже наказав, тепер черга іншого відповідати за скоєне. Виконуйте всі без винятку ПДР і буде все у всіх добре.
Я до Вах Показати IP 6 Грудня 2019 22:35
Погоджуюся. Не один раз бачила, як мамочки з дітьми на Грушевського навпроти м'ясного магазинчика дорогу перебігають (поруч два дитсадочки). Невже пройти 30 метрів до пішохідного переходу так складно? Чи своє життя і життя дитини варте 2 хвилин зекономленого часу? Уже скільки за останній час аварій зі смертельними наслідками - а це нікого нічому не вчить. Ні пішоходів, ні водіїв.
Свідок до Вах Показати IP 7 Грудня 2019 00:26
Людину збили на пішохідному переході. Він перелетів через салон машини. Швидкість була за 100 км/год.
Спец до Вах Показати IP 7 Грудня 2019 02:07
Ти дібіл, пішохода збили на переході, він влетів в ереднє а вилетів через задне, аж одежу позривало і відлетів від пішоходного переходу на мертів 30. Це воділо кончене летіло понад 100 в час
Лучанка Показати IP 6 Грудня 2019 21:45
Пішохід завжди прав але не завжди живий:(
лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 21:47
За вбивство людини,повністю вина на водієві!!!! Швидкість в населених пунктах_40км.год.Якби їхав з такою швидкістю,трагедії не було б.Однозначно!
Я до лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 22:30
А якби пішохід у темну пору доби не вийшов на проїжджу частину-то трагедії б теж не було. Навіть якби водій із швидкістю 20 км їхав - екстренно загальмувати, коли тобі під колеса "вистрибує" у темряві пішоход не так і легко.
Саня до лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 22:33
Але ж в населених пунктах дозволяєтьс 50км/год, до чого тут 40?
Юрій до лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 06:49
По перше 50км дозволена швидкість, і цього, нажаль, цілком достатньо щоб враховуючи масу авто не дати бідолашному порушнику, напевне в темному одязі без світловідбивачів ( водії зрозуміють) жодних шансів
Іван до лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 07:19
А чому 40??? Може одразу 2???
Анонім Показати IP 6 Грудня 2019 21:50
Шановні пішоходи, в темну пору доби вас не видно взагалі. Навіть на переходах важко розгледіти когось: не освітлено, світло зустрічних фар. Якщо не шкода свого життя, то водія чекають вдома!
Ann Показати IP 6 Грудня 2019 21:54
Пенебігав то недобре, але з якою швидкістю треба було летіти, щоб ТАК відфутболити тіло:( Співуття близьким загиблого. Трагедія:(
Грушевського Показати IP 6 Грудня 2019 22:03
Доганялися вбили людину, і збили на перезоді, частенько вони тут літають гонщики довбані.
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 22:03
Цей чоловік переходив дороху у ВСТАНОВЛЕНОМУ місці,по пішоходному переході.
Я до Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 22:28
Де ви там перехід побачили?? На фото видно чималий шматок дороги. І ніякого переходу там нема.
Саша до Я Показати IP 6 Грудня 2019 23:39
Живу поруч. ДТП не бачив, але бачив що розбите скло Тойоти валяється від самого пішоходного переходу і до місця зупинки Тойоти. Тому, можна зробити висновок що пішохода збили на переході і протягнули до місця де лежало тіло (80-100 метрів). На рахунок швидкості - спірне питання. Колись їхали з приятелем 20-25км/год і під колеса виліз пішохід, і не повірите, але він теж від удару вискочив із взуття(все нормально, жодних травм). Співчуття близьким. Водії і пішоходи - будьте обережними! Ваше життя в Ваших руках!
Лучанин до Я Показати IP 6 Грудня 2019 23:57
Перехід знаходиться на повороті з вулиці Василя Мойсея на Грушевського!
Саня до Лучанин Показати IP 6 Грудня 2019 22:35
Ти брешеш, немає там пішоходного. Чому ти нас обманюєш?
Анонім до Саня Показати IP 6 Грудня 2019 23:18
Це фото біля Грушевського 9,а біля Грушевського 13 Є ПЕРЕХІД!!!!
