USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДТП під Луцьком: іномарка врізалася у відбійник

2 Травня 2017 14:55
Під Луцьком сталася аварія, сильно постраждала іномарка. На відрізку дороги між "Епіцентром" і Липинами, недалеко від повороту на Липини на великій швидкості рухалося авто "Ауді", - інформує Волинь24.

"Ауді" йшла на обгін, а перед нею їхав "Деу Ланос". Для того, щоб уникнути зіткнення, водій "Ауді" вирішив поїхати узбіччям.

В результаті іномарка врізалася у відбійник. Задню вісь машини відірвало. Від удару колеса пролетіли близько 30-ти метрів.

Ніхто з людей в аварії не постраждав. Ауді ж отримала значні механічні пошкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Чё Показати IP 2 Травня 2017 15:54
Знов не iноземнi бляхи. Ботам нема шо коментувати. Халепа...
Таки Да до Чё Показати IP 2 Травня 2017 16:09
Там сплошна,який обгон...
111 до Чё Показати IP 2 Травня 2017 17:48
Не переживай. Скоро іноземниих блях вже не буде. Готуйтесь шановні. Автошроти завжди вам раді. Правда ціни на таке лахміття вже не ті.
до сліпого до 111 Показати IP 3 Травня 2017 08:14
коментар було видалено
до сліпого до Чё Показати IP 3 Травня 2017 08:13
дят...л ти шо сліпий?
при чому бляхі Показати IP 2 Травня 2017 16:01
якщо в корбці для носіння окулярів мізків нема.добре що людей не покалічив скотиняка
007 Показати IP 2 Травня 2017 16:36
Ще один довийо....ся. Але таких на жаль ще багато
sai Показати IP 2 Травня 2017 19:10
Випередження іншого автомобіля справа по узбіччю - це не обгін, а об'їзд. Журналістам потрібно ПДР учити.
Той хто був за кермо Показати IP 2 Травня 2017 19:44
Шановні писаки, не пишіть різної ... не знаєте не пишіть будь ласка ще раз попросив. Поясню трішки: машина на укр.реєстр. Документи продам з машиною 9000$ Швидкість не відома. І якби не третя сторона дтп не було б. Кого цікавлять дрібниці пишіть без сарказму і кривотолків. З ПОВАГОЮ