USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Під Луцьком збили чоловіка

28 Серпня 2014 10:33
Пішохода, який різко перебігав дорогу, збила автівка під Луцьком. Очевидці кажуть, чоловік лежав із розбитою головою. Інцидент трапився вчора, 27 серпня, приблизно о 20:00.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі волинської міліції розповіли, що за кермом автомобіля Fiat Doblo перебував 35-річний лучанин. Він рухався зі сторони Ковеля у напрямку Луцька.

Пішохід поза пішохідним переходом різко перебігав дорогу. Унаслідок цього сталася ДТП.

Постраждалий, 45-річний мешканець Гіркої Полонки, отримав тілесні ушкодження – закриту черепно-мозкову травму та струс мозку. Діагноз – мозкова кома. Його госпіталізували до міської клінічної лікарні №2.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
СВІДОК Показати IP 28 Серпня 2014 10:35
Водій пересік суцільну лінію при обгоні іншого транспортного засобу,через це і збив людину.
Свідок до свідка Показати IP 28 Серпня 2014 13:22
Є кримінальна відповідальність за неправдиві покази, в селі Милуші є свідки цього дтп, постраждалий перебігав дорогу поза пішоходним переходом в нетверезому стані розмовляючи по моб.телефону і потрапив в ліве крило авто, водій смугу не перетинав аварія відбулась на полосі руху авто, тормозний шлях свідчить де було авто і нормальні свідки.
Поганий Ви свідок.. до Свідок до свідка Показати IP 28 Серпня 2014 14:16
Так,так,писаки!!!Перебігав дорогу,і сам врізався в ліве крило.Ну що за маячня???Ну в будь-якому випадку винен водій 100%
Свідок Показати IP 28 Серпня 2014 14:27
Перебігати дорогу поза пішохідним переходом в нетверезому стані, про яку вину водія можна говорити,
Пішохід Показати IP 28 Серпня 2014 14:54
То шо тоді виходить,якшо я випив і перехожу дорогу не по зебрі,то мене може кожен водій давити,бо я п"яний і не на пішоході???
Свідок Показати IP 28 Серпня 2014 16:29
Звичайно ні, є обставини при яких неможливо було уникнути зіткнення, автомобіль невміє літати на дорозі потрібно бути дуже уважним, неможна !!!!!! бігти під автівку і звинувачувати водія
Хто правий??? до Свідок Показати IP 29 Серпня 2014 08:57
Напевно,то Ви і є вищезгаданий водій,що так всіляко прикриваєте свою ж,,,пу?Якщо Ви впевненні в своїй 100% правоті,то чому так боїтесь?
Даішник до Свідок Показати IP 29 Серпня 2014 09:02
Кому бути уважним?Пішоходу???А водію їхати потрібно з якою швидкістю в населенному пункті?Гонщики хренові...
Свідок Показати IP 28 Серпня 2014 17:18
Водій рухається не порушуючи правила дорожнього руху, не перевищуе швидкість, абсолютно тверезий в чому його провина? Пішохід рухаеться порушуе правила , перетинає дорогу в нестановленому місті, в нетверезому стані, розмовляючи по моб.телефону, і він ні в чому не винен?