Коля Показати IP 6 Грудня 2019 22:08
Співчуття!!!!! Жадь що в нашому місті валідатори головніше ніж зробити безпеку на дорозі. Якби їхав на меншій швидкості то людина б життя не віддала
Семен Показати IP 6 Грудня 2019 22:20
Потрапив під колеса Тойоти, а разбитий форд-проба?... Переходив у невстановленому місці, а бите скло від пішохідного переходу метрів на 200-250м... Іхав по правилах, а пішохода з взутя вирвало...та відкинуло на 200м... Цікаво хто водій?
Орест Показати IP 6 Грудня 2019 22:53
Двоє винні, але пішохід більше контролює і впливає на ситуацію, (по собі знаю, бо є і пішоходом, і водієм).
Нато до Орест Показати IP 9 Грудня 2019 09:03
Пішохід не сідає за руль потенційно небезпечної техніки. Сумніваєтесь, що можете контролювати ситуацію - пересувайтесь на таксі або громадському транспорті.
Отакої... Показати IP 6 Грудня 2019 23:03
Задача. пр.Грушевського має довжену ~800метрів,на цій відстані 7 пішоходних переходів( де треба зменшувати швидкість авто до безпечної.)..Треба вирішити: в якому стані був водій ,на якій швидкості їхало авто, що вдарило пішохода поза переходом(на якому швидкість повинна бути мінімальною) так,що він перелетів через капот,на відстань до 150метрів та його вирвало з взуття.
Іван до Отакої... Показати IP 7 Грудня 2019 07:14
800м ???, У вікіпедії інша інфа
хохо Показати IP 6 Грудня 2019 23:13
переходячи дорогу треба: 1) зупинитись!!! 2) подивитись вліво!!! 3) подивитись вправо!!! 4) переконатись що нема машин або вони на безпечній відстані!!! 5) робити це потрібно на пішоходному переході!!!! і як би той водій летів чи навіть якби повз то б трагедії не було!!! пішохід теж учасник дорожнього руху і зобовязаний дотримуватись правил!!!!!!
хохо Показати IP 6 Грудня 2019 23:18
шановні роззуйте очі!! між машиною та трупом максимум 20м про які 150 чи 200 йде мова???? а те що взуття злетіло з ніг то є питання- а хто з вас йому його завязував? раз пішохід перебігав дорогу значить спішив і не факт що шнурки завязані буои чи взуття було по розміру!!! можливо взув що мав. звичайно встановить слідство
Віктор Показати IP 6 Грудня 2019 23:30
Ось тут пишуть,а якщо б швидкість була менша,а якщо б на переході переходив....а якби дороги(асфальту не було)а лише одна доріжка,як в лісі на прогулянці,то б і машини не їздили...дуже багато цього,а якщо б...скажу Вам ,я є водієм і пішоходом і велосипедистом(хоббі моє).коли їду на авто уважно проїжджаю пішоходні ,збавляю швидкість перед ними ,а особливо біля шкіл і садочків...і скажу,що багато пішоходів відверто "бикують"коли йдуть по-дорозі навіть не по переходу...коли я пішохід,то думаю ,як Водій,а саме,чи бачить мене водій авто ,коли я ступаю на пішохідний перехід,навіть в більшості випадків пропускаю авто,мені не важко зачекати 5 сек..хоча і водіїв є багато молодці ..стараються пропустити пішохода!(звісно є випадки з неадекватами)як без них?))а ось коли я на велосипеді,то завжди,завжди у світло відбиваючому жилеті,ззаду на вело стоїть блимавка червоного кольору(включаю навіть вдень)попереду ліхтар ,плюс до всього катафоти на педалях ,колесах,спереду і ззаду(всі нові велосипеди з ними продаються)на пішохідному переході вело завжди перевожу в руках(ніяких проїхати)...от коли ми всі будемо так робити,то,повірте,таких трагічних новин ми будемо читати набагато менше...п.с.колись їхав на авто і мені під колеса чуть не попав п,яний велосипедист ,без катафотів,в темній одежі,ледь замітив його....кажу йому,що жилет у епіцентрі коштує 55 грн.і буде тобі щастя і нам ,водіям легше таких ,як ти побачити.....відповідь -"мені по..уй,хай ваділа все бачить"..панове поліцейські ,зробіть рейд ,особливо по-селах під час посадки або збору врожаю..тієї п,яні на конях,велосипедах,пішки посеред дороги,без будь-яких житетів,катафотів ,просто море..
