USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

ДТП у центрі Луцька: маршрутка «притисла» дорогу іномарку

3 Липня 2014 19:12
Водій легковика намагався обігнати маршрутне таксі з правого боку, в результаті чого автобус «притис» автомобіль, пошкодивши йому крило.

Аварія трапилась близько 18:30 по проспекту Волі. Водій автобуса, який курсує маршрутом №16, повертав з вулиці Паркової на проспект Волі. У цей час у тому самому напрямку рухався легковик ToyotaCamry, який спробував обігнати автобус з правої сторони. Керманич маршрутки вже гальмував для того, щоб зупинитись на зупинці, коли почув удар.

«Я його не бачив навіть, їхав маршрутом спокійно. А він мене справа хотів «взяти» на обгін. І тут я вже зупинятись, як чую - «бах»..», - розповідає водій автобуса.

Від зіткнення ToyotaCamry отримала лише косметичні «травми» – частково пошкоджене лако-фарбове покриття, на якому залишилась фарба з кузова автобуса. Власне, бампер та крило не деформувались. Меншою «кров’ю» обійшовся автобус I-VAN– на правій задній частині залишились лише витерті смуги.

За станом на 19:00 водії очікували приїзду наряду ДАІ, для того щоб той зареєстрував дорожньо-транспортну пригоду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
лучанин Показати IP 3 Липня 2014 19:23
Де дорога іномарка, вона зараз варту як деу з салону. ВН коли вже перестаните перебільшувати ?
НЕЛУЧАНИН до лучанин Показати IP 4 Липня 2014 10:35
тобі продати деу за 20 000 у.о. ?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Липня 2014 19:24
все виглядає так, що маршрутчик "затер" тойоту, оскільки видно, що водій тойоти уникав зіткнення, а водій маршрутки сам зізнався, що він його не бачив, при цьому здійснював маневр руху з лівої полоси у праву.
jeger до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Липня 2014 19:51
цікаво по яким зіркам ви висновки робите? чи влкасник тойботи - ваш друг? там поворот, шістнадцятка вивертала, по фото видно що вона йшла по ПРАВІЙ полосі на зупинку. і як це треба летіти з повороту щоб намагатись (де був розум водія тойоти???) прослизнути між маршруткою яка йде на зупинку і бордюром?
НЕЛУЧАНИН до jeger Показати IP 3 Липня 2014 23:42
розуй зєньки, прид"рку. задниця маршрутки знаходиться на 2,5 метри від правого бордюру, а передок - за метр від ПРАВОГО бордюру. тойота притиснута до бордюру то хто який маневр робив ?!!!!!!!! цілком очевидно, що маршрутчик заїзджав на зупинку, не побачив тойоту і затиснув її. таких випадків море, бо маршрутчики ловлять пасажирів і не слідкують за дорогою
jeger до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Липня 2014 21:21
нелучанин, без коментарів - і підленьке таке прагнення оскорбити невідому людину і взагалі розуміння ситуації на дорозі.... очевидно, ти таке саме водило що і та прокладка що за кермом тойботи сиділа
Анонім до jeger Показати IP 4 Липня 2014 06:56
Задовбали вже ті маршрутчики, з лівої полость в праву різко повертають і нікого біля себе не бачать
ДАІ до jeger Показати IP 4 Липня 2014 18:41
коментар було видалено
ВН до ДАІ Показати IP 4 Липня 2014 18:57
Пдтверджуємо статус продажних журналістів і видаляємо коменти. та не пмшіть х****ню! і не будуть видаляти!
Хто ти до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Липня 2014 23:09
ти і дороги там не знаєш)))) з якого лівого на правий ти д**іл
НЕЛУЧАНИН до Хто ти Показати IP 3 Липня 2014 23:38
розуй зєньки, прид"рку
Вінстон до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Липня 2014 10:12
Ти б** так правила знаєш як баран!
НЕЛУЧАНИН до Вінстон Показати IP 4 Липня 2014 10:27
ти баран. іди купи собі ПДР і вчи
Вінстон до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Липня 2014 10:36
То ти щей і долб**б. Читати не вмієш! Обгін з правого боку заборонений. Тим паче що зупинка поруч! Баран
до вінстон до Вінстон Показати IP 6 Липня 2014 22:53
сам ти баран!!! та не обгін а випередження чкшо на те пішло бо там дві полоси на волі в одну сторону!!
