USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП у Луцьку: 5 автомобілів – в «гармошку»

6 Жовтня 2016 20:52
Дорожньо-транспортна пригода за участю п'яти автомобілів трапилася на вулиці Рівненській поблизу готелю "Лучеськ".

Очевидці припускають, що переднє авто зупинилося перед світлофором, а ззаду в нього на швидкості врізалася іномарка.

У результаті - «гармошка» з 5 автомобілів.

На місце події приїхала швидка, працюють поліція і пожежні.

У ДТП постраждали двоє людей, один чоловік відбувся легкими травмами (госпіталізації не підлягає), а інший потребував медичного огляду, але поводив себе агресивно й не дозволяв йому допомогти.

Так, водій, з очевидними проявами алкогольного сп'яніння, облаяв бригаду швидкої, але врешті-решт його доправили у міську клінічну лікарню. Лікарі діагностували у нього забій грудної клітки та підозрюють перелом ребер.

Інформаційне агентство Волинські Новини з'ясовує подробиці інциденту.

Відео надали очевидці ДТП.

Увага! Присутня ненормативна лексика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Антибидло Показати IP 6 Жовтня 2016 21:11
ржака оператора викликає сумніви ,щодо його "нормальності". Сподіваюсь воно не потрапить в таке дтп і ніхто не буде з нього так ржати.
Ржака до Антибидло Показати IP 6 Жовтня 2016 21:35
А що, оператору сльозу потрібно було пустити?
123 Показати IP 6 Жовтня 2016 21:19
Одни, с**ко польские регистрации. Налоги не платите, Родину не любите? То ремонтируйтесь на ф*г!
Волиняка до 123 Показати IP 6 Жовтня 2016 21:39
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2016 21:20
А прицепчик напевно був без лампочок...
до аматора-оператора Показати IP 6 Жовтня 2016 21:33
ніколи не смійтеся з чужої біди, земля кругла - все повертається
Лучанин Показати IP 6 Жовтня 2016 21:41
Ми вже неодноразово спостерігали в Луцьку ДТП за участі іномарок на іноземних номерах. Я думаю, що ті, хто керують подібними автомобілями - це переважно тупе неосвічене бидло, яке заробило заграницею гріш, купило машину, але мозги замалі, щоб керувати за правилами. А ще й відчувають себе трішки безкарними і трішки привілейованими.
inozemni nomera до Лучанин Показати IP 6 Жовтня 2016 22:05
Zazdry tyho......)))))))
Ооо до inozemni nomera Показати IP 6 Жовтня 2016 22:46
Дійсно, людина, яка називає всіх людей, що мають автомобіль з іноземними номерами, бидлом може тільки заздрити і злитись, що не в змозі заробити теж на такий автомобіль. Лучанин, не ставте всіх під одну планку. На іноземних номерах їздить багато хороших і адекватних людей.
коля до Ооо Показати IP 7 Жовтня 2016 12:05
на який такий? напів-гнилий пасат чи мерс 124? що має під пресом давно лежати чи х5 трупачелло? захисник млє сігаровозозів)
Ооо до коля Показати IP 7 Жовтня 2016 13:03
яка кому різниця хто на чому їздить і звідки автомобіль?!!! краще слідкуйте за своїм життям і не лізьте в чуже!!!
опер Показати IP 6 Жовтня 2016 21:42
перші слова журналіста дуже сподобались
Олександ Показати IP 6 Жовтня 2016 21:47
Попробуй зароби розумник
inozemni nomera до Олександ Показати IP 6 Жовтня 2016 22:10
я з тобою повністю згідний....
111 до Олександ Показати IP 7 Жовтня 2016 09:20
А шо важко заробити 2тис баксів??? Звичайно, якщо сидіти і смердіти в інтернеті, то гроші тобі в карман не потечуть... Піднімай д*пу і йди працюй, тоді теж зможеш собі дозволити таке авто.
Дьодік Показати IP 6 Жовтня 2016 21:58
Сьогодні о 19-00 біля мосту через Стир, на вул. Данила Галицького, в сторону ЛПЗ на величезній швидкості пролетіла автомашина з пом'ятим лівим крилом. Автомобіль їхав на великій швидкості пересікаючи суцільну, виляючи від узбіччя до узбіччя. Водій був явно п'яний. Що за бардак робиться в місті? Влада думає щось робити?
Крук до Дьодік Показати IP 6 Жовтня 2016 22:30
В таких випадках потрібно повідомляти поліцію.
Іванка Показати IP 6 Жовтня 2016 22:01
В третій машині був мій вітчим......це пі.... що робиться!!!!!
Свідок Показати IP 6 Жовтня 2016 22:35
Не така вже там і "гармошка" всі живі здорові і слава Богу а залізо від ремонтують ...зловив гаву хай поліція зьясовує...
алла Показати IP 6 Жовтня 2016 22:38
Розум й душу проміняли на польський металобрухт
vasil Показати IP 7 Жовтня 2016 00:59
треба працювати і будеш мати усе.
Анонім до vasil Показати IP 7 Жовтня 2016 09:34
так-так, контрабас возити - це нелегка, а головне суспільно корисна праця
сашка Показати IP 7 Жовтня 2016 08:34
Скоріш всього це той vw b3 з прицепом в якого я літом вліпився, тоді я вліпився бо внього взаді несвітились стопи
Васька до сашка Показати IP 7 Жовтня 2016 10:10
Причеп магнітний, всіх магнітить?
Олена Показати IP 7 Жовтня 2016 14:43
Саме цікаво , що сусідня стаття де збирають кошти для онкохворої жіночки і не має ні одного повідомлення ні про допомогу ні про співчуття..., а тут можна мімуари складати скільки обізнаних і розумних як в правилах дорожнього руху так і в розмитненні автомобілів. Оце дійство всі пораділи, обізвали і вилили свою душу....на , що ясно і так , що це нерозумна людинга , що наробила чужим біди і собі.Слава Богу , що всі живі. Люди вашу активність і в хороше русло!!!!
Олена Показати IP 7 Жовтня 2016 14:46
До вашого відома сьогодні також аварія біля Там-Тама але авто на українській реєстрації запишіть собі вже не 90 % аварій спричиняють авто на іноземній реєстрації
Господар причепа Показати IP 7 Жовтня 2016 22:08
Сашка в мене стопи світяться завжди. Чому ти не захотів поліцію викликати, якщо це я винен. Я пожалів тебе і дружину, тепер завжди буду поліцію викликати.
777 Показати IP 10 Жовтня 2016 21:08
я б тому оператору телефона в с*ку запхнув що б фігньою не страдав) з такого тіки д*біли можуть сміятися в якіх є ровер і більш нічого,,, і то можна впасти і башку скрутити народ в нас г*вно от і всі проблеми