Свідок Показати IP 7 Грудня 2019 00:28
Людину збили на пішохідному переході. Він пролетів через салон машини. Швидкість була за 100 км/год
БОС Показати IP 7 Грудня 2019 00:49
Двоє винні і пішохід і водій. Але відповідати буде водій сам.
хехъ Показати IP 7 Грудня 2019 07:59
Город во тьме
Лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 09:09
Там перехід і він освітлюється. В іншому місці пішоход не зміг би перейти, бо там на другій стороні вулиці забор, тільки по переходу. Дуже часто летять від вокзалу в сторону Променя.
Лучанин1 Показати IP 7 Грудня 2019 12:06
Звісно випадки бувают різні, але в даному конкретному випадку вбили людину , яка йшла по пешпхідному переходу. Неадеквати влаштовують перегони, вбивают людей які мали нещастя в цей час оказатися на переході. Якщо це була старша людина, яка невзмові втікти від скаженого водія-вбивці? А якщо це був би ваш батько, мати, чоловік чи дружина, молода мама з коляскою...А йшла б дитина - від такого удару іі взагалі не знайшли би... А потім гонщики, глядачиі та іх колеги покриваючи вбивство, обговорюють - на 20м відлетіла людина чи на 21. Жодної інформаціі про водія, - таке враження що його покривають. Потрапив під колеса Тойоти, а разбитий форд-проба?... Переходив у невстановленому місці, а бите скло від пішохідного переходу метрів на 200-250м, пішохід перебігав у невстановленому місці, - а там немае де переходити, крім переходу А водій , враховуючи що летів як скажений - не переймаеться правилами дорожнього руху та не раз створював проблеми іншим учасникам руху.
Лучанин1 Показати IP 7 Грудня 2019 12:47
Тут писали "... між машиною та трупом максимум 20м про які 150 чи 200 йде мова???? ", - Але бите скло починаеться від пішохідного переходу - тобто за 200м до трупа та 250 до машини???? Скло почало сипатися з машини за 200м до зіткнення з потерпілим??? А потерпілий влетів в лобове скло а вилетів через задне тому що авто ледь катилося та зупинилося всього за 20м??? Зрозуміло, що виною всьому шнурівки або взуття не за розміром... Для чого писати явний бред? Звісно є неадекватні водіі та безбашенні пішоходи, але в даному випадку - просто вбили людину, Співчуття родині.
Вася Показати IP 7 Грудня 2019 16:36
Шкода що вже немає людини. Шановні пішоходи вчіть правила ПДР, в нас тільки поліцаї їх не знають,навіть на пішоходному переході ви повинні впевнетись що не заважаєте руху автомобіля,а телефони,навушники,капішони,це взагалі треба заборонити. Дівчата з гарними сраками,це не подіум а дорога крутіть ними в других місцях,а переходьте швидше. Бабулі 20 метрів до переходу,не треба лізти під колеса і не дивитись на дорогу,зупинитись тяжко і при 40 км/год особливо зимою. А взагалі чому штрафи для пішохода малі,пропоную 20000гр нехай думають,а владу до відповідальності за зупинки перед ,або на пішоходному переході як на Володимирській
петро Показати IP 7 Грудня 2019 20:08
За таку їзду треба садити ДОВІЧНО, бо водій,то не водій це їздун,він коли гнав то вже був вбивцею, щоб не ганяли,посадили б 1-2 побачили б ви як почали б їздити.....а так двом родинам горе,СМУТНЫЕ СОМНЕНИЯ БЕРУТ МЕНЯ ЧТО ВОДИТЕЛЬ БЫЛ В АДЕКВАТЕ......?
Лучанка Показати IP 8 Грудня 2019 19:42
По перше чоловік переходив дорогу на пішохідному переході,по друге це фото зроблене коли його відкинуло на 30 метрів від переходу,вулиця та освічується. Це потрібно водіям їздити обережно і дивитися уважно Його збили тоді коли вже він перейшов половину дороги
Андрій Показати IP 9 Грудня 2019 14:42
Ну що там як завжди? Вже зам'яли справу? Є труп і усі мовчать.