БЕРКУТ Показати IP 3 Липня 2014 19:25
коментар було видалено
Тигр до БЕРКУТ Показати IP 3 Липня 2014 19:49
А ти думав, що в ДТП завжди попадають терористи, яких тиснуть бАндерівці, і на місці події візитівки від ПС?:))) Сходи на сайт раЇСскіх новин - там цікавіше
неДругТойоти до БЕРКУТ Показати IP 3 Липня 2014 23:22
1. по фото точно видно, що шістнадцятка ішла не по правій полосі (інакше Тойоти там в принципі не було б). 2. В даний час там працював світлофор, тобто тойота теж виїзджала з Паркової і , судячи з фото, з правої полоси. 3. Шістнадцятка просто повертала на зупинку з правої полоси на ліву, не подивившись в праве дзеркало. 4. Тойота втікала наскільки могла від зіткнення. 5. швидкість була невисокою, інакше однією вмятиною на крилі не обійшлося. і 6. В в мене була подібна ситуація, коли тролейбус на 40-му прижав мене до кільця, втікати вже не було куди(аналогічно колесо вперлося в бордюр), а на сигнал водій тролейбуса не зреагував
Alex Показати IP 3 Липня 2014 19:49
Забембели ці так звані водії, ставлять авто на зупинці, бідя зупинки, за нею, так, що маршрутні таксі немають місця для зупинки, виходиш з маршрутки прямо на дорозі як це називається
НЕЛУЧАНИН до Alex Показати IP 3 Липня 2014 23:44
та тойота повертала з паркової, причому з ПРАВОЇ полоси, а маршрутчик обганяв з лівої
лучанин до Alex Показати IP 4 Липня 2014 01:57
а хто сказав що авто стояло-воно тоже їхало.. а до зупинки ще далеко то було..
на рахунок зупинок до Alex Показати IP 4 Липня 2014 09:19
при чому тут водії які "забембали" тебе? справа в тому, що в Луцьку наробили зупинок де тільки можна і без влаштування відповідних краманів. Зупиняються маршрутки також і у невизначених місцях на дорогах меншого значення (вул. Ветеранів, Мазепи та ін.) До речі, в більшості країн Європи зупинки громадського транспорту знаходяться не так щільно - віддстань між зупинками не менше 1,5-2 км
дмитро до на рахунок зупинок Показати IP 17 Квітня 2017 10:00
одна розумна людина
баран Показати IP 3 Липня 2014 20:07
з крутими номерами може чомусь навчится
Олег Показати IP 3 Липня 2014 20:43
Тойота коштуе від 17 000 уе
НЕЛУЧАНИН до Олег Показати IP 3 Липня 2014 23:47
де ти таку дешеву бачив ? нова камрі від 30 000
за олега до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Липня 2014 09:20
це зовсім не нова - "учи матчасть"
НЕЛУЧАНИН до за олега Показати IP 4 Липня 2014 10:29
а як ти вік визначив? щоб ти знав , що 10 річна камрі коштує не менше 20 000
птн пнх Показати IP 3 Липня 2014 22:29
маршутчікі їздять як хочуть, а потім ще включають дурачка що не приділах....
новий до птн пнх Показати IP 3 Липня 2014 22:57
Маршрутчики іздять як можуть.Як ім дозволяють фраэра на іномарках.Ніякоі поваги до автобуса.Підрізають,обганяють по зустрічній,гальмують перед носом,а пасажир сидить і думаэ що водій баран і руль крутить то вліво то вправо аби пасажира трошки помотало по салону.Розкрийте очі та включіть мізки.так само і з фурами.Машину купив а іздити не купив...Підлізе під фуру а потім бігаэ і доказуэ що він крутий і в нього все схвачено...надоіло вже таке відношення.подивіться як в Луцьку керують іноземці...А бидло і в Африці бидло...
бух.... до новий Показати IP 3 Липня 2014 23:01
Люди ви не знаючи усієї історії судите не тих!!!!!
Справедливий до новий Показати IP 3 Липня 2014 23:24
Поц,а ти не подумав,що може то людина на роботі,і що то може бути зовсім не її машина?....А взагалі,виглядає так,що новини десь різко взялись по замовленню саме водія автобуса,судячи з його інтерв"ю, і швиденько нафоткали!А по фотці як раз висновок напрошується,що водій собі їхав,а автобус різко і швидко намалювався,бо навіть видно,що водій намагався втікти від маршрутки,різко вивернувши вправо,це ж добре видно!!!
НЕЛУЧАНИН до новий Показати IP 3 Липня 2014 23:48
от-от, маршрутчики їздять як можуть. права купіль - єздіть нє купіль
бух.... Показати IP 3 Липня 2014 22:58
Люди, що ви гоните По цій справі ДАІ і досі проводить так- зване розслідування. І взагалі, якщо вм'ятина збоку, то це винен водій спереду.....
