USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП на Волині: водій їхав з всеношної і заснув, загинула дитина

9 Квітня 2018 19:02
Аварія сталася вранці 8 квітня на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» поблизу села Северинівка Маневицького району.

Як повідомляє прес-служба волинської поліції, 53-річний водій автомобіля «OPEL VIVARO» не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок автопригоди один пасажир загинув, четверо осіб із різними травмами доставлені до лікарні. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України.

Попередньо з’ясовано, що 53-річний водій, керуючи автомобілем «OPEL VIVARO» неподалік села Северинівка Маневицького району не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок автопригоди 11-річний пасажир загинув, ще чотирьох пасажирів із різними травмами госпіталізували.
Як інформує В24, водій автівки, чоловік старшого віку, заснув за кермом. Люди поверталися із всеношної у Старочорторийському монастирі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ігор Показати IP 9 Квітня 2018 21:00
співчуваю щиро усім хто був в авто
олег до ігор Показати IP 12 Квітня 2018 21:58
співчуваю
456 Показати IP 10 Квітня 2018 10:18
бог є?
ми Показати IP 10 Квітня 2018 10:57
Бог вибирає і кличе до себе найкращих.....Родині щирі співчуття..... Світле янголя, нехай йому буде царство небесне......
Вова Українець до ми Показати IP 10 Квітня 2018 11:47
Не розказуйте дурниць.Бог є любов і нікого він до себе не забирає.Як говорить Біблія,"час і випадок панують над людиною".Щире співчуття рідним.
Лучанин до ми Показати IP 11 Квітня 2018 09:10
Не треба спихати на Бога свою недбалість. Служба на Великдень відбувається вночі, якщо хтось бував на ній, то знає, що на самій службі можна заснути, а ще це стоїш так годин зо 3 і після цього людина, які за 50, в сонному стані сідає за кермо... І до чого тут Бог? Правил безпеки треба дотримуватись...
Наталія до Лучанин Показати IP 7 Квітня 2021 23:04
Тобто ви вважаєте, якщо служба завершилася, то потрібно залишитися в храмі і чекати поки сон пройде? Ці люди і водій опинилися в такій самій ситуації і водій дотримувався правил безпеки, а от що змінити життєві обставини не можна, то це факт! Якщо не знаєте добре ситуацію, то не судіть.
Світлана Валеріївна Показати IP 10 Квітня 2018 20:40
Не їм буде царство небесне
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2018 09:07
Співчуття ріднім. але я не розумію людей, які вважають, що в монастирі храм чимось кращий, ніж той що біля них поряд, що монахи - це якісь просвітлені люди. поживіть трішки в монастирі і ілюзію спаде.