USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП біля «ТамТаму»: від удару мікроавтобус перевернувся на бік. ОНОВЛЕНО

3 Листопада 2015 16:44
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 3 листопада, у Луцьку по проспекту Соборності, поблизу гіпермаркета Там-Там.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини у рубрику "Повідом новину" написала читачка Вікторія.

"Аварія біля Там - Таму, 2 машини, одна лежить перевернута на бік", - написала вона.

Свідок ДТП Sergij Abram опублікував фото у Фейсбуці, а також повідомив основні, на думку очевидців, версії аварії.

"Зі слів очевидців, є дві версії:

1. Водій опеля здійснював поворот до вулиці Чорновола та не розрахував дистанції, внаслідок чого сталася ДТП.

2. Водій мерседеса вирішив "проскочити" на жовте, не побачив "Опеля", внаслідок чого і сталася ДТП

Водій опеля госпіталізований з травмою голови, у водія мерседеса забійні травми ноги", - йдеться у дописі.

Автопригоду прокоментували і правоохоронці. "38-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Опель Комбо» не надав перевагу у русі та зіткнувся з автомобілем «Мерседес» під керуванням 31-річного лучанина. Внаслідок ДТП водій автомобіля «Опель Комбо» отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у Луцьку міську клінічну лікарню", - повідомляє прес-служба волинської міліції.

За фактами дорожньо-транспортних пригод розпочато кримінальні провадження за статтєю 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
орест Показати IP 3 Листопада 2015 16:51
юрка вох попав в халепу
ех Показати IP 3 Листопада 2015 16:59
такого красівого мерса побив
автомобіліст Показати IP 3 Листопада 2015 17:46
це ж як теба слідкувати за своїм авто щоб зі всіх бачків ржавина витікала.
ееее до автомобіліст Показати IP 3 Листопада 2015 19:05
чугунний блок, неякісний антифриз, або взагалі воду заливав на літо)
Шофер ЗіЛа до автомобіліст Показати IP 3 Листопада 2015 19:39
Який ти нафіг автомобыліст? це тосол витік.
Кпе до Шофер ЗіЛа Показати IP 4 Листопада 2015 09:33
Якщо ти звик що тосол має бути з іржею-мені тебе шкода, і взагалі тосол це совкова назва, охолоджуюча рідина повинна своїми властивостями не допускати корозії!!!
aad Показати IP 3 Листопада 2015 18:14
мерс - катафалка
Іван Показати IP 3 Листопада 2015 18:53
Водій мерса міг би уникнути дтп якби опель однозначно або їхав вперед або різко загальмував. Тоді би було ясно в яку сторону обїхати - ззаду чи спереду. Бачив за 2 сек. до аварії...
Саня до Іван Показати IP 4 Листопада 2015 01:00
Ага... Був в аналогічному дтп... Олень стояв-стояв на поворот і за 3 метри від мене вирішив рушити... Тільки постраждалих небуло....
Бмв Показати IP 3 Листопада 2015 18:54
Мерс шрот
ух Показати IP 3 Листопада 2015 19:28
добре що не загорілись, нікого не покалічили і самі живі!
Саня до ух Показати IP 4 Листопада 2015 01:02
Так, добре що не було пасажирів в опелі. Особливо діток.
Андрій Показати IP 3 Листопада 2015 19:46
Швидкість у мерса була явно не 60 км . Тут чітко зрозуміло що опель не міг летіти на повороті . А взагалі потрібно світлофор змінити з додатковою стрілкою
123 Показати IP 3 Листопада 2015 21:14
Опель крепкий, но лёгкий...
ляшко лох Показати IP 3 Листопада 2015 22:14
Мерседес є мерседес
Щ Показати IP 4 Листопада 2015 06:38
Додаткова стрілка там просто необхідна!
Сергій Показати IP 4 Листопада 2015 10:07
Це з якою швидкістю треба було летіти на світлофорі, щоб перевернути Опеля.???????????
ТАМТАМ Показати IP 4 Листопада 2015 13:36
Задобали, бл...кі лош...ри на своїх грьобаних тарандайках. Скоро буде одне з другим по головах людям їздити, бо в нього бач якась там тарандайка є. Слава Богу, що хоч пішоходів не зачепили. Нашим хохлам закон не писаний - я їду і мені на всіх нас....ти.
водій 123 до ТАМТАМ Показати IP 5 Листопада 2015 12:32
Якби ти шановний "ТАМТАМ" знав як задовбали такі приморочені пішоходи як ти. Ти правду кажеш нашим хохлам закон не писаний - йду де хочу і як хочу. Ти в Польщі чи в Німетчині так перейди, як ви переходите дорогу до зупинки "ХРАМ УСІХ СВЯТИХ". Для вас проміжок дороги від зупинки "26 Школа" і до повороту на Чорновола - велика пішохідна зона. І воно ще йде не там де треба і на дорогу не дивиться, а коли посигналиш то дивиться на тебе так наче ти до нього в квартиру заїхав. ДОРОГА СТВОРЕНА ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ, А ДЛЯ ПІШОХОДІВ Є СВІТЛОФОРИ І ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ!!!. Причому в ПДР чітко сказано що пішохід ПОВИНЕН ПЕРЕКОНАТИСЯ У ВІДСУТНОСТІ АВТОМОБІЛЯ!!!!!. ____________Але тобі цього не зрозуміти. Ти і далі будеш соватись як заманеться і матюкати водіїв.
сергій Показати IP 4 Листопада 2015 17:44
а те.що там світлофор вже дні три ні жовтий ні червоний не горить менти мовчать.
NicK Показати IP 6 Листопада 2015 18:30
Прикрий випадок, який створив доволі великі клопоти обом постраждалим. Зачасту алкоголь або надмірна швидкість чи то впевненість стають причинами ДТП. Водії, будьте взаємовічливими, позбудьтеся агресії за кермом. Надайте іншому можливість проїхати перед вами і можливо, у відповідь ви отримаєте вдячну посмішку. Не соромтесь бути у цьому першим.