Пішохід Показати IP 4 Липня 2014 00:17
Люди,то тут і ДАЇ-шником не треба бути!На фото добре видно,що так проїхатися вздовж по машині,лишивши басамаги фарби,маршрутка могла,тільки обганяючи її.І як ще совісті хватило давати таке інтерв"ю?Адже,якщо на машині фарба від маршрутки,то хто кого обганяв и "прочісав"?І водій чогось вивернув руля впритул до бардюра!!!Мабуть від когось ухилявся! І я здогадуюсь,судячи з фото,від кого!
водила со стажем Показати IP 4 Липня 2014 06:14
Запомните два правила и прекратите базар 1. Водитель за " задок" не отвечает. 2. Соблюдай дистанцию. Самое большее, что может быть в протоколе - Обоюдная вина. Оба к тому же забыли, что есть "мертвая зона", если смотришь в зеркала заднего вида - и эта блестящая машинка в ней и была.
НЕЛУЧАНИН до водила со стажем Показати IP 4 Липня 2014 10:32
ти воділа довбаний. тойота не в зад вїхала, а її затерли збоку. не бачиш в дзеркала - ходи пішки і нефіг за руль сідати
водила без стажу до водила со стажем Показати IP 4 Липня 2014 13:45
Водитель за " задок" не отвечает. - а за бочину пропороту власноруч??
Анонім до водила без стажу Показати IP 5 Липня 2014 06:34
А за выбор дистанции кто отвечает? Представьте себе, что перед маршруткой появился пешеход, или даже кто-то дернулся в сторону проезжей части на тротуаре Водила действует автоматически, и даже не вспомнит позже, почему он резко вывернул руль, пытался остановиться или наоборот, объехать.
Дмитро Показати IP 4 Липня 2014 09:09
По жовтим повздовжнім полосам фарби,які Богдан залишив на легковику,зрозуміло,що саме маршрутка впритул обігнала машину,так "облизавши"її.І як пишуть тут ,на фото видно,як водій намагався вивернути вправо,щоб уникнути зіткнення.І ще хочется замітити водієві Богдана-хто обганяв,той і обігнав,і знаходиться спереду!!!!
Експерт Показати IP 4 Липня 2014 10:09
Це ж машинка голови нацбанка області.А водій,дєдушка,60 років.
НЕЛУЧАНИН до Експерт Показати IP 4 Липня 2014 10:33
і що з того ?
Все зрозуміло до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Липня 2014 10:45
От як ти думаєш,хто в суді буде винен?
Новий час до Все зрозуміло Показати IP 4 Липня 2014 18:55
Схаменіться!!!!!! Менше бруду а більше справедливості! І бажаю всім почати з себе.
Справедливий до Експерт Показати IP 5 Липня 2014 11:10
А ти звідки знаєш,чия машина,і скільки років водєіві?(не інакшке,як ти сам єкспертом "задєлався",ще як машинку цю причісав,ще був єкспкртом,як інтерв"ю на свою користь давав...)А в ДАЇ і почув,чия машина.......Справедливості заради поцікавився у знайомого з нацбанку...так,їхня машина...а водієві біля 50-ти,а не 60,навіщо пургу гонеш? А рішення нехай суд винесе справедливе,як було..
Юрій Показати IP 4 Липня 2014 11:08
Люди уважно подивіться фото! Маршрутка здійснила різкий поворот вправо в двох метрах від переходу! Ви хочете сказати, що в цьому місці зупинка????? Можливо водій Тойоти і "піднирнув" десь під неї, але риторичне запитання до водія маршрутки... Дядьку, як ти здійснював маневр у сторону зупинки, де мають стояти люди (потенційні пасажири), не здіснивши погляд у праве дзеркало??? Можливо хтось випадково вже здійснив рух в сторону пасажирського авто? Може хтось по інерції ступив на проїзджу частину і. тд? А тут водій признає, що не бачив авто????? Це як???? Я більше ніж впевнений, що Тойота на обгон у тому місці не йшла.
читач до Юрій Показати IP 4 Липня 2014 12:07
ви праві........хто їздить за кермом той знає як їздять наші маршрутники...............вони роблять такі маневри що інший на спортивній машині такого б не зробив.......просто маршрутка не їхня вони водії...і їм по барабану...власник буде розхльобуватись...
Юрій до читач Показати IP 4 Липня 2014 12:11
Дякую 100% вірне доповнення.
