USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП у Луцьку: Skoda зачепила Opel Vivaro, водія взяли у наручники. Оновлено

4 Листопада 2018 13:44
Водій автомобіля Skoda, рухаючись вулицею Карпенка-Карого у напрямку ТЦ Варшавський, зачепив Opel Vivaro. Згідно з попередньою інформацію, керманич легковика перебуває у стані алкогольного сп'яніння.

На місці аварії працює журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини.

Аварія трапилася близько 13.30. Зі слів патрульних, які працюють на місці, водій автомобіля Skoda, ймовірно, у стані алкогольного сп'яніння.



"Зачепив мікроавтобус, який був припаркований обабіч дороги і рушив далі", - кажуть патрульні.



Водія взяли у наручники. Він просить пройти перевірку на вміст алкоголю в крові.



На місце ДТП також прибула карета швидкої допомоги.


За станом на 14.00, патрульні хочуть провести огляд особистих речей, водій чинить супротив.

Водія знову беруть у наручники.


Зі слів патрульних, водій "Шкоди" вчинив два адмінправопорушення: дтп і злісна непокора поліції. Наразі очікують на "Драгер", щоб здійснити освідування.

Водій відмовився проходити тест на місці, керманича повезли в наркодиспансер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 4 Листопада 2018 14:01
Віваро був запаркований з порушенням на платній парковці, і не сплатив у паркоматі. Поліція давно закриває очі на порушення паркування біля варшавки. Базарники перетворили мміські вулиці на стоянку.
Я в шоці Показати IP 4 Листопада 2018 14:07
Походу його крім наручників ще перед тим непогано побили або по асфальту посовали. Шось зажостко. Напевно як завжди сверх небезпечний алкаш його треба ламати всім табуном
Євробидло до Я в шоці Показати IP 4 Листопада 2018 14:42
Та ні, він не небезпечний. Подумаєш на цей раз тільки віварика зачепив а не на зупинці чи ін громадському місці 4 чи 5 людей в гроб вклав.....Все нормально.....
опа Показати IP 4 Листопада 2018 14:15
Зверніть увагу на відео як припарковані всі авто, а жопель-віваро не як всі. Ось і кара.
Вова Показати IP 4 Листопада 2018 14:16
А на водія "жопеля" протокол за неправильне паркування? там є знак як паркуватись чи вздовж тротуару чи під кутом 45 градусів і там че пішоходний перехід і зупинка громад.транспорту. тут все просто барига вигружав товар, а ще один дебіл в нього в'їхав, ось і зустрілись.
Любі свині Показати IP 4 Листопада 2018 14:24
Синдром капустинського? Підкоряйся а потім оскаржуй?
ігор луцький Показати IP 4 Листопада 2018 14:42
Законопослушний громадянин України,платник податків керував авто на укробляхах перебуваючи в нетверезому стані?Не може бути.
Анонім Показати IP 4 Листопада 2018 14:42
Яке вони мали право шманати його речі?!?!Звісно нормальна людина цього не дасть робити,піз**ц беспредєл,типу дай ми по карманам полазим,він не дав і це злісна не покора?Або щось тут не так написано.
Юля Показати IP 4 Листопада 2018 15:20
Віварику теж би по мордяці врізати. Паркуєця як олень!!!!
НА Показати IP 4 Листопада 2018 15:50
Зараз почнеться тут о*сирання водіїв на укр номерах. Раджу згадати що сьогодні Кліо на бляхах збило людину а водій втік! Це дорога! Так що умніки залиште свої слюні при собі! А бляхарям дорога на свалку! І їх водіям бо радіють чужим бідам.
Бос Показати IP 4 Листопада 2018 16:16
Добре що хоч не єврономери, бо вже був би весь сморід на них
Сергій Показати IP 4 Листопада 2018 17:46
На якій підставі огляд? Огляд по протоколу? Зі свідками? Якщо ні, то засудити потрібно таких поліцаїв, а то розібрали занадто. Починають діяти як колишні мусора
21 до Сергій Показати IP 5 Листопада 2018 14:49
до чого тут огляд? Речі випали самі з кармана. В чому проблема? Вони не виступають аж ніякою складовою злочину.