USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП поблизу ТАМ-ТАМу: легковик зніс 5 секцій огорожі

6 Лютого 2016 09:25
Аварія, під час якої легковик врізався у паркан по проспекту Соборності, трапилася у Луцьку. Про це інформує Волинське агентство розслідувань.

ДТП трапилася в ніч з 5 на 6 лютого.

За кермом був чоловік. Встановити, чи був він у стані алкогольного сп’яніння не вдалося, бо він серйозно травмувався і його забрала швидка допомога.

Авто, за кермом якого він був, знесло 5-6 секцій паркану.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
полішук Показати IP 6 Лютого 2016 09:53
мабуть іхав по"бабах" і так не повезло!
Анонім Показати IP 6 Лютого 2016 10:08
машину купіль, права купіль, єздіть нє купіль
киів Показати IP 6 Лютого 2016 10:24
слабенька огорожа!)) а водій мабуть мажор чи крутелик? на такому кориті -а яка швидкість! ще мабуть і "тьолки" були!
мажор до киів Показати IP 6 Лютого 2016 12:02
Який мажор на старих жигулях,певно резина лиса,а вночі дорогу підморозило от і не справився з керуванням.
мажор до киів Показати IP 6 Лютого 2016 12:02
Який мажор на старих жигулях,певно резина лиса,а вночі дорогу підморозило от і не справився з керуванням.
Настя Показати IP 6 Лютого 2016 10:48
А вам одні тьолки в голові. Помішались вже на тих тьолках. Толкові чоловіки з одною і на все життя а дураки вічно
точно сказано до Настя Показати IP 10 Лютого 2016 20:42
всю жизнь с одной вечные дураки )))
до Насті- Показати IP 6 Лютого 2016 11:29
тобі мабуть пощастило-і коханий один і на все життя і часу на "Інтернат"))) вистачае! радий за тебе!
до настя Показати IP 6 Лютого 2016 11:30
де ти така є , Анастасія, я вже лечу до тебе.
Настя Показати IP 6 Лютого 2016 14:43
Я теж була б рада за вас якби ви зустріли єдину на все життя а не втрачали розум при кожній а потім і своє здоров"я бо напиваєтесь і ганяєте Слабі шукають коханок -сильні будують міцні сім"ї. не склалось з одною то буть сильним розійтись і з іншою побудувати ніж брешеш двом а скоріше сам собі бо ти нещасний що лізеш до кожної . Нехай вам щастить будьте сильнішими в цьому
Саша Показати IP 6 Лютого 2016 14:44
І де таку настю найти настя де ти
лучаночка Показати IP 6 Лютого 2016 17:07
чи є якісь новини про чоловіка???
ха-ха до лучаночки Показати IP 6 Лютого 2016 18:53
ч и не від тебе він іхав!? дивись щоб його параска тобі коси не повисмикувала!
до насті Показати IP 6 Лютого 2016 18:56
слабі в якому місці???
Л Показати IP 6 Лютого 2016 21:40
Люди що ви пишете? Людина в лікарні в важкому стані. Це все що вам в голову прийшло? Ніякого навіть чисто людського співчуття. Це велике нещастя. Краще б він дома сидів або пішки ходив.
Пішохід до Л Показати IP 7 Лютого 2016 02:19
Співчуття? Подивіться на паркани там, та на цю машину!!!! Як гнався-те і має!!! Одне щастя, що нікого не збив!!!! А от таких "ЛЬОДЧИКІВ" Щось мені взагалі не жалко, нехай порозганяються і всі стовби бітонні позносять, а потім чи в лікарні, чи у візку, аби не за кермом, щоб НЕВИННІ ні в чому люди не постраждали, що воно ДУРНЕ літає.... Чи не так?
просто водій до Пішохід до Л Показати IP 7 Лютого 2016 20:26
Шаноаний Пішохід,а якщо він не гнався,а їхав 60,,тверезий,і на слизькому асфальті (питяння до шляхових служб) при гальмуванні автомобіль закинуло? Кожен може потрапити в таку ситуацію.Співчуття потерпілому.
Пішохід до просто водій Показати IP 8 Лютого 2016 00:07
Нехай на цих "жигулях" їне 40, ато і 20 км/год. Або маршуточкою.... Я не проти цього чоловіка налаштований скептично, я за те, щоб НІ В ЧОМУ НЕВИННІ ЛЮДИ не постраждали через ЧУЖУ дурість, чи недбалість. На вулиці ЛЮТИЙ місяць при швидкості 60км/год. І з ЗИМОВОЮ гумою я думаю маловірогідно, що так трапилось. У когось є інформація точна про швидкість авто, та чи був водій п'яний??
М до Пішохід Показати IP 9 Лютого 2016 22:28
Їхав 70 км/год, аналізом крові встановлено, що алкоголю в крові не було. Справа притисла інша машина, вона якраз розверталась. Вискочив на бровку, машину розвернуло і внесло в паркан. Від такої ситуації не застрахований ніхто. Резина на машині якраз зимова, машина справна.
до лучаночки Показати IP 7 Лютого 2016 10:38
а хто йому доктор? що вночі тікав від чоловіка коханки чи до шльондри поспішав! а в окопах на донбасі хлопці гинуть-не горе це? там міст поряд і високий.... думати потрібно і голову мати а не "кінву"!!!
полішук до лучанки і Показати IP 7 Лютого 2016 10:52
підтримую пішохода на всі 100%!!! нещастя коли гинуть не винні! а такі автомобілі разом з такими водіями потрібно пускати під прес!!!!
М Показати IP 7 Лютого 2016 17:42
Живий, кості цілі, лице порізало тільки - зашивали, ссадини і тд.