Анонім Показати IP 4 Липня 2014 13:29
"Керманич маршрутки вже гальмував для того, щоб зупинитись на зупинці, коли почув удар."- у мене питання до автора як до водія-якщо у нього хоч посвідчення водія є - навіть незважаючи на те що знак зупинки стоїть набагато дальше, і водій припустим хотів зупинитись відразу за пішохідним переходом , припустим загальмував для зупинки і почув удар-то як тоді легкове авто,яке нібито хотіло і не получилось обігнати маршрутку з правої сторони, пропороло ліву сторону маршрутки,-адже це видно на вашій же фотографії, а машина стоїть позаду маршрутки вперта в бордюр... виникає питання чи ви зовсім не водій і не розбираєтесь, а писати треба... чи вам сказали що написати... а зважаючи на те що зміст даної статті та коментарів розміщених вчора і того що зараз написано - трішки відрізняється, заставляє задуматись у правдивості даної інформації....
Бачила ДТП Показати IP 4 Липня 2014 13:54
По-ходу голові нацбанку в області, який є власником авто, зовсім не подобається ця стаття)))
Очевидець до Бачила ДТП Показати IP 4 Липня 2014 19:00
Що ж ти бачила?????? 10 дол. перед носом???
Агент до Бачила ДТП Показати IP 4 Липня 2014 19:09
У Вашому коментарі є суперечності.. власник не голова нбу а саме нбу. І що нбу не подобається ця стаття??? Думаю нбу немає часу читати таку дурницю, коли в країни війна і є інші нагальні питання,
ВОЛИНЯНИН Показати IP 4 Липня 2014 16:02
Моя думка,не мають права журналісти викладати не перевірену інформацію і давати вердикт ..хто винен а хто ні.Вони повинні викладати тільки факти а не бути продажними і писати заказну інформацію хто кого і як хотів обігнати і то зі слів одного водія.А чого не запитали думку і що трапилося в другого водія, учасника аварії?
ВН до ВОЛИНЯНИН Показати IP 4 Липня 2014 16:25
"Моя думка,не мають права журналісти викладати не перевірену інформацію і давати вердикт ..хто винен а хто ні". - де в тексті надається вердикт? жодного слова, хто правий, хто винен. Лише цитати. "Вони повинні викладати тільки факти а не бути продажними і писати заказну інформацію хто кого і як хотів обігнати і то зі слів одного водія". - ми так розуміємо, обурюється сторона, яку звинувачують? Фактаж не є замовною інфо. А чого не запитали думку і що трапилося в другого водія, учасника аварії? - бо він пішов до появи журналістів, і не з'являвся допоки на місці були репортери.
Справедливий до ВН Показати IP 5 Липня 2014 11:25
Ну,це вже повний піпєц!!!!Так другий же водій є на фото увесь час,покі репортери фоткали...прямо біля машини...А вердикт статті і сліпому очевидний,чорним по білому написано,що Тойота в порушення правил намагалася обігнати...Коли просто з фоток всі бачать,хто обігнав,і як...Да...сумно,до неупередженної преси нам майбуть ще далеко...А жаль...Демократію ж будуємо ніби-то!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
був на місці дтп до ВН Показати IP 6 Липня 2014 23:00
брехня обидва водіїбули на місці дтп постійно- а журналіст- то хлопчина який прийшов пофоткав не представившись і пішов собі далі.. там була куча народу-і нікого він ніщо не розпитував!!
Справедливий до ВОЛИНЯНИН Показати IP 5 Липня 2014 11:17
Супер-справедливо!!!
Аварком Показати IP 4 Липня 2014 17:48
Спор тут не уместен господа! Виноват тот кто выполнял манёвр, а его выполнял водитель автобуса. Кемри ехала прямо. А то что водитель автобуса его не видел - это его проблемы и проблемы владельца втобуса: будет иметь при продлении лицензии. Так как там ведётся статистика ДТП. Водитель маршрутки нарваный, слушать не захотел, упёрся - я прав и всё!!! Согласился бы что он виноват - мирно оформили бы европротокол и все были бы довольны: и штрафа не было бы и Кемри отремонторовали бы за счёт страховки.... А с денег что выплатили бы за Тойоту хватило бы и на краску для автобуса - просто иногда думалку включать надо, а то только жевалка работает....
ПОДИМІТЄ МНЄ ВЄКИ Показати IP 4 Липня 2014 19:52
42 хв ? ВН стали набагато оперативніші, порівняно з тим, які були, і порівняно з іншими виданнями. але от ..51 комент.. в половині пишуть , що ВН називає когось винним?? я або осліпла, або ДЕ ХОЧ СЛОВО ПРО ЦЕ ?
Анонім Показати IP 5 Липня 2014 03:00
Однак експертів розвелось.3,14здіти потрібно з головою здоровою.Факт.
хєрня ці всі новини Показати IP 6 Липня 2014 23:03
хєрня ці всі новини і коменти- а водіїв обох шкода!!!
Сергій Показати IP 20 Січня 2019 06:44
тойота в правому ряду а маршрутка перестроїлась ненедавши дороги